Professional Farmer 2014 için Yeni Güncelleme
Connect with us

Haber

Professional Farmer 2014 için Yeni Güncelleme

Professional Farmer 2014 için Yeni Güncelleme

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Professional Farmer 2014 için Yeni GüncellemePantera_Nacht_001_d1_1207111

Yeni çiftçilik simülasyonu Pro Farmer 2014 için bugün 1.014 isimli 22.4 MB boyutunda bir güncelleme Steam üzerinden yayınlandı.

 

Özellikler;

 • Zamanla kirlenen araçlar
 • Dil seçeneklerinde düzeltmeler
 • Gerçekçi güneş sistemi
 • Arayüzde değişiklikler
 • Lastikler arazilerde iz bırakabiliyor.
 • Tohum ve bitki fiyatları değişiyor.
 • Aracınız evinizde bulunan akaryakıt istasyonunda temizlenebilir.
 • Amazone Pantera eklendi[ilaç atma aracı]
 • Çeşitli sorunlar giderilmiştir.

 

Pro Farmer oyununu yakında takip ediyoruz. Başlangıç olarak biraz geride kalan bir oyun güncellemelerle geliştirilmeye çalışılıyor. Agrar Simulator serisi tarih oldu. Yeni oyunumuz Pro Farmer‘dır.

Geliştiriciler iletişimimiz devam ediyor. Multiplayer modunun şu an düşünülmediğini belirtelim. Son çıkan Agrar Simulator oyunundaki kaliteyi yakamalıdır.

Ayrıca oyun için modlar yayınlanmaya başladı. Skinler ve yeni traktörler ekleniyor.

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

 

Reklam
4 Yorum

4 Comments

 1. Avatar

  salih

  Ara 22, 2013 at 22:36

  orjinal aldım multiplayer hayali kuruyorduk ama admin hayalimizi bitirdi 🙂

 2. Avatar

  salih

  Ara 31, 2013 at 20:28

  31.12.213 itibari ile bir güncelleme daha geldi güncelleme hakkında bilgi bekliyopruz tşk.

 3. Avatar

  Fatih

  Mar 5, 2014 at 21:32

  Admin acil cvp verirsen sevinirim daha öncede belittiğim gibi araçlar arası geçişi hangi tuşla yapıyoruz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator’ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator‘ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor. Petrol endüstrisi hem ETS 2 hem de ATS’de her zaman topluluk tarafından talep edilen işlerden biriydi ve Utah eyaletinde bu endüstrinin tüm iş döngüsünü görebileceğiz ve aynı zamanda bunun için çalışabileceğiz. Petrol çıkarmada kullanılan sondaj kulelerinin olduğu maden alanlarından petrolü depolama yerlerine transfer edebileceğiz. Ve gerçekte olduğu gibi potash depolarına da denk gelebilecekmişiz. Ayrıca petrol endüstrisini ağır makine hizmet depoları ile sadece Utah için yeni yöntemlerle geliştirilen hem büyük hem de standart genel depolar temsil edecek. Ve Beehive state için özel olarak tasarlanan yeni yem fabrikası dahil olmak üzere eyaletteki çiftçilere her türlü teslimatı sağlayan eyalet mağazaları da bulunacak.

American Truck Simulator’ın Utah eyaleti bu yıl sonuna doğru yayınlanacak.

Steam

 

ATS – Utah DLC ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Gündem Simülasyon #21 “Ekmek Fırını Simülasyonu Bile Geliyor… Yeni Construction Simulator PC’ye duyurulacak”

Ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator’ın çıkış tarihi açıklandı. Yeni Construction Simulator, gamescom 2019’da PC’ye mi duyurulacak? Train Sim World 2020, 15 Ağustos’ta çıkacak. TruckersMP için VTC sistemi eklendi. ETS 2 F-MAX modunda yeni gelişmeler yaşandı, ATS Utah için yeni endüstriler tanıtıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator’ın çıkış tarihi açıklandı. Yeni Construction Simulator, gamescom 2019’da PC’ye mi duyurulacak? Train Sim World 2020, 15 Ağustos’ta çıkacak. TruckersMP için VTC sistemi eklendi. ETS 2 F-MAX modunda yeni gelişmeler yaşandı, ATS Utah için yeni endüstriler tanıtıldı. FIA European Truck Racing Championship, 18 Temmuz’da çıktı. Dawn of Man için savaş içerik güncellemesi, SQUAD için Alpha 15 güncellemesi, Railroad Corporation için sandbox oyun modu yayınlandı. Tropico 6 ve Jalopy’nin konsol çıkış tarihleri açıklandı.
Fishing Sim World: Pro Tour yenilenerek tekrar çıktı. Bus Simulator 18 için multiplayer özellik güncellemesi, Bus Driving Simulator 2019 için yeni efsane otobüs DLC’si ve güncelleme yayınlandı. Fernbus Simulator ve Tourist Bus Simulator için hala güncelleme bekleniyor. TML Studios yeni otobüsler ve Fransa haritası geliştiriyor. Aerosoft bu yıl sonuna kadar çıkacak olan OMSI 2 DLC’lerini açıkladı. Bus Mechanic Simulator için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Astroneer için Ay’a İniş güncellemesi Apollo 11 Lunar yayınlandı. Gündem Simülasyon devam edecek! 🙂

Website ►https://www.simulasyonturk.com/
Park►https://park.simulasyonturk.com/

Okumaya devam edin

Haber

Bus Simulator 18 için multiplayer odaklı güncelleme yayınlandı

Bu güncelleme ile Bus Simulator 18’in multiplayer oturumlarında çeşitli oyuncu kontrolü özellikleri ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bus Simulator 18 için multiplayer odaklı güncelleme yayınlandı

Bu güncelleme ile Bus Simulator 18‘in multiplayer oturumlarında çeşitli oyuncu kontrolü özellikleri ekleniyor. Oyunun genelinde ise iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri yapılıyor. Artık multiplayer oturumunda oyuncular; otobüs satın alıp satabilecek, çalışan çağırabilecek(NPC sürücüleri işe alıp kovabileceksiniz), rota editörü sayesinde yeni rotalar oluşturup, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Sürücü deneyimini özelleştirebilir ve diğer oyuncuları oturumdan atabilir, yeni oyuncular davet edebilir ve oturumunuz için şifre belirleyebilirsiniz. Ayrıca artık online mod yani multiplayer için durumu ayarlayabiliyorsunuz. Pinli kullanıcılara izin verebiliyorsunuz. Böylece multiplayer şirketler çok daha kolay yönetilebilecek. Ancak bu özellikleri kullanmak için yeni bir profil açmanız gerekiyor. Eski profilinizde bunları kullanamıyorsunuz. Zaten geç gelen bu özellikler şimdi de emek verdiğiniz oyun profillerinde çalışmayacak.

 

Bus Simulator 18 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler