in , ,

Plane Mechanic Simulator Erken Erişime Açıldı

Savaş uçaklarını tamir edebildiğimiz mekanik simülasyon oyunu Plane Mechanic Simulator, 13 Şubat’ta Steam üzerinden erken erişime açıldı. Üstelik oyunun fiyatı 20,50 TL olarak belirlenmiş. Hatta Steam’de bu oyun için geçerli %50 indirim kuponu bile verildi. Disaster Studio tarafından geliştirilen yapım aslında geçen hafta çıkacaktı fakat ertelendi. PlayWay bu oyunu yaygınlaştırmak amacıyla ucuz fiyat politikası güdüyor. Normal oyun 10 dolar fiyatla satılıyor. Çıkışa özel %15’lik bir indirim de söz konusu olunca Plane Mechanic Simulator alıp denenebilir. Ancak oyunun 2. Dünya Savaşı sırasında geçmesi ve sadece üç uçak modelinin bulunması çoğu kişiye cazip gelmeyebilir. Erken erişimin sonuna doğru kendi uçağımızla pilot olarak bir hikaye görevi için havalanacağız.

Oyunun konusu nedir? 2. Dünya savaşı sırasında 1940 yılında İngiltere’de geçen simülasyonda Britanya’yı işgale hazırlanan Alman ordusunun hava kuvvetleri Luftwaffe‘i durdurmak için bir tamirci olarak görev alıyoruz. RAF(Royal Air Force) yani Kraliyet Hava Kuvvetleri’nde çalışarak tüm savaş uçaklarını tamir ediyor, bakımını üstleniyoruz.

Üç efsanevi İngiliz hava aracı bulunuyor;

  • Supermarine Spitfire Mk.1
  • De Havilland Tiger Moth
  • De Havilland Mosquito

81 görev ve tamir etmek için 800 civarında parça yer alıyor.

 

Steam
 

İlk izlenimlerimiz

 

Çıkış videosu

 Ekran Görüntüleri

Plane Mechanic Simulator’ı yakından takipteyiz. Anlık gelişmeleri aktardığımız Park.SimulasyonTurk.com’da açılan Plane Mechanic Simulator ana konusuna buradan ulaşabilirsiniz. Daha kapsamlı bir uçak tamir simülasyonu görmek dileğiyle…

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

PlayWay’in Çiftçilik Simülasyonu Farm&Fix 2020 Duyuruldu!

ABD Başkanı Donald Trump için Beyaz Saray’a Yeni Golf Simülatörü Kuruldu