in , , ,

Microsoft Flight Simulator – Reno Air Races genişleme paketi 18 Kasım’da çıktı!

Microsoft Flight Simulator için rekabetçi multiplayer oynanışı getiren Reno Air Races Expansion Pack, Sim Update 7 ile birlikte 18 Kasım’da yayınlandı. Reno Air Races genişleme paketini Microsoft Flight Simulator‘ın GOTY sürümünün ardından ücretli olarak Reno Air Races uçakları ve yarış parkuru getiriyor. Reno Air Racing Association yakın iş birliği geliştirilen pakette 4 farklı yarış uçağı bulunuyor. Bu hava yarışları ile rekabetçi multiplayer oynanış getirilecek. Kanat kanata hassasiyeti ile birlikte multiplayer uçabileceksiniz. Arkadaşlarınızla veya dünyanın çevresinde uçan diğer sanal pilotlarla birlikte bu hava yarışlarına katılabileceksiniz. Reno Hava Yarışları iki ayrı paket ile çıkıyor. Reno Air Races: Full Collection ile 40 resmi lisanslı uçak ekleniyor. Bunlar şöyle; 10 North American P-51 Mustang, 10 North American T-6 Texan, 10 Aero L-39 Albatros’, ve 10 Aviat Pitts Special S1S. Bunların arasında Miss America, Strega, Voodoo, Baron’s Revenge, Radial Velocity, Six-Cat, American Spirit ve Pipsqueak gibi birçok ünlü “Altın” şampiyon ve diğer yarışçıların uçakları var. Satış fiyatı ise $59.99 olacak.Türkiye’deki fiyatı 695 TL belirlenmiş. İndirimlerde ucuzluyor.

MSFS Marketplace Türkiye fiyatları

Claas bazında uçakları paket halinde ayrı olarak satın alabiliyorsunuz. 282,50 TL‘den satılıyor. BIPLANE CLASS, JET CLASS, T-6 CLASS, UNLIMITED CLASS şeklinde mağazadan kontrol edebilirsiniz. Eğer gerçek uçakları tek tek satın almak isterseniz 28,75 TL ödemeniz isteniyor.

Reno Air Races Expansion Pack ise 56,25 TL‘den satışa sunuldu. North American T-6 Texan, North American P-51 Mustang, Aero L-39 Albatros, ve Aviat Pitts Special S1S uçaklarını getiriyor. Yukarıdaki pakette gerçek yarışçıların uçakları olduğu için farklı bir fiyatlandırma var.

Sim Update 7’de multiplayer senkronizasyonu ve etkileşimi de bu güncellemede elden geçiriliyor. Sim Update 6 ile bu uçaklar gelmeden önce uçuş modelinde çeşitli düzenlemeler getirildi.

Not: Yazı geç bir tarihte yayınlandı. DLC’yi henüz test etmedik.

Aşağıdaki tanıtım videosu pakette bulunan tüm uçakları gösteriyor.

Reno Hava Yarışları veya Ulusal Şampiyona Hava Yarışları her yıl Eylül ayında Nevada’nın Reno şehrinin birkaç mil kuzeyindeki Reno Stead Havalimanı’nda düzenleniyor. Dünyanın en hızlı motor sporu olarak adlandırılan etkinlikte 6 sınıfa ayrılan uçaklarla yarış ve gösteriler yapılıyor.

 

STIHL National Championship Air Races – Full Collection


Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator – Sim Update 7, Game of the Year Edition ile yeni uçaklar, havaliamanları, özellikler ve dahası….

PMDG Douglas DC-6 uçağının Microsoft Flight Simulator Marketplace satış fiyatı 197,50 TL oldu!