in , , ,

Microsoft Flight Simulator – Reno Air Races genişleme paketi 18 Kasım’da çıkacak

Geçtiğimiz yaz duyurulan Reno Air Races genişleme paketinin 18 kasım’da yayınlanacağı açıklandı. Microsoft Flight Simulator‘ın GOTY sürümü ile birlikte ücretli olarak Reno Air Races uçakları ve yarış parkuru gelecek. Reno Air Racing Association yakın iş birliği geliştirilen pakette 4 farklı yarış uçağı bulunuyor. Bu hava yarışları ile rekabetçi multiplayer oynanış getirilecek. Kanat kanata hassasiyeti ile birlikte multiplayer uçabileceksiniz. Arkadaşlarınızla veya dünyanın çevresinde uçan diğer sanal pilotlarla birlikte bu hava yarışlarına katılabileceksiniz. Reno Hava Yarışları iki ayrı paket ile çıkıyor. Reno Air Races: Full Collection ile 40 resmi lisanslı uçak ekleniyor. Bunlar şöyle; 10 North American P-51 Mustang, 10 North American T-6 Texan, 10 Aero L-39 Albatros’, ve 10 Aviat Pitts Special S1S. Bunların arasında Miss America, Strega, Voodoo, Baron’s Revenge, Radial Velocity, Six-Cat, American Spirit ve Pipsqueak gibi birçok ünlü “Altın” şampiyon ve diğer yarışçıların uçakları var. Satış fiyatı ise $59.99 olacak. 

Reno Air Races Expansion Pack ise $19.99 fiyatla North American T-6 Texan, North American P-51 Mustang, Aero L-39 Albatros, ve Aviat Pitts Special S1S uçaklarını getiriyor. Yukarıdaki pakette gerçek yarışçıların uçakları olduğu için farklı bir fiyatlandırma var.

Sim Update 6 ile bu uçaklar gelmeden önce uçuş modelinde çeşitli düzenlemeler getirildi.

Aşağıdaki tanıtım videosu pakette bulunan tüm uçakları gösteriyor.

Reno Hava Yarışları veya Ulusal Şampiyona Hava Yarışları her yıl Eylül ayında Nevada’nın Reno şehrinin birkaç mil kuzeyindeki Reno Stead Havalimanı’nda düzenleniyor. Dünyanın en hızlı motor sporu olarak adlandırılan etkinlikte 6 sınıfa ayrılan uçaklarla yarış ve gösteriler yapılıyor.

 

STIHL National Championship Air Races – Full Collection


Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator’ın Game of the Year Edition içerikleri; DirectX 12, Replay sistemi, 4 yeni uçak, yeni havalimanları ve dahası…

Microsoft Flight Simulator – Sim Update 6 çıktı! (v1.20.6.0)