Ana Sayfa Uçuş SimülasyonlarıMicrosoft Flight Simulator Microsoft Flight Simulator 2020’nin Kapalı Beta Tarihi Açıklandı! Alpha 5 güncellemesi yayınlandı…

Microsoft Flight Simulator 2020’nin Kapalı Beta Tarihi Açıklandı! Alpha 5 güncellemesi yayınlandı…

Yazar SimülasyonTÜRK

Microsoft Flight Simulator 2020’nin Kapalı Beta Tarihi Açıklandı! Alpha 5 güncellemesi yayınlandı…

Yeni uçuş simülatörü Microsoft Flight Simulator için önemli bir kilometre taşı yaklaşıyor. Alpha 5 güncellemesi yayınlanan simülatör için topluluk geri bildirimlerine, hata düzeltmeleri ve genel durumuna odaklanılıyor. 1.5.4.0 Alpha 5 değişiklik listesi epey uzun ve buradan onlara ulaşabilirsiniz. Yeni Alpha davetleri de tekrar gönderiliyor. Kapalı Beta ise 30 Temmuz 2020’de başlayacak. Eğer Alpha tester iseniz Kapalı Beta’ya katılımınız otomatik olarak gerçekleşecek. Eğer Alpha tester değilseniz Kapalı Beta’nın bir parçası olmanız için yeni davetler gönderilecek. Daha ayrıntılı bilgileri paylaşılacak.

Alpha 5 ile uçuş modeli dahil pek çok özellik daha iyi bir deneyim için geliştiriliyor ve düzeltiliyor. Feedback Snapshot için de 5.01 sürümü paylaşıldı. Burada Alpha testlerinde en çok yaşanan sorunların bazılarında çeşitli iyileştirmelere gidildiği görülüyor.

Microsoft Flight Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın