in , , ,

Microsoft Flight Simulator, 27 Temmuz’da Xbox Series X ve S konsolları için çıkıyor!

Microsoft Flight Simulator sonunda Xbox Seris X ve S konsolları için çıkıyor! Xbox E3 2021 konferansında MSFS’in 27 Temmuz 2021‘de Xbox Series X|S için yayınlanacağı açıklandı. İlk kez bir oyun konsolu devasa bir uçuş simülatörüne ev sahipliği yapacak. PC versiyonu ile aynı ayrıntı derinliğine sahip olacak. Xbox Game Pass sahipleri de konsolda MSFS’i deneyimlemeye devam edebilecekler.

Ücretsiz yayınlanan Dünya Güncellemeleri (Japonya, ABD, Fransa, Benelux, Birleşik Krallık ve İrlanda dahil yeni çıkacak olan The Nordics ile birlikte Xbox Series X|S konsoluna çıkacak. 3. parti iş ortakları ile birlikte joystick, throttle vb. donanımların bu konsolda çalışmasını sağlayacaklar.

Görsel efektlerde beklenen iyileştirmeler de Xbox tanıtım videosu ile ortaya çıktı. Xcub uçağı için amfibik ve kızaklı versiyon geliyor. Suya indiğimizde artık dalga ve köpük efekti çıkabiliyor bunu dışında karlı bir bölgeye indiğimizde de kızaklardan efekt çıkıyor. Uçakların inişinde çıkan duman ve lastik efektlerinin önümüzdeki güncellemelerler PC sürümüne gelmesi bekleniyor.

Xbox Series X/S konsoluna çıkışı ile birlikte Microsoft Flight Simulator, DirectX 12 Ultimate desteğine sahip olacak. Daha önce de belirttikleri gibi bu yaz performans bakımından önemli güncellemeler getirilecek.

Ekran Görüntüleri

Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Meksika’da geçen Forza Horizon 5 için çıkış tarihi açıklandı! İlk bilgileri paylaşıyoruz…

 Microsoft Flight Simulator – Top Gun: Maverick genişlemesi duyuruldu! Savaş jetleri ve uçak gemisi içeriyor…