Ana Sayfa Uçuş SimülasyonlarıMicrosoft Flight SimulatorMSFS Haber ve Güncellemeler Microsoft Flight Simulator – (LTBO) Uşak Havalimanı eklentisi ücretsiz çıktı!

Microsoft Flight Simulator – (LTBO) Uşak Havalimanı eklentisi ücretsiz çıktı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Microsoft Flight Simulator – (LTBO) Uşak Havalimanı eklentisi ücretsiz çıktı!

Türk hava meydanları Microsoft Flight Simulator uçuş simülatörüne gelmeye devam ediyor. Daha önceki havalimanı çalışmalarından tanıdığımız Arda Güler bu kez Türkiye’deki en zorlu inişlerden birine sahip olan Uşak Havalimanı (LTBO) eklentisini ücretsiz yayınlıyor. Burada Localizer, ILS bulunmuyor sadece VOR DME ve uçuş becerilerinize göre yaklaşıp inebiliyorsunuz. MSFS için harika bir gelişme! Uşak Havalimanı, 1998 yılında açılmış ancak 2011 yılında sivil uçuşa kapatılmış fakat daha sonra 2014 yılında tekrar karşılıkla seferler düzenlenmeye başlanmış. Uşak şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta inşa edilmiş. Devlet Hava Meydanları tarafından işletiliyor.

Pist bilgisi

09/27 8.385 2.560 x 45 Beton

Modeller ve Yapımcı: Arda Güler

İndirmek için tıklayın.Uşak Havalimanı, şehire 4 km uzaklıkta bulunan havalimanıdır. 1998 yılında hizmete açılmıştır. Havalimanına ulaşım; otobüs, taksi ve servislerle sağlanmaktadır. 50 araçlık bir otoparkı bulunmaktadır. Terminal binası 1.460 m² büyüklüğündedir. Sivil ve askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak Havalimanı 2011 yılından itibaren sivil uçuşa kapatılmıştır. Ancak 10 Ocak 2014’ten itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Uşak Havalimanı arası karşılıklı seferler düzenlenmeye başlamıştır.

Kaynak: Wikipedia

 


Microsoft Flight Simulator forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın