Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel KRONE Profi Liner HD Dorseleri İzmir, Tire Fabrikasında Nasıl Üretiliyor? [Video]

KRONE Profi Liner HD Dorseleri İzmir, Tire Fabrikasında Nasıl Üretiliyor? [Video]

Yazar HasanÖfke

KRONE Profi Liner HD Dorseleri İzmir, Tire Fabrikasında Nasıl Üretiliyor? [Video]

Alman KRONE markası kendi YouTube kanalı için Türkiye’deki fabrikasını gezdi. İzmir’in Tire ilçesinde 2012 yılı sonunda açılan fabrikada Krone Profi Liner HD ve Mega Liner dorseleri üretiliyor. Videoda Profi Liner HD(Heavy Duty) dorse modelinin üretim aşamasını görüyor ve KRONE Türkiye’deki çalışanlarından Tolga Erdinç (satış ofisi müdür yardımcısı) ile  Funda Özdağ’ın(ulaşım projeleri sorumlusu) açıklamalarını dinliyoruz.

YouTube’da Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Resmi bilgi;

2012 yılı sonundan beri Krone Tire fabrikasında Türkiye pazarı ve Türkiye etrafında bulunan pazarlar için treyler üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu fabrikanın kapasitesi 10.000 birimlik bir yıllık üretimi kapsamaktadır, yatırım hacmi yaklaşık olarak 40 milyon Euro seviyesindedir. Krone’nin Tire tesisinde güncel olarak 200’den fazla çalışan istihdam edilmektedir, bunlar Profi Liner ve Mega Liner serisi araçların üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Krone dorseleri, 2018 yılında Euro Truck Simulator 2 için bir DLC olarak yayınlandı. Paket içerisinde 6 farklı dorse modeli yer alıyor.

ETS 2 için Krone Dorseleri DLC’si Yayınlandı!

 

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın