in , ,

Microsoft Flight Simulator – F-16C için 401. Test Filo Turkish Airforce Livery

Microsoft Flight Simulator – F-16C için 401. Test Filo Turkish Airforce Livery

Microsoft Flight Simulator için SC Designs tarafından geliştirilen F-16C savaş uçağı 401. Filo “Test” TUAF livery çalışması havateam.tr tarafından yayınlandı. Türk Hava Kuvvetleri‘nin 1. Ana Jet Üs Komutanlığı’na bağlı Eskişehir Hava Üssü’nde konuşlu olan 401. Filo bu boyama çalışması ile MSFS’e geliyor. 401. Test Filo, Türk Hava Kuvvetleri’nin kullandığı veya kullanacağı her türlü mühimmat ve sistemin testlerini gerçekleştiriyor.

MSFS için yayınlanan F-16C savaş jetine sahip olduktan sonra bu boyamayı kullanabilirsiniz.

Yapımcı: havateam.tr

SC Designs F-16 C, D and I Fighting Falcon savaş jeti için buraya tıklayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın.

 


Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

401. Filo kimdir?

401. Test Filo, Türk Hava Kuvvetleri’nin kullandığı veya kullanacağı her türlü mühimmat ve sistemin testlerini gerçekleştiren, Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı diğer filolardan elektronik sistem bakımından daha farklı uçaklar kullanan ve envantere girecek her türlü mühimmat ile optik/elektronik sistemin nasıl kullanılacağının kılavuzlarını hazırlayan, 1. Ana Jet Üs Komutanlığı’na bağlı Eskişehir Hava Üssü’nde konuşlu filo.

Filoda hem F-16 hem de F-4E 2020 uçakları görev yapmaktadır. Birden fazla tip uçaktan oluşması yönüyle Türk Hava Kuvvetleri filoları içinde tektir.

Filo daha önce NEB, SOM, Gökdoğan, Bozdoğan, Minyatür Bomba, ASELPOD, KGK, HGK, LGK, TEBER, ANS-510, LN-100G gibi çoğu yerli üretim birçok mühimmat ve sistemin testlerini gerçekleştirmiştir.

 

Kaynak: Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Microsoft Flight Simulator için PMDG 737 önizleme videosu yayınlandı

ETS 2 – 1.44 ile işaretlenmemiş yollar keşfedilebilecek!