ProMods 2.25 Sürümü ETS 2’nin 1.30 Güncellemesine Uyarlandı

3

ProMods 2.25 Sürümü ETS 2’nin 1.30 Güncellemesine Uyarlandı

ETS 2’nin devasa harita modu ProMods, 2.25 sürümü ile İtalya DLC’si ve 1.30 güncellemesine uyarlandı. Eski İtalya parçaları kaldırılıp 1.30 ile yenilenen İtalyan şehirleri eklenmiş ve İtalya DLC’sinin yeni sürüm şehirlerine destek getirilmiş.

Eğer Genova, Parma, Vicenza, Modena,Bologna, Firenze ve Livorno’da kendi garajınız varsa ProMods haritasının yeni sürümünü yüklemeden önce onları satmanız öneriliyor aksi halde profilde çökmelere neden olacak. Bu sürümde hala Trieste şehri ve limanı bulunuyor.

Bu sürümle 4000’den fazla trafik levhası elle yerleştirilip değiştirildi ve yeni trafik kuralları entegre edildi. Her ülkenin karayolları için karayol trafik kuralları uygulandı ve bununla birlikte her ülkenin diğer yolları standart trafik kurallarına sahip olacak.

Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve A90 gibi Scottish motoryolları iyileştirildi. İtalya’nın parçaları kaldırılıp değiştirildi. Ayrıca yeni şehirler eklendi. Drammen(NO), Lacq(FR), Orléans (FR) ve Ullapool (UK). Reims (FR) ve Aberdeen (UK) şehirleri yeniden inşa edildi.

Yüklemeden önce eski sürüme ait dosyaları tamamen kaldırın.

Uyumlu Oyun Sürümü: 1.30

Gerekli DLC: Going East, Scandinavia, Vive La France

Gerekli Olmayan DLC: Italy DLC

İndirmek için tıklayın

 

İndirdiğiniz dosyaları 7zip programı ile açınız.

Nasıl kurulur?

Öncelikle indireceğiniz arşivleri açmak için 7zip adlı programı bilgisayarınıza kurunuz.

Siteye üye olduktan sonra Download kısmına geliniz.

Türkçe dili desteği ile aşama aşama ilerleyiniz. İndirme bağlantılarına geçmeden önce aşağıda görüldüğü gibi DEF dosyanızı ayarlayıp indirmelisiniz.

Belgelerim/EuroTruckSimulator2/Mod klasöründe aşağıda görüldüğü gibi olmalıdır. Mod Yöneticisine girip aktifleştireceksiniz.

promods-2-0-belgelerim

Harita büyüdüğü için oyun yüklenirken bekletiyor. Bu 32bit veya 64bit farklılık gösterir. Yine sisteminizin özelliklerine bağlıdır.

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "ProMods 2.25 Sürümü ETS 2’nin 1.30 Güncellemesine Uyarlandı"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
memet
Ziyaretçi

paybal dan ödeme yapabiliyozmu tek link için…?

emirhan
Ziyaretçi

italya dlc varsada olurmu

Hüseyin SAYAR
Ziyaretçi

PROMODS Haritasında Türkiye var mı?
Yoksa YKS Turkey ve ProMods birlikte oyananabilir mi?