KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2’ye Ekleniyor!

9

KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2’ye Ekleniyor!

Yeni bir DLC çalışmasının müjdesi verildi.

2017’nin Kasım ayında SCS Software, KRONE dorselerinin üretim tesislerine gidip fotoğraflar çekerek dorseleri yakından incelemişti. Bu fotoğraflardan bazılarını da sosyal ağ kanallarında paylaşarak yeni bir DLC’nin sinyalini vermişti. Bugün yayınlanan yeni blog yazısı ile KRONE markasının resmi olarak Euro Truck Simulator 2 oyununa katıldığı ve yakında DLC olarak lisanslı bir şekilde geleceği açıklandı.

 

SCS takımı çeşitli dorselerin fotoğraflarını çekerken KRONE pazarlama takımı da geliştiricilerle röportaj yapma ve onların çalışmalarını görüntüleme fırsatı yakalamış. Video bugün KRONE markasının resmi YouTube kanalında yayınlandı. İngilizce altyazı desteği bulunuyor.

Videoda SCS’de çalışan 3D Araç Modellleme takımının lideri Hynek Svatos yaptıkları işe dair açıklamalarda bulunuyor. Daha önce yeni Scania modellerinde olduğu gibi bu dorselerde de yüksek ayrıntılı 3D tarama işlemi kullanılmış.

KRONE markasını TwitterInstagram, ve Facebook takip edebilirsiniz.

KRONE DLC’si için herhangi bir çıkış tarihi verilmedi.

DLC’den beklentilerimiz neler?

Var olan lisanssız Krone dorselerinin yüksek kaliteli modellerle yenilenmesi ve yeni model dorselerin oyuna eklenmesidir. Dorselerle birlikte yeni olarak ne gibi özellikler gelebilir merak ediyoruz.

SCS Software açıklamasında yaptıkları işi ciddiye alan lisans ortaklarını gördüklerinde heyecanlandıklarını belirtmiş. Bu şekilde markaların işbirliğine giderek kendi ürünlerinin görünürlüğünü artırma fırsatını tanımalarını istiyor.

KRONE web sitesini inceleyerek dorse modellerine ulaşabilirsiniz.

Ana konu için buraya; https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-krone-dorseleri-dlc-ana-konu/1462

SimülasyonTÜRK

9 YORUMLAR

 1. artık bu saçma salak dlc’lere popişimle gülüyorum harita dorse harita dorse tek yaptıkları…6 senede volvo mercedes scania birde iveco eklediler sanırım ücretsiz olarak.. streamline saymiyorum… bilmiyorumda hani neden yeni bir oyun yeni bir motora geçmiyorlar. bunlara sağlam bi rakip cıksa keske ciftcilik simülasyonları gibi kızışsa ortalık

  • Kardeş öyle diyorsunda bu işin arka kasımı yani perdenin görünmeyen kısmıda var bu adamlar o kadar uğraşıyor hadi onu geçtim birebir yapmaya çalışıyorlar herşey’e yetişemezler ve bu bir Tır Simulasyonu Haritaların olması lazım evet parça parça oluyor ama sonunda tüm Avrupanın haritası oraya çıkcak bu iyi değilmi ?

   • istenirse tüm avrupa yı eklerler amaçları o değil peyder peyder ekleyip para kazanma dorselerde ise lisansız olarak sunduklarını lisansladıklarıda ücretsiz güncelleme ile dahil etsinler madem… onun haricinde yıllardan beri oyun dinamiklerinde veya grafiklerde olan gelişmeleri arka yüzde geliştirilenleri söyleyiverde bilelim…

    bu oyun bu halde sırf alternatifi olmadıgı icin oynanıyor…

 2. bunarı yapıyorlarda scs multiplayer yapsa oyunda gene banlar olsa 6banda uzaklaştırma çezası verdiginde peki bu oyuncu napmalı ben bütün dlc alıyorum ama şu oyundan uzaklaştırmayı kaldırması lazım senrde bir yenilenmesi lazım o da yok ilgilenirseniz sevinirim

 3. Tüm dlc’lere sahibim fakat bundan sonra 5 kuruş harcamam.Oyun motoru değişmeli artık.Harita ve gereksiz şeyler çıkar al parayı.İyi alıştı bunlar.

 4. Adamlar piyasada tek istediği gibi at koşturur , kim rakip çıkacak bunlara bu saatten sonra çok zor ..Grafik motoru eski olabilir evet ama bundan sonra isterse 100 tane daha ücretli dlc çıkarsınlar alırım çünkü adamlar bu işi yapıyor.

  • Tamamda sen multiplayer oynuyorsan peki oyundan uzaklaştırma aldıysan ne zevki alacan bu oyun multiplayer olunca güzel oluyor onun için şu banlar senede bir sıfırlanması lazım rıcada bulunuyorum

 5. yahu bu millet de takmış kafayı motora, yeni motor olunca ne olacak, ne değişecek, son çıkan italya dlcsindeki grafikler yeni scanianin detaylılığı… bence gayet fazlasıyla yeterli, bırak dx9 muş onmuş onbirmiş, sen deneyime bak. son çıkan dlclerle yeni motora gerek kalmazksızın grafikler fazlasıyla iyileşti. yeni motor demek temiz kağıta herşeye yeniden sıfırdan başlmak demektir. çok fazla insan ve para kaynağı gerektirir. o iş de scs gibi küçük bir kuruluş için şu an ağır gelir. bu firma bir ea değil, bir ubisoft değilki para oluk oluk aksın. zamanla yaparlar. bu oyuna öyle diğer savaşlı dövüşlü oyunlar gibi bakmamak lazım. o tip oyunların müthiş bağımlı bir kitlesi var devam eden seriler, önlerine ne konulursa konulsun satın alan bir kitle, yapılan büyük yatırımlar, her yıl milyonlarca dolar satış gelirleri… onlar hemen zınk! diye yeni motor yeni grafik teknolojisi gibi özellikleri getiriverir, ama scs hemen getiremez. zaten az bir kitleye hitap ediyor ve hiç bir oyun firması böyle bir oyun yapmayı istemiyor kitlesi az diye. ets2 çıkalı 5 yıldan fazla bir zaman oldu hâlâ tek, hâlâ doğru dürüst rakibi yok, hâlâ karşısına bir benzerini yapabilecek babayiğit çıkmadı. üstelik oyun durduğu yerde durmadı ki. hep gelişti, hep üzerine konularak gitti ve hâlâ desteknen bir oyun, diğer yapımcı firmalar gibi 1 sene sonra desteği kesip gitmediler. bazılarının “alternatifi olmadıgı icin oynanıyor” gibi görüşleri büyük bir haksızlık olur. işin multiplayer kısmında ise oyuncular bir türlü şu gerçeği kabullenmek istemiyorlar, bu oyun taaaa en başında multiplayer boyutu da olacak diye düşünülerek dizayn edilmedi, en başından beri tek oyunculu olacak ve bu şekilde oynanılacak diye yapılan bir oyun ve scs nin planında hâlâ da bu oyunu multiplayer boyuta taşıma gibi bir planı yok. resmi olarak en fazla WOTR ile birşeyler katılmaya çalışıldı o kadar. şimdi başından beri scs nin multiplayer planlamadığı ve planlamayada niyeti olmayan bir şey için suçlamak ne kadar doğru. oyunun sıkı takipçileri kendi aralarında oynamak eğlenmek için derme çatma da olsa kurulan, bence çok da düzgün çalşmayan, oyunun şu anki yapısından ötürü de düzgün çalışması mümkün olmayan ve scs ile de hiçbir alâkası olmayan bir multiplayer dünyası kuruldu. bazı arkadaşlar mp boyutununda scs bağlı olduğunu zannediyorlar ama değil scs ile ilgisi olmayan bir şey için scs yi suçlamak doğru değil. gelirse belki WOTR ortamında sanal şirket kurma boyutu gelebilir. bazı şeyleri akıl ve izân çerçevisi içinde düşünmek, istemek lazım.

  • Doğru Söylüyorsun EA GAMES SİMS 4 GELEN BÜTÜN ÖZELLİKLER DLC MESELA Bİ KOLTUGU OYUNA GETİRMEK İÇİN 5 EURO PARA VERİYORSUN SİMS 4 TE DLC LER BİLE EN ASAGI 20 30 TL ODA ZIRF SADECE 2 KOLTUK İÇİN SCS DEN DAHA PAHALI DLC YAPIYOR Bİ HARİTA ALMAK 60 70 TL SİMS 4 TE YANİ SCS YE SÜKRETSİNLER ADAMLAR GENE HARİTA DLC SİNİ FALAN DOLARI 2 TL ÜZERİNDEN HESAPLIYORLAR KISACASI EA DAHA BETER

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here