KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2'ye Ekleniyor!
Connect with us

ETS 2 Genel

KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2’ye Ekleniyor!

Yeni bir DLC çalışmasının müjdesi verildi.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2’ye Ekleniyor!

Yeni bir DLC çalışmasının müjdesi verildi.

2017’nin Kasım ayında SCS Software, KRONE dorselerinin üretim tesislerine gidip fotoğraflar çekerek dorseleri yakından incelemişti. Bu fotoğraflardan bazılarını da sosyal ağ kanallarında paylaşarak yeni bir DLC’nin sinyalini vermişti. Bugün yayınlanan yeni blog yazısı ile KRONE markasının resmi olarak Euro Truck Simulator 2 oyununa katıldığı ve yakında DLC olarak lisanslı bir şekilde geleceği açıklandı.

 

SCS takımı çeşitli dorselerin fotoğraflarını çekerken KRONE pazarlama takımı da geliştiricilerle röportaj yapma ve onların çalışmalarını görüntüleme fırsatı yakalamış. Video bugün KRONE markasının resmi YouTube kanalında yayınlandı. İngilizce altyazı desteği bulunuyor.

Videoda SCS’de çalışan 3D Araç Modellleme takımının lideri Hynek Svatos yaptıkları işe dair açıklamalarda bulunuyor. Daha önce yeni Scania modellerinde olduğu gibi bu dorselerde de yüksek ayrıntılı 3D tarama işlemi kullanılmış.

KRONE markasını TwitterInstagram, ve Facebook takip edebilirsiniz.

KRONE DLC’si için herhangi bir çıkış tarihi verilmedi.

DLC’den beklentilerimiz neler?

Var olan lisanssız Krone dorselerinin yüksek kaliteli modellerle yenilenmesi ve yeni model dorselerin oyuna eklenmesidir. Dorselerle birlikte yeni olarak ne gibi özellikler gelebilir merak ediyoruz.

SCS Software açıklamasında yaptıkları işi ciddiye alan lisans ortaklarını gördüklerinde heyecanlandıklarını belirtmiş. Bu şekilde markaların işbirliğine giderek kendi ürünlerinin görünürlüğünü artırma fırsatını tanımalarını istiyor.

KRONE web sitesini inceleyerek dorse modellerine ulaşabilirsiniz.

Ana konu için buraya; https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-krone-dorseleri-dlc-ana-konu/1462

SimülasyonTÜRK

Reklam
9 Comments

9 Comments

 1. Bilemedim Ki

  Şub 8, 2018 at 21:22

  artık bu saçma salak dlc’lere popişimle gülüyorum harita dorse harita dorse tek yaptıkları…6 senede volvo mercedes scania birde iveco eklediler sanırım ücretsiz olarak.. streamline saymiyorum… bilmiyorumda hani neden yeni bir oyun yeni bir motora geçmiyorlar. bunlara sağlam bi rakip cıksa keske ciftcilik simülasyonları gibi kızışsa ortalık

  • Mustafa

   Şub 10, 2018 at 19:12

   Kardeş öyle diyorsunda bu işin arka kasımı yani perdenin görünmeyen kısmıda var bu adamlar o kadar uğraşıyor hadi onu geçtim birebir yapmaya çalışıyorlar herşey’e yetişemezler ve bu bir Tır Simulasyonu Haritaların olması lazım evet parça parça oluyor ama sonunda tüm Avrupanın haritası oraya çıkcak bu iyi değilmi ?

   • Bilemedim Ki

    Şub 11, 2018 at 11:04

    istenirse tüm avrupa yı eklerler amaçları o değil peyder peyder ekleyip para kazanma dorselerde ise lisansız olarak sunduklarını lisansladıklarıda ücretsiz güncelleme ile dahil etsinler madem… onun haricinde yıllardan beri oyun dinamiklerinde veya grafiklerde olan gelişmeleri arka yüzde geliştirilenleri söyleyiverde bilelim…

    bu oyun bu halde sırf alternatifi olmadıgı icin oynanıyor…

 2. akın

  Şub 9, 2018 at 14:59

  bunarı yapıyorlarda scs multiplayer yapsa oyunda gene banlar olsa 6banda uzaklaştırma çezası verdiginde peki bu oyuncu napmalı ben bütün dlc alıyorum ama şu oyundan uzaklaştırmayı kaldırması lazım senrde bir yenilenmesi lazım o da yok ilgilenirseniz sevinirim

 3. Batu

  Şub 10, 2018 at 10:06

  Tüm dlc’lere sahibim fakat bundan sonra 5 kuruş harcamam.Oyun motoru değişmeli artık.Harita ve gereksiz şeyler çıkar al parayı.İyi alıştı bunlar.

 4. yozgatlı

  Şub 11, 2018 at 19:52

  Adamlar piyasada tek istediği gibi at koşturur , kim rakip çıkacak bunlara bu saatten sonra çok zor ..Grafik motoru eski olabilir evet ama bundan sonra isterse 100 tane daha ücretli dlc çıkarsınlar alırım çünkü adamlar bu işi yapıyor.

  • Akun

   Şub 12, 2018 at 00:55

   Tamamda sen multiplayer oynuyorsan peki oyundan uzaklaştırma aldıysan ne zevki alacan bu oyun multiplayer olunca güzel oluyor onun için şu banlar senede bir sıfırlanması lazım rıcada bulunuyorum

 5. kemal ortaci

  Şub 13, 2018 at 06:25

  yahu bu millet de takmış kafayı motora, yeni motor olunca ne olacak, ne değişecek, son çıkan italya dlcsindeki grafikler yeni scanianin detaylılığı… bence gayet fazlasıyla yeterli, bırak dx9 muş onmuş onbirmiş, sen deneyime bak. son çıkan dlclerle yeni motora gerek kalmazksızın grafikler fazlasıyla iyileşti. yeni motor demek temiz kağıta herşeye yeniden sıfırdan başlmak demektir. çok fazla insan ve para kaynağı gerektirir. o iş de scs gibi küçük bir kuruluş için şu an ağır gelir. bu firma bir ea değil, bir ubisoft değilki para oluk oluk aksın. zamanla yaparlar. bu oyuna öyle diğer savaşlı dövüşlü oyunlar gibi bakmamak lazım. o tip oyunların müthiş bağımlı bir kitlesi var devam eden seriler, önlerine ne konulursa konulsun satın alan bir kitle, yapılan büyük yatırımlar, her yıl milyonlarca dolar satış gelirleri… onlar hemen zınk! diye yeni motor yeni grafik teknolojisi gibi özellikleri getiriverir, ama scs hemen getiremez. zaten az bir kitleye hitap ediyor ve hiç bir oyun firması böyle bir oyun yapmayı istemiyor kitlesi az diye. ets2 çıkalı 5 yıldan fazla bir zaman oldu hâlâ tek, hâlâ doğru dürüst rakibi yok, hâlâ karşısına bir benzerini yapabilecek babayiğit çıkmadı. üstelik oyun durduğu yerde durmadı ki. hep gelişti, hep üzerine konularak gitti ve hâlâ desteknen bir oyun, diğer yapımcı firmalar gibi 1 sene sonra desteği kesip gitmediler. bazılarının “alternatifi olmadıgı icin oynanıyor” gibi görüşleri büyük bir haksızlık olur. işin multiplayer kısmında ise oyuncular bir türlü şu gerçeği kabullenmek istemiyorlar, bu oyun taaaa en başında multiplayer boyutu da olacak diye düşünülerek dizayn edilmedi, en başından beri tek oyunculu olacak ve bu şekilde oynanılacak diye yapılan bir oyun ve scs nin planında hâlâ da bu oyunu multiplayer boyuta taşıma gibi bir planı yok. resmi olarak en fazla WOTR ile birşeyler katılmaya çalışıldı o kadar. şimdi başından beri scs nin multiplayer planlamadığı ve planlamayada niyeti olmayan bir şey için suçlamak ne kadar doğru. oyunun sıkı takipçileri kendi aralarında oynamak eğlenmek için derme çatma da olsa kurulan, bence çok da düzgün çalşmayan, oyunun şu anki yapısından ötürü de düzgün çalışması mümkün olmayan ve scs ile de hiçbir alâkası olmayan bir multiplayer dünyası kuruldu. bazı arkadaşlar mp boyutununda scs bağlı olduğunu zannediyorlar ama değil scs ile ilgisi olmayan bir şey için scs yi suçlamak doğru değil. gelirse belki WOTR ortamında sanal şirket kurma boyutu gelebilir. bazı şeyleri akıl ve izân çerçevisi içinde düşünmek, istemek lazım.

  • Asab

   Şub 14, 2018 at 19:08

   Doğru Söylüyorsun EA GAMES SİMS 4 GELEN BÜTÜN ÖZELLİKLER DLC MESELA Bİ KOLTUGU OYUNA GETİRMEK İÇİN 5 EURO PARA VERİYORSUN SİMS 4 TE DLC LER BİLE EN ASAGI 20 30 TL ODA ZIRF SADECE 2 KOLTUK İÇİN SCS DEN DAHA PAHALI DLC YAPIYOR Bİ HARİTA ALMAK 60 70 TL SİMS 4 TE YANİ SCS YE SÜKRETSİNLER ADAMLAR GENE HARİTA DLC SİNİ FALAN DOLARI 2 TL ÜZERİNDEN HESAPLIYORLAR KISACASI EA DAHA BETER

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software, Prag’da FOR GAMES Fuarına Katılıyor

SCS On the Road takımı yine yollara düşüyor ancak bu kez kendi ülkelerindeki bir etkinliğe katılacaklar. Bu hafta 25-28 Ekim tarihleri arasında Prag’da FOR GAMES adında bir oyun fuarı gerçekleşecek.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software, Prag’da FOR GAMES Fuarına Katılıyor

SCS On the Road takımı yine yollara düşüyor ancak bu kez kendi ülkelerindeki bir etkinliğe katılacaklar. Bu hafta 25-28 Ekim tarihleri arasında Prag’da FOR GAMES adında bir oyun fuarı gerçekleşecek. SCS takımı da ATS’nin yeni çıkan Oregon genişlemesini ve yakında yayınlanacak olan Special Transport DLC’sini orada tanıtacağını açıkladı. Ayrıca ETS 2 için Beyond the Baltic Sea DLC’sinin de tanıtımları olacak.

 

Geçen hafta Polonya’da PGA 2018’e katılmışlardı. Orada çektikleri görüntülerden oluşan bir video yayınladılar. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!

50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor.

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!
50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor. Etkinlikteki amacımız Almanya’dan veya oraya 10 farklı ülkeden teslimat yapmak. İster Almanya’dan 10 farklı ülkeye isterseniz de 10 farklı ülkeden Almanya’ya yaparak katılabilirsiniz. 10 tane tesliamatı yaptıktan sonra ilk hediyelerinizi alıyorsunuz. Bundan sonraki teslimatlar ana hedef olan 50 milyon ton taşıma için geçerli oluyor. Ve burada mesafe sınırı ve farklı ülke şartı artık yok. Topluluğun bu etkinliği bitirmesi için 50 milyon ton taşımış olması gerekiyor. Bu tamamlanınca diğer hediyeler verilecek. Şu an worldoftrucks.com‘da yaklaşık 6 milyon ton taşınmış.
 
Özet;
Kişisel görevinizde en az 300 km mesafedeki teslimatları yapacaksınız.(İlk hediyeleri alacaksınız)
Kişisel görevinizi bitirip topluluk hedefi(50 milyon ton taşıma) için ise mesafe sınırı ve farklı ülke şartı yok. Daha kısa mesafelerde çalışabilirsiniz. Bu tamamlanınca diğer hediyeleri alacaksınız.

 
Under the Bridge arkaplan hediyesinin nasıl göründüğünü video ile gösterdiler.

 
Ödül olarak; BrandenBurg Gate isimli aksesuar ve 3 rastgele ülke flaması herkese(ilk 10 teslimat için) verilecek. Topluluk hedefi tamamlandığında ise Under the Bridge isimli menü arkaplanı, Altın Geyik ve Alman Çoban Köpeği(sallanan kafalı) aksesuarı hediye gelecek. Bunları WorldofTrucks üzerinden Steam’e aktarabilirsiniz. Topluluk ödülünü kazanmanız için kendi görevinizi tamamlamanınz gerek.

Steam envanterine eklenecek olan bu hediyeler takas edilebilir veya pazarda satılabilir.

Not: Bu etkinliğe katılabilmek için ETS 2 profilinizin World of Trucks ile senkronize olması gerekmektedir.

Logbook sayfasında yaptığınız işleri takip edebilirsiniz.

ETS 2 – Almanya Ticari Bağlantılar etkinliği için ana konu burada!

 

İlgili haber

WoTR – Euro Truck Simulator 2 – Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2 için Saint Petersburg Western Diameter Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yıl sonunda çıkacak olan Beyond the Baltic Sea harita genişlemesi için yeni bir video paylaşıldı. Rusya’nın ikinci büyük şehri Saint Petersburg’da bulunan Western High-Speed Diameter adlı yol bağlantısını videoda net olarak görebiliyoruz. T

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2 için Saint Petersburg Western Diameter Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yıl sonunda çıkacak olan Beyond the Baltic Sea harita genişlemesi için yeni bir video paylaşıldı. Rusya’nın ikinci büyük şehri Saint Petersburg’da bulunan Western High-Speed Diameter adlı yol bağlantısını videoda net olarak görebiliyoruz. Türk inşaat firması IC Holding tarafından inşa edilen yüksek hızlı yol ve köprülerin bağlantıları SCS stüdyosunu optimizasyon konusunda epey zorlamıştı.

 

 

4 hafta önce St. Petersburg’dan ilk ekran görüntüleri paylaşılmıştı.

ETS 2 için Rusya’nın Saint Petersburg Şehrinden Ekran Görüntüleri

 

Steam

ETS 2 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler