in , , ,

Microsoft Flight Simulator için iniSimulations A310-300 duyuruldu!

iniBuilds stüdyosu X-Plane 11 için yayınladığı Airbus A310-600, BelugaST ve A310-300 gibi uçak eklentilerinin ardından iniSimulations adı ile MSFS için çeşitli havalimanları ve uçak projeleri geliştirildiği biliniyordu. Microsoft Flight Simulator için ayrıntılı seviyede geliştirilen A310-300 uçağı geçtiğimiz hafta resmen duyuruldu. BelugaST uçağının da ileride geleceğini biliyoruz hatta iniBuilds, MSFS ilk duyurulduğu A380 projesini açıklamış ve modele ait görseller paylaşmıştı fakat o proje askıya alındı. A310-300, Airbus tarafından üretilen eski bir yolcu uçağı modeli ve kargo versiyonu olan A310-600 olmadan MSFS için yayınlanacak. İleride A310F kargo uçağı planlanıyor. Tabii ürün başarılı olursa A130-600(R)F da çıkabilirmiş. Ekran görüntülerinde uçağın muhteşem şekilde göründüğünü belirtmememize gerek yok. Ancak kısaca iniSimulations’tan bahsedelim. Şu an müthiş bir yapılanma içerisindeler ve kendi uçaklarını detaylı, işlevsel şekilde X-Plane 11 platformu için geliştiriyorlar. X-Plane 12’yi de destekleyecekler. MSFS için havalimanı yayınlıyor ve 3. parti stüdyolarla birlikte çalışıyorlar. iniManager ise yeni çıkan programları olmuştu. Microsoft Flight Simulator için yayınlayacakları ilk uçak Airbus A310-300 modeli olacak.

Simülatöre hayran kalan iniSimulations ekibi önümüzdeki aylarda olacaklar için çok heyecanlı görünüyor. Uçağın sistemleri, uçuş modeli ve 3D modeli üzerinde çalışılıyor ve harika bir ilerleme kaydediliyor.

Bununla kalmıyor!

Ayrıca “gizli airliner projesi” ise harika bir ilerleme kaydediyormuş ve eğer her şey yolunca giderse bu yıl sonundan önce gösterilecekmiş. Bunun A380 olmadığını ekleyelim. Study-level bir yolcu uçağı olacak. Airbus tarafında uzmanlaştıkları için o cepheden bir uçak bekleniyor. Fakat kesin bir bilgi yok. İyi geliştirilmiş bir A330-900neo veya A350 görmek isterdik. Tabii farklı tahminler de var.

 

 

Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Texas DLC’si için yeni ekran görüntüleri

Farming Simulator 22 – Fact Sheet #5 JENZ, Ponsse, Prinoth ve Heizomat ormancılık araçları tanıtıldı