Pure Farming 2018 için 1.4 Güncellemesi Çıktı!
Connect with us

Haber

Pure Farming 2018 için 1.4 Güncellemesi Çıktı!

Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan çiftçilik simülasyonu Pure Farming 2018 için büyük bir güncelleme çıktı.. Oyunu geliştirmeye devam Ice Flames stüdyosu 1.4 güncellemesi yeni markalar, tarım makineleri ve birçok iyileştirme sunuyor

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan çiftçilik simülasyonu Pure Farming 2018 için büyük bir güncelleme çıktı.. Oyunu geliştirmeye devam Ice Flames stüdyosu 1.4 güncellemesi yeni markalar, tarım makineleri ve birçok iyileştirme sunuyor. Açıkçası duyurulan güncelleme geç kalınan birçok özelliği içeriyor. 1.4 güncellemesinin ana odağı oynanış için düzeltmeler ve ayarlamalar, yapay zeka ile ilgili geliştirmeler, görsel iyileştirmeler ve genel oyun işlevlerinde geliştirmeler.

Deutz Fahr traktörü ve biçerdöveri lisanslı olarak geliyor. Deutz-Fahr Agrotron 6165, Deutz-Fahr Agrotron 9340 TTV traktörleri ile Deutz-Fahr C9206 (iki farklı tabla) biçerdöveri eklenecek. Patates hasat makinesi Dewulf Kwatro ve Dewulf RA 3060 araçlarını da bu güncellemede göreceğiz. Belçikalı Dewulf markası ilk kez bir çiftçilik simülasyonunda yer alacak.

Ayrıca artık tarlalarda ot yetiştirebileceğiz. Işıklandırma iyileştirilmiş. Yapay zeka işçileri geliştirilmiş. Drone için gece görüş modu eklenmiş. Ve açıklamaya göre gelişmiş sürüş fizikleri de olacakmış. Tarlaları ve binaları satabilme seçeneği de geliyor. Çeşitli performans sorunları çözülmüş ve bunun için birçok iyileştirme var. Kir, araç kirlenmesi, ekinlerin solması gibi oyun seçenekleri eklenmiş. Gece-gündüz döngüsünde farklı NPC sahneleri eklenmiş. Yeni hava durumu efektleri de var. Fırtınalar, rüzgarlar, sisler günün herhangi bir saatinde ortaya çıkabilecek. Bununla sınırlı kalmayıp yeni ortam efektleri de var. Kelebekler, ateşböcekleri, güveler ve karahindiba gibi oyun ortamını canlı kılacak canlı hayvan ve bitkiler olacak. Gece-gündüz döngüsünde görsel bir iyileştirme de var. Gün doğumu ve batımı manzarası iyileştirilmiş. Ve ciddi grafik tasarımı değişiklikleri de var. Gübreleme sistemi yeniden tasarlanıp düzeltilmiş. Bunların dışında oyunun genelinde olan bir sürü iyileştirme var. Modlar için ayna desteği eklenmiş. Yeni bir modlama kategorisi açılmış. Artık sabanlar modlanabilecek. Logitech Driving Force GT direksiyon seti için destek eklenmiş. Eş zamanlı olarak birkaç girdi cihazı ile çalışabilme desteği getirilmiş. Yani direksiyon seti, kontrolcü, klavye ve fare aynı anda kullanılabilecek. Oyun içinde direksiyon simidi için hassasiyet kalibrasyonu ayarı eklenmiş. Direksiyonun derecesini ayarlayabileceksiniz. Direksiyonlar için ölü bölgesi ayarı da var. Saitek Side Panel cihazının diğer direksiyon setleri ile kullanılabilirliği sağlanmış. Özel tişörtleri aktarabilmek için modlama desteği getirilmiş. SimülasyonTÜRK tişörtü artık daha kolay eklenebilecek. Mod aktarıcı için bir sürü düzeltme ve iyileştirme yapılmış. Artık Steam Atölye’ye karakterler aktarılabilecek.

 

https://www.facebook.com/PureFarmingGame/videos/604922106601483/

 

 

Tüm bunlara bakınca güncelleme test edilmeye değer görülüyor. Ancak multiplayer desteği için herhangi bir açıklama yapılmadı. Gelişmiş sürüş fizikleri ile birlikte grafiklerin değişimini merak ediyoruz. Muhtemelen grafikler bize ilk gönderdikleri demo sürümüne yaklaşmış olacaktır. Pure Farming 2018 çıkış süreci birçok yanlışla yapılınca bu oyunun geneline de yansımıştı. Aksine potansiyeli olan güzel bir çiftçilik simülasyonuydu. Techland oyunu bu yıl da desteklemeye devam edecek gibi görünüyor.

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
2 Yorum

2 Comments

 1. Avatar

  Mert

  Mar 9, 2019 at 01:50

  Steam’de Pure Farming 18 (46 TL) ve Pure Farming Deluxe (75 TL) olmak üzere iki farklı seçenek var. Bununla ilgili içerik ve fiyat farkının neden olduğunu anlayamadım. Bu konu hakkında bir fikrin varsa yardımcı olabilir misin?

  • Simülasyon Türk

   Simülasyon Türk

   Mar 9, 2019 at 10:51

   Steam’de Delxue paketinde ne olduğu yazmaktadır. Dijital Deluxe Sürümü içeriği:
   – Almanya Haritası DLC
   – Landini Rex F DLC
   – Lindner Geotrac 134ep DLC
   – Gomselmash Palesse CS-200 DLC
   – Özel Kıyafet Paketi

   Pure Farming 2018: Dijital Deluxe Sürümü ile modern tarımın global doğasını bütün yönleriyle deneyimle. Kozla tohumu üretimi veya koyun yetiştiriciliği gibi bölgeye özgü tarımsal faaliyetler sunan Almanya Haritası ile saatler süren ilave oyun deneyimi yaşa. Üç ilave özel amaçlı tarım makinesine erişim kazan ve oyun karakterin için 4 özel kıyafeti al. Faaliyetlerini globalleştir, tarım imparatorluğunu dört kıtaya yay!

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator – Washington’ın köprüleri tanıtıldı (ekran görüntüleri)

Washington gölü ve Eliot körfezi tarafından çevrili olan Seattle şehri ve eyaletin geneline yayılan kasabaları, şehirleri, adaları birbirine bağlamak için kurulan 20’nin üzerinde özgün köprü American Truck Simulator’ın yakında çıkacak olan Washington eyaleti genişleme paketinde yer alacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator – Washington’ın köprüleri tanıtıldı (ekran görüntüleri)

Washington gölü ve Eliot körfezi tarafından çevrili olan Seattle şehri ve eyaletin geneline yayılan şehirleri, kasabalar ile adaları birbirine bağlamak için kurulan 20’nin üzerinde özgün köprü American Truck Simulator‘ın yakında çıkacak olan Washington eyaleti genişleme paketinde yer alacak. Bu köprülerin her biri özgün varlıkları ve mekanikleri ile birlikte etkileyici ayrıntıda ATS için yeniden oluşturulmuş. Bu eyalette aslında yaklaşık 7.300 köprü var. Örnek olarak Everett şehrinde yer alan 1954 yılında yapılmış “steamboat slough swing bridge” vapur tarzında değiştirmeli açılır kapanır köprüsü veriliyor. “Yüzen köprülerden eyalet parklarının muhteşem manzaralarına kadar Washington’da keşfedilecek çok fazla yer olduğuna güvenebilirsiniz.” cümlesi ile bitiren SCS Software bu blog yazısında da resmi çıkış tarihini açıklamadı.

Steam

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 için #IDriveDAF Ekran Görüntüsü Yarışması Başladı!

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.
 
Ayrıca haftalık Steam indirimlerinde ETS 2 ve ATS‘nin ana oyunları dahil tüm DLC’lerini büyük indirimlerle satın alabiliyorsunuz. Daha önce yayınlanan DAF modifiye paketi de indirime girmiş hatta bunun için DAF Bundle hazırlamışlar.
 
 
 
#IDriveDAF ekran görüntüsü(screenshots) yarışması 20 Mayıs 2019 tarihinde başlamış olup 3 Haziran 2019 gece yarısı sona erecek. Yarışmada şanslı 5 kişi bazı fantastik ödüller kazanacak. Ayrıca mansiyon ödülleri de verilecek.
 
Şartlar çok basit:
 1. DAF Trucks videosunu dikkatle izleyin
 2. Bu videoya benzeyen yerlerde DAF çekicinizle(XF 105 veya XF Euro 6) oyun içi ekran görüntüsü alın.
 3. Bu görüntüleri #IDriveDAF etiketi ile Twitter’da DAF Trucks ve SCS Software etiketleyerek veya Instagram’da yine DAF Trucks ve SCS Software hesaplarını ekleyerek paylaşın.
 4. Eğer Facebook üzerinden katılmak istiyorsanız DAF ve Euro Truck Simulator 2 sayfalarında duyuru yazısının altına #IDriveDAF etiketi ile ekran görüntülerinizi paylaşabilirsiniz.
 5. Birden fazla ekran görüntüsü paylaşımı kabul ediliyor ancak her birinin özgün olmasını istiyorlar(Facebook’ta her farklı paylaşım için ETS 2 ve DAF sayfalarına ayrı yorumlar atmanız gerekiyor) ve Twitter/Instagram’da aynı ekran görüntüsünü birden fazla paylaşmak diskalifiye edilmenize neden oluyor. Çapraz paylaşıma izin veriyorlar.
 6. DAF içeriği ve genel markası olduğu sürece modlara izin veriliyor.
 7. Fotoğraflarda düzenleme/işlemelere izin verilmiyor. Yani ekran görüntülerinizde çeşitli fotoğraf düzenleme yazılımlarını kullanmamalısınız.

Ödüller:

Bu ekran görüntüsü yarışması şanslı 5 kişi DAF Trucks ve SCS Software online mağazalarından çeşitli ödüller kazanacak.

 1. DAF miniature truck (büyük) + SCS hoodie, T-shirt ve hat
 2. DAF jacket + SCS hoodie ve T-shirt
 3. DAF travel bag + SCS T-shirt set ve hat
 4. DAF polo shirt + SCS mug set de Luxe veya yolculuk bardak seti(yarın canlı yayında gösterilecek) ve lunchbox
 5. DAF miniature truck (küçük) + SCS bag ve lanyard
Ek olarak 21 Mayıs Salı akşamı Türkiye saati ile 18.00’de SCS Software’ın Twitch ve Steam sayfalarında canlı yayın yapılacak. Alex(LondonLad) sunacak ve ona Carthoo, Nemiro eşlik edecek. Yayında çeşitli hediyeler de dağıtılacak.


 
Euro Truck Simulator 2 forumumuzda ETS 2 Screenshots konusuna paylaşım yapanlardan yarışmaya katılmalarını rica ediyoruz. 🙂 Daha önce yaptıkları video yarışmasından çok daha iyi olacak. Türk oyuncularının etkisini görelim. Harika ekran görüntülerinizi bu yarışmada değerlendirip ödülleri kazanabilirsiniz. 🙂
 
SimülasyonTÜRK
 
Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator Washington: St. Helens Dağı ekran görüntüleri

Washington eyaletinde yer alan St. Helens Dağı, 18 Mayıs 1980 yılında ABD tarihinin en büyük volkanik patlamalarından birini yaşadı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator Washington: St. Helens Dağı ekran görüntüleri

Washington eyaletinde yer alan St. Helens Dağı, 18 Mayıs 1980 yılında ABD tarihinin en büyük volkanik patlamalarından birini yaşadı. Bugün yıldönümünde SCS Software tarafından bir blog yazısı ile anılıyor ve American Truck Simulator‘ın Washington eyaleti genişleme paketinde yer alacağı ekran görüntüleriyle gösteriliyor. Bu doğal felaket sonucunda 150 kilometre karelik alanda ormanlar, yollar, evler ve demiryolları haritadan silinmiş. ABD hükümeti ve Washington eyaleti de buraları tekrar canlandırmak için planlar yapmış. Seattle’ın 96 mil güneyinde yer alan St. Helens Dağı ve çevresi bu felaketten sonra Milli Park yapılmış ve doğal hayatın bir felakete nasıl tepki verdiği konusunda dünyaca ünlü bir doğal laboratuar haline gelmiş. Washington eyaleti paketinde yer alacak olan St. Helens Dağı, 2.250 metre(8.368 ft) yüksekliğinde ve çok etkileyici bir manzaraya sahip. Harita tasarım ekibi de bu muhteşem manzarayı yeniden oluşturmuş. Bu alanı hem uydu görütüleri hem de arazi taramaları kullanarak fantastik ayrıntılarla tasarlamışlar.

 
 
 
Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.
SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler