Ana Sayfa Haber PlayWay’in İnşaat ve Yıkım Simülasyonu: Demolish & Build Company 17

PlayWay’in İnşaat ve Yıkım Simülasyonu: Demolish & Build Company 17

Yazar SimülasyonTÜRK

PlayWay’in İnşaat ve Yıkım Simülasyonu: Demolish & Build Company 17

Simülasyonda yap işlet yık modeli…

Polonyalı PlayWay, Gamescom öncesi yeni simülasyonlarını bir bir açıklıyor. Daha önce Construction Machines Simulator adında 2 oyun çıkaran firma aynı konuda bu kez Demolish & Build Company 17 adında yeni bir simülasyon oyunu yayınlayacak. Çıkış tarihi olarak Ekim ayını işaret eden firma henüz video paylaşmadı. Aşağıdan önemli özelliklerini okuyabilir ve ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi oyunda şirket sistemi bulunuyor. Bir inşa ve yıkım şirketinin patronu olacağız. Küçük ahşap kulübelerden büyük beton binalara kadar geniş bir yelpazede görevler olacak. Açık dünya(sandbox) olarak tasarlanan oyunda kendi arazinizin özelliklerinden para kazanabilir onları yatırım amaçlı kiraya verebilirsiniz.

Yeni makineler satın alabilir ve onları özel görevler için özelleştirebilirsiniz. Ayrıca bununla birlikte birçok çeşitli el aleti kullanabileceksiniz.

Gelişmiş bir yıkım sistemi, kazanç, inşa ve yatırım sistemi olacak. Kendi şirketinizide çalışmak için işçiler çağırabileceksiniz.

 

Başlık: Demolish&Build Company 17
Platform: PC
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: Ekim 2016
Yaayımcı: PlayWay SA

Kapak fotoğrafı

Demolish & Build Company 17-screenshots--cover

Gamescom’da tanıtılacak oyunlar arasında yer alıyor. Fakat önceki oyunların devamı niteliğinde olan oyun grafiksel anlamda pek bir yenilik getirmiyor. Bir süre sonra birbirini tekrar eden oyunlar kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmıyor. PlayWay simülasyon oyunları sektöründe artık yerini almış başarılı firmalardan biri.

 

SimülasyonTÜRKDemolish & Build Company 17

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın