Ana Sayfa Uçuş SimülasyonlarıMicrosoft Flight Simulator Microsoft Flight Simulator’ın yeni güncellemesinde Japonya, 3D Fotogrametri tekniğine kavuşuyor!

Microsoft Flight Simulator’ın yeni güncellemesinde Japonya, 3D Fotogrametri tekniğine kavuşuyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

Microsoft Flight Simulator‘ın yeni güncellemesi ile Japonya, 3D fotogrametri tekniği ile iyileştiriliyor. Önümüzdeli Salı günü çıkacak olan güncelleme için yayınlanan tanıtım videosu harika görünüyor. World Update #1 isimli dünya güncelleme serisi de böylece başlamış oluyor. İlk güncellemede Japonya’nın altı şehri ve altı elle yapılmış yerel havalimanı yüksek çözünürlüklü 3D fogorametri tekniği ile doğru yükseklik haritasına kavuşuyor. Güncellenecek olan şehirler Sendai, Takamatsu, Tokushima, Tokyo, Utsunomiya ve Yokohama olurken elle yapılmış altı yerel havalimanı ise şöyle Hachijojima, Kerama, Kushiro, Nagasaki, Shimojishima, ve Suwanosejima. Ayrıca Japon havalimanları için yeni heyecan verici Landing Challenge görevleri de olacak.

Tanıtım videosunda harika görünüyor. Köprüler ve simgesel noktalar gerçeğine göre güncellenmiş. World Update serisi devam ederek diğer ülkelere, şehirlere de gelecek. Şu an MSFS’de sadece 341 şehirde fotogrametri tekniği kullanılıyor. Bu teknik ile ilgili bilgi almak için Blackshark.ai iş ortağının tanıtıldığı videonun Türkçe çevirisini buradan okuyabilirsiniz.

MSFS 2020’nin 29 Eylül’de çıkacak olan yeni güncellemesinde 1.8.3.0 sürümü ile yaşanan sorunların da düzelmesi bekleniyor.

 

Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Yorum yazın