in , ,

On The Road geliştiricisinden yeni simülasyon oyunu “Heavy Cargo – The Truck Simulator”

On The Road kamyon simülasyonu geliştiricisi toxtronyx interactive GmbH yeni oyunu Heavy Cargo – The Truck Simulator ile ağır nakliye işlerine odaklanıyor. 2022 yılında PC için Aerosoft GmbH tarafından yayınlanacak oyunda 30 farklı çeşitli ağır ve uzun nakliye kargolarını taşıyoruz.

8×4 MAN TGX Euro 6 süreceğimiz oyunda çeşitli dorseler olacak. Oversize yükleri gerektiğinde mobil vinç veya statik vinçlerle dorseye yükleyebiliyoruz. Hatta büyük bir traktör taşıma görevinde traktörü dorseye yine oyuncu bindiriyor. Özel nakliye rotalarında ise hazırlıklar yapıp çeşitli engelleri kaldırabiliyor ve ortamı uygun hale getirebiliyoruz. MAN ve Scania çekicilerine gerçek hayattaki modellere göre tasarlanan dorseler eşlik ediyor. Büyük kazanlar, rüzgar türbini, inşaat makineleri sunulan çeşitli yükler arasında bulunuyor. Refakatçi (escort) araçlarda ise Sprinter ve MAN TGE eşlik ediyor.

200km² büyüklüğündeki Avrupa haritasında birçok şehir ve otoban bulunuyor. On The Road’daki dünyanın benzeri inşa edilmiş. Zorlu dağ geçitleri ve köyler özel nakliye rotalarımızda yer alacak. Yaşayan bir dünya olduğu belirtilse de oyunda yapacağımız görevler sırasında haritadaki bazı kısımlar değişebilecek.

Heavy Cargo – The Truck Simulator’ın gerçekte dünyada ağır kargo işleri yapan Universal Transport şirketi ile bir iş ortaklığı da bulunuyor. Araçlarında üzerinde firmanın adını görebiliyoruz.

 

Tanıtım videosu

 

Grafikler ve ortama baktığımızda aslında On The Road‘ın bir DLC’si olabilecek düzeyde görünüyor. Oyun fikri olarak zaten diğer yapımlardan alışık olduğumuz özellikleri barındırsa da geliştiricinin ilk oyunu nedeniyle ön yargı var. 2022 yılında çıkana kadar umarız oynanabilir olması için gereken eksiklikler tamamlanır. Daha iyi aydınlatma sistemi, oynanış mekanikleri ile önü açık bir oyun tasarımına sahip. Gerçekçi olmak gerekirse rakip simülasyonlarda bahsedilen her şey gerçekleştiriliyor. Böyle olunca yepyeni bir oyunda beklentiler artıyor. Açık dünyada bir şeyleri kontrol etme mekanikleri diğerlerinden ayırıyor gibi görünse de Aerosoft bünyesinde çıkan diğer oyunlarında kalitesine henüz yaklaşmış gibi durmuyor.

 


Steam


Heavy Cargo – The Truck Simulator ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

SON UÇUŞ! Milas-Bodrum Havalimanı (LTFE) PKSim [Prepar3D v5.2]

Farming Simulator 22’nin yeni karakter oluşturma ekranı özellikleri tanıtıldı