in , , , ,

PMDG Douglas DC-6 Cloudmaster, Microsoft Flight Simulator için yayınlandı!

PMDG Douglas DC-6 Cloudmaster uçağı en ayrıntılı şekilde Microsoft Flight Simulator  için yayınlandı. MSFS platformu için uçak konusunda yeni bir kilometre taşı sayılıyor. 737 için sabırlı bekleyiş sürerken PMDG ilk MSFS ürünü olan DC-6 için 59.99 Dolar fiyat belirlemiş. Çıkışa özel $54.99 fiyattan satılıyor. PMDG ürünleri için tamamen yeni bir dönem olacağını düşünen PMDG Simulations kurucusu Robert S. Randazzo,yeni DC-6’nın şimdiye kadar ürettikleri en güzel görünen, en derin, en zengin özelliklere sahip simülasyon olduğunu vurguluyor. Tüm bunların takımları ile birlikte Asobo stüdyosundaki meslektaşlarının sıkı çalışması ve Microsoft ekibinin pazara karşı olan hayal gücü sayesinde mümkün olduğunu belirtiyor. DC-6 Cloudmaster’ın yeni simülasyon platformunun muazzam güçlerinden yararlanmak için MSFS için sıfırdan inşa edildiği ve daha önce hiç mümkün olmayan bir şekilde hayata geçirildiği tanıtım yazısında açıklanıyor. PMDG Douglas DC-6 ile 4000 deniz mili uçabiliyorsunuz.

MSFS Marketplace sayfasında Türk Lirası olarak daha uygun fiyatla satışa sunulabilir. Ancak şu an sadece pmdg.com üzerinden satılıyor. https://pmdg.com/pmdg-dc-6-for-msfs/

Not: PMDG DC-6 dijital olarak satıldığı için aldıktan sonra iade edemiyorsunuz.


Douglas DC-6, 1946-1959 yılları arasında üretilen piston motorlu bir uçaktır. 2. Dünya Savaşı’nın son yıllarında askeri amaçlı üretimine başlanmış ve savaşın bitmesi ile uzun menzilliği taşımacılık için kullanılmıştır. 700’den fazla üretilen DC-6 modelinden şu an bir kısmı hala taşımacılık ve yangın söndürme işlerinde kullanılmaya devam ediliyor. DC-6A kargo taşımacılığı için kullanılırken DC-6B ise yolcu taşımacılığı için kullanılıyor.

Eklenen tablet ekranı sayesinde yeni başlayanlar için otomatikleştirilmiş uçuş mühendisi uçağı nasıl uçuracağınızı öğretebiliyor. Paketin içerisinde DC-6A ve DC-6B modelleri bulunuyor. PMDG Operations Center araclığıyla ücretsiz boyamalara erişebiliyorsunuz. Ayrıca uçakla ve sistemleriyle ilgili uçuş planı verileri dahil olmak üzere tüm dökümanlar da içinde geliyor. YouTube kanallarında online eğitim videolarını izleyerek uçağı yakından öğrenebilirsiniz. DC-6 eklentisini MSFS’de aktifleştirmek ve kurmak için internet bağlantısı gerekiyor.

ÖZELLİKLER:

 • DC-6A, DC-6B (çoklu varyantlar) için Dış Modeller
 • Tamamen Interaktif Dinamik Sanal Kokpit
 • Rampa Yönetimi
 • Yakıt & Yükleme Yönetimi
 • Yapay Uçuş Mühendisi (AFE)
 • Bakım Yönetimi ve Motor Hasar Görüntüleyicisi kokpitteki tablet ekranında bulunuyor.
 • Gerçekçilik Seçenekleri
 • Gerçekçi Animasyonlar
 • Yüksek Gerçekçilikte Motor ve Uçuş Modeli
 • Uçak Sistemleri ve Ekipmanları
 • Gerçekçi Yakıt Sistemi
 • AC/DC Electrical Bus System
 • Gerçekçi Etkileyici Sesler
 • ve ücretsiz livery.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MINIMUM:
Simulator: Microsoft Flight Simulator
Hardware: Intel i5-4460/AMD Ryzen 3 1200 or faster, 8 GB of RAM, A video card with at least 2 GB of VRAM (Nvidia GTX770 or AMD Radeon RX570). Onboard motherboard or CPU video is not supported. Some of the newer Intel designs may work but we cannot guarantee compatibility.
Windows: Windows 10 64-bit version 18362.0

RECOMMENDED
Simulator: Microsoft Flight Simulator
Hardware: Intel i5-8400/AMD Ryzen 5 1500X or faster, 16 GB of RAM or higher, a high-performance, DirectX 11-capable video card with at least 4 GB of on-board, dedicated VRAM (NVIDIA GTX970 or AMD Radeon RX590).
Windows: Windows 10 64-bit version 18362.0

 


PMDG DC-6 eğitim videoları

 

Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın – PMDG DC-6 ana konusu burada.

SimülasyonTÜRK

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Çernobil Simülasyonu! Chernobyl Liquidators Simulator Demo – İlk Oynanış

Yeni MSI Ultrawide Curved 34 inç Monitörümüz ve Ortombo DD1 Direksiyon Standımız!