PC ve Konsollar için Bus Driving 2019 Duyuruldu!
Connect with us

Bus Driving 2019

PC ve Konsollar için Bus Driving 2019 Duyuruldu!

Mobil platformlarda kamyon, otobüs, araba, çiftçilik gibi simülasyonlarla kendinden sıkça bahsettiren Romanyalı Ovilex stüdyosu ilk kez PC ve konsollar için bir oyun geliştiriyor. Bus Driving 2019 isimli proje PC Steam, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Mobil platformlarda kamyon, otobüs, araba, çiftçilik gibi simülasyonlarla kendinden sıkça bahsettiren Romanyalı Ovilex stüdyosu ilk kez PC ve konsollar için bir oyun geliştiriyor. Bus Driving 2019 isimli proje PC Steam, PS4 ve Xbox One için çıkacak. 2019’un ikinci çeyreğinde Steam’de erken erişimi başlayacak olan oyunda bir sürü harika özellik ile birlikte rota editörü, modlar ve multiplayer bulunacak. İlk ekran görüntüleri de oldukça memnun etti. Ancak mobil oyunun PC yükseltmesi gibi görünse de haritalar ve sokaklar oldukça canlı duruyor. Özellikle NPC ve yapay zeka trafiği sizi şaşırtmış olabilir. Birden fazla kurgusal haritası da bulunacak gibi görünüyor. Sonuç olarak baktığımızda mobil platformda bir sürü oyun yayınlayan şirket PC ve konsollarda kendini gösterecek. Umarız bu deneyim ile süreç iyi yönetilir ve satın almaya, oynamaya değer bir yapım ortaya çıkar. Çok ayrıntılı değil ancak çıkışıyla birlikte oyunun hangi yöne evrileceğini göreceğiz.

 

Ovilex bu projeden sonra mobil platform için yaynladığı diğer oyun türlerini de yavaş yavaş PC ve konsollara aktarmaya başlayabilir. Birbirini tekrar eden kopya oyunlardan ziyade daha özgün projelere ihtiyacımız var. Ancak rekabet iyi olacak ama hangi firma bunu umursuyor ki? 😀

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
3 Yorum

3 Comments

 1. Avatar

  Özgür59

  Şub 28, 2019 at 12:05

  klavye desteği gelince diğer oyunlardan pek farkı kalmaz olay zaten kolu el ile ayarlamak, bu oyundaki gerçekçilik tsw serisinde yok, my summer car gibi seveni az ve öz olacak.

  • Avatar

   Özgür59

   Mar 1, 2019 at 05:26

   yorumu yanlış habere yapmışım :d

   • Simülasyon Türk

    Simülasyon Türk

    Mar 1, 2019 at 20:36

    o zaman doğru oyuna yap bekliyoruz 😀

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler