Ana Sayfa Uçuş SimülasyonlarıMicrosoft Flight Simulator Microsoft Flight Simulator için PMDG 737 NG3 modeline ait ilk görüntüler paylaşıldı

Microsoft Flight Simulator için PMDG 737 NG3 modeline ait ilk görüntüler paylaşıldı

Yazar SimülasyonTÜRK

Microsoft Flight Simulator için PMDG 737 NG3 modeline ait ilk görüntüler paylaşıldı

Bol bol Microsoft Flight Simulator haberleri ve içerikleri gördüğümüz şu günlerde PMDG de 737 NG3 uçak modeli için ilk MSFS görüntülerini paylaştı. Daha önce zaten PMDG Simulations açıklamasında Microsoft Flight Simulator için Boeing 737, 747, 777 ve Douglas DC-6 model uçakların geleceğini öğrenmiştik. Şimdi ise PMDG’den Robert S. Randazzo kendi forumlarında uzun bir açıklama yaparak hem MSFS hem de diğer simülatörler için durum değerlendirmesi yaptı.

Microsoft Flight Simulator için çıkacak olan ilk PMDG ürünü 737 NG3 olacak. Bu yıl sonunda testlere gireceği belirtilen eklentinin 2021 yılının ilk çeyreğinde ise tam olarak yayınlanması planlanıyor. Tarihlerle ilgili durumlar değişebilir ve yaz sonunda yapacakları açıklama ile kesinleştirmeyi umuyorlar. PMDG stüdyosu bu uçağı basit bir şekilde Prepar3D’den çevirmiyor tam aksine her şeyi tamamen yeni olan bir simülasyon motorunda yeni teknikler öğrenerek MSFS için uyarlıyor. Precision Manuals dahil pek çok iş ortağı aynı şekilde çalışıyor. Tabii bu iş ortaklarının Asobo ile yakın temasa olması sebebiyle her şey birbiriyle bağlantılı şekilde ilerliyor.

MSFS’nin iş ortaklarıyla ilgili daha fazla haber paylaşmaya devam edeceğiz.

Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
1

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın