Ana Sayfa Haber Proffessional Farmer: Cattle and Crops’ın son güncellemesi ile yeni bitki örtüsü işleme sistemi geliyor

Proffessional Farmer: Cattle and Crops’ın son güncellemesi ile yeni bitki örtüsü işleme sistemi geliyor

Yazar SimülasyonTÜRK

Proffessional Farmer: Cattle and Crops’ın son güncellemesi ile yeni bitki örtüsü işleme sistemi geliyor

Çiftçilik simülasyonu Proffesional Farmer: Cattle and Crops için 1.3.5 güncellemesi ile performans optimizasyonu yapılıyor. Bitki örtüsünün işleme teknolojisi artık tamamen yeni bir teknoloji ile sağlanıyor. Bu sayede bitki örtüsü artık çok daha yüksek bir görünürlüğe kavuşacak. C&C aldığı motor değişikliği ve tam sürümünün ardından aldığı güncellemelerle oyunu zenginleştirmeye ve genel kalitesini yükseltmeyi sürdürüyor. Ancak geç yayınlanan güncellemeler topluluğu rahatsız ediyor.

Grafik seçeneklerinde ekran görüntüleri için fotoğraf modu aktif ediliğinde 500 metreye kadar izin veriliyor. Ve bitki örtüsünün genel görünürlüğü Ultra grafik ayarında 300 metreye kadar gösteriyor. Vegatation render distance kısmından kontrol edebilirsiniz.  CPU(işlemci) darboğazıyla ilgili sorun da düzeltildi. Ve seçenekler ekranında “Vegetation fading start distance/bitkilerin solmaya başlama mesafesi” ayarı da artık gerekli olmadığından kaldırıldı.

Önceki güncellemede toprakla ilgili büyük çalışmalar yapılmıştı. O arayüz metinlerinin sadece Almance ve İngilizce olduğu belirtiliyor. İleride genişletilecekmiş.

Cattle and Crops forumu için tıklayın.
SimülasyonTÜRK
0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın