in ,

Mobil Kamyon Simülatörü “Truck Simulator America” Duyuruldu!

Mobil Kamyon Simülatörü “Truck Simulator America” Duyuruldu!

Truck Simulation 16’nın veliahtı geliyor. Astragon Entertainment yeni bir mobil simülasyon oyunu duyurdu. Daha önce farklı bir stüdyonun geliştirdiği Truck Simulation 16 oldukça beğenilmişti şimdi ise onun yolundan Amerikan topraklarına giden yeni bir mobil kamyon simülatörü geliyor. Yine Astragon firmasının Polonyalı iş ortaklarından olan Jujubee tarafından geliştirilen Truck Simulator: America 2018 yılının son çeyreğinde iOS ve Android mobil işletim sistemleri için çıkış yapacak.

Beta testleri!

Stüdyo Truck Simulator America için bir kapalı beta testi organiz etmiş. Buradaki döküman üzerinden başvurabilirsiniz. Çıkıştan önce oynama fırsatı verilip geri bildirimleri toplamak için güzel bir yöntem. 1 Ağustos’ta kadar başvurular toplanacak ardından kabul edilenler 6-12 Ağustos tarihleri arasında Truck Simulator America’nın kapalı betasını test edebilecekler.

Aslında bu oyuna uzak değiliz çünkü Astragon geçtiğimiz yılın sonunda TransRoad: USA adlı tycoon oyunu yayınlamıştı. Şimdi ise mobilde devasa bir Amerikan haritasında TIR sürme imkanı verilecek. Construction Simulator 2 için alınan Kenworth Trucks ve MACK Trucks lisansları Truck Simulator America’da da bulunuyor. Oyuncular lisanslı markalarının farklı model çekicilerini kullanabilecekler. Başlangıçta harita doğu yakasının eyalet şehirlerini içerecek. Ardından ücretsiz güncellemelerle orta ve batı Amerika eyaletleri çıkacak. Özetle Amerika Birleşik Devletleri’nin New York, New Orleans, Houston, Chicago gibi şehirleri arasında başlangıçta oynayabileceğiz.

Grafiklerin bir önceki oyuna göre iyileştirildiğini ve yeni özeliklerle donatıldığını görüyoruz. Aslında şu an mobil platformlarda var olan benzer kamyon simülatörlerine nazaran daha profesyonel bir oyun geliyor. İlk oyun oldukça iyi olmuştu yeni oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tanıtım videosu

https://youtu.be/llmVbi-cjGI

Jujubee’den Take Off – The Flight Simulator adlı mobil uçuş simülatörünü oynamıştık. Daha sonra PC’ye uyumlu sürümü yayınlanmıştı. Truck Simulator America’dan da aynı şekilde dolu bir oyun bekliyoruz.

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Stormworks: Build and Rescue – İlk İzlenimler [Video]

Bus Simulator 18 – Ülke Kaplamaları ve Çıkartmalar Paketi