in , ,

NAUTIS Home Ship Simulator tekrar geliştirilmeye başlandı!

VSTEP, küresel salgın nedeniyle ertelemek zorunda kaldığı NAUTIS Home Ship Simulator için yeni bir bülten yayınladı. En son prototip alpha sürümü için çeşitli testler düzenleyen stüdyo an itibariyle yeni denizcilik simülatörünü tekrar geliştirmeye başlamış. Belirlenen bir yol haritası olduğu ve bunun için özel bir ekibin hazırlandığı vurgulanıyor. Yakında bu planları bizimle paylaşacaklarmış. Ayrıca sürekli geliştirileceği ifade ediliyor. Bu vizyonla 2022’de yayınlamayı planlıyorlar.

2019 yılındaki duyurudan itibaren bültenlere abone olan, destekleyen ve takip eden herkese teşekkürlerini iletiyorlar. Piyasadaki en iyi denizcilik simülatörünü sunmak için işbirliği yapmaya hazır harika bir toplulukları olduğu belirtilmiş. Planların açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

UNIGINE 2 oyun motorunu kullanan VSTEP, NAUTHIS Home için daha önce 2020 yılında yayınlayacağını belirtilmişti. Başlayan pandemi nedeniyle süreç aksadı.


NAUTIS Home Ship Simulator ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Farming Simulator 22 için yeni gerçekçi toprak dokuları ve 3 yeni özellik: Malçlama, Taş toplama, Toprak İşleme Yuvarlama

ETS 2 – Mercedes-Benz Yeni Travego 15 SHD otobüs modu yayınlandı