Ana Sayfa Uçuş SimülasyonlarıMicrosoft Flight SimulatorMSFS Haber ve Güncellemeler Microsoft Flight Simulator – Top Rudder Solo 103 uçak eklentisi Asobo tarafından yayınlandı

Microsoft Flight Simulator – Top Rudder Solo 103 uçak eklentisi Asobo tarafından yayınlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

Microsoft Flight Simulator için Asobo tarafından geliştirilen ilk ücretli uçak eklentisi Top Rudder Just103Solo satışa çıktı. 27 Nisan 2021’de 28.75 TL fiyatla yayınlanan Ultra light sınıfındaki Top Rudder Just103Solo uçağında iki silindirli çok küçük özel bir motor bulunuyor ve debriyaj/clutch pedalı ile çalıştırabiliyorsunuz. RPM/devir hızı düştüğünde pervane de durabiliyor. Bu uçak ile yavaş süratlerde ama etrafı daha geniş açılarla izleyerek uçuyorsunuz. VR(sanal gerçeklik) cihazları ile uçanlar için harika bir deneyim sunuyor. MSFS’in atmosferini daha iyi aktarabilmek için bu tarz hafif ve etrafı daha kolay izleyebileceğiniz. Tek koltuklu ultralight sınıfındaki bu uçak 115 kilogramdan daha hafifi ve 63 mil hıza çıkabiliyor.

*Marketplace sayfasından 28.75 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Global satış fiyatı $9.99

Top Rudder Aircraft, ABD’nin Güney Carolina eyaletinin Seneca şehrinde baba ve oğul tarafından bir çiftlikte işletilen bir uçak firmasıdır. Just103Solo yanı sıra bush flight amaçlı RUCKUS uçağı da üretiliyor.


Microsoft Flight Simulator forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın