PlayStation 4 için Sanal Gerçeklik Gelebilir

0

PlayStation 4 için Sanal Gerçeklik Gelebilir

sony-sanal-gerçeklik-playstation-4

[Fotoğraf başka bir cihaza aittir.]

Sanal gerçeklik cihazları son yıllarda oldukça popüler oldu. Çeşitli firmalar cihazlar geliştiriyor. Özellikle en çok bildiğimiz Oculus Rift cihazıyla Euro Truck Simulator 2 bile oynanıyor. Sony firması geçtiğimiz sene Gamescom’da PS4 için hazırlanan sanal gerçeklik cihazını duyuracaktı. Nedendir bilinmez duyuru gerçekleşmedi ve o günden bu yana pek bir gelişme olmadı. Geçtiğimiz ay PlayStation geliştiricilerinden Shuhei Yoshida Twitter hesabından bir mesaj yayınlamış. Bugünde basına sızan bilgilere göre PS4 için hazırlanan sanal gerçeklik cihazı GDC 2014‘te(Oyun Geliştiricileri Konferansı) duyurulacak. GDC, 17 Mart’ta San Francisco’da başlayacak. Bunun dışında önemli duyurularda gelebilir. Çok önemli bir konferans…

 Yoshida beyin attığı mesaj;
     “Kalite ve çözünürlük gerçekten çok çok iyi. İnsanlar kesinlikle Sony’nin cihazından etkilenecekler. Tanıtımdan önce Sony, kalan zamanını cihazın ince ayarlarını yaparak geçirecek.”
 
simulasyonturk.com’u neden ilgilendiriyor. Arkadaşlar biz sadece oyun modu ve ya haberi paylaşmak istemiyoruz. Simülasyon sektörü giderek gelişiyor. Türkiye’de bu gelişim geriden gelsede sizleri haberdar etmek istiyoruz.
İyi günler dileriz…

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz