Ana Sayfa Uçuş SimülasyonlarıMicrosoft Flight Simulator Microsoft Flight Simulator 2020 için İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı eklentisi geliştiriliyor!

Microsoft Flight Simulator 2020 için İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı eklentisi geliştiriliyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

Hezarfen Havaalanı eklentisinin yayınlanmasından sonra sırada çok büyük bir proje var! Microsoft Flight Simulator 2020 için İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (LTFJ) eklentisinin geliştirildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm binaları ve çevresi ile sıfırdan modelleniyor, inşa ediliyor. İlk ücretli eklenti çalışmamız olacak. Havalimanı güncel görünümü ile simülatöre aktarılacak. Tüm dünyada kolayca dağıtılabilmesi ve MSFS’nin Marketplace sayfasında yer alması için iş ortağımız Aerosoft GmbH ile çalışmayı planlıyoruz.

Projenin ve havalimanının ciddiyetinin farkındayız. Bu nedenle hem gerçek pilotlardan hem de verilerden, fotoğraflardan yararlanarak geliştiriyoruz. Bizim için şimdiye kadar ki en büyük projelerden birisi olacak. Tüm tecrübemizi bu projeye aktaracağız. Yapım aşamasında modellemeden uydu görüntülerine, kaplamalara kadar tüm modern tekniklerin kullanıldığından emin olabilirsiniz. Bu alanda resmi ve ciddi çalışmalar yapmak istediğimizi daha önce belirtmiştik. MSFS ile uçuş simülatörlerinde yeni bir çağ başlatılmıştı. Bunun ciddi bir parçası olmak istiyoruz. Türkiye’deki hava meydanlarını aktarmak istiyoruz. LTFJ sonrasında diğer havalimanı projelerine geçmeyi planlıyoruz. Hem uçuş simülatörleri hem de diğer simülatörler için bu proje sonrasında planlarımız devam edecek.

Sabihan Gökçen Havalimanı projesinin genel özelliklerini önümüzdeki haftalarda açıklayacağız. Sizler için daha ayrıntılı görüntüler yayınlayacağız.


Görüntülerdeki model geliştirilmektedir!

Havalimanı adı yazılmadan ve jetway modelleri eklenmeyip ön kısım düzenlenmeden duyuruyoruz. 

MSFS – İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı proje konusu için tıklayın.

Yeni simülatörün özellikleri sayesinde yukarıdaki gerçek fotoğrafı yakalamayı hedefliyoruz. 🙂

SimülasyonTÜRK

1 yorum
1

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
ahmet Eyl 27, 2020 - 22:19

Şahane duyuru. Umarım çok kapsamlı ve detaylardan kaçılmamış bir çalışma olur. Marketplace’de desteklemek dileğiyle. Kolay gelsin.

Cevapla

Yorum yazın