Ana Sayfa Strateji&Tycoon SimülasyonlarıIndustry Manager – Future Industries Industry Manager: Future Technologies Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

Industry Manager: Future Technologies Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

Yazar Simülasyon Türk

Industry Manager: Future Technologies Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

industry-manager-logo

 

Türkçeleştirmesini Crewals ekibinin yaptığı Astragon Entertainment firmasının yeni endüstri konulu ekonomi-strateji simülasyonu Industry Manager: Future Technologies, 6 Ekim 2016 tarihinde Steam üzerinden yayınlanacak. Ekran görüntüleri, video ve bilgilerine bakacak olursak gerçekten ayrıntılı bir strateji simülasyonu hazırlanmış. Astragon firması kendi bünyesinde geliştiriyor. Türkçe dil desteğiyle çıkacak olması da satın alacak Türk oyuncular için harika. Ekran görüntüleri ve videolarda çok ayrıntılı olduğu anlaşılıyor fakat geçmişte benzer yapımlar yayınlanmıştı. Astragon bu oyunda tüm birikimini kullanmak istiyor olabilir. Çünkü bizi gerçekten heyecanlandıran özellikler barındırıyor. Yine belirtmek gerekirse bu yapım Gamescom 2015’de economica ismiyle duyuruldu ardından değişikliğe gidilerek Industry Manager adını aldı.

Çıktığında hep birlikte inceleyeğiz… 🙂

Steam’de Türkçe tanıtım yazısıyla listelenmiş durumda. Oyunu tanımak için okuyabilirsinzi.

Sürekli kendi imparatorluğunuzu inşa edip çok para kazanmanın hayalini mi kuruyorsunuz? Dünya hızla değişiyor ve ikinci sanayi devrimi çok yakın. Sanayi toplumundan teknoloji toplumuna doğru bir geçiş yaşıyoruz ve bu süreçte geride kalmamalısınız. INDUSTRY MANAGER: Future Technologies, kendi imparatorluğunuzu kurabileceğiniz, yeni karlı ürünleri araştırabileceğiniz, başarı ve itibar yolculuğunuzdaki rekabette zafer kazanabileceğiniz bir klasik ekonomi simülasyonu oyunudur. Modern ürünleri tasarlamak, üretmek, konumlandırmak ve satmak için piyasa odaklı bir yaklaşım edinin. Sınırlı döner sermayeyle ve doğru ürün yelpazesini gözden kaçırmayarak dünyanın en başarılı kapitalisti olabilirsiniz!

INDUSTRY MANAGER: Future Technologies, çok yönlü bir tekli oyuncu deneyimine odaklanarak size karmaşık bir ekonomi sistemi sunuyor. Amacınız; ürün yelpazenizi genişleterek ve yeni ürünler araştırarak karlı bir imparatorluk inşa etmek ve böylece rakiplerinizi alt etmek. Nitekim göreviniz çok da kolay olmayacak! Ürün yelpazenizi genişletirken birçok şeyle beraber küresel pazarı da göz önünde bulundurmak zorunda kalacaksınız. İmparatorluğunuzu, arz ve talep kurallarına göre inşa edin, ürünlerinizi en iyi kalitede pazarlayın ve onları farklı pazarlarda satın.

Ürünlerinizi en üst seviye verimle geliştirip dağıtabilmek için, üretim zincirinizi pazar araştırmalarına ve kaynak varlığına bağlı olarak, mümkün olduğu kadar ekonomik bir şekilde inşa etmek zorunda kalacaksınız. Yeni üretim teknolojileri ve ürün yenilikleri araştırarak tüketim ürünlerinizi geliştirip daha da ileri götürebileceksiniz. Bir gözünüz sürekli rakiplerinizin üzerinde olsun, çünkü onların da kendi gündemleri olacaktır ve arz-talep dengesiyle birlikte dinamik piyasayı da etkileyeceklerdir. Enerji tasarruflu uçaklar, dijital bilgisayarlı saatler veya üç tekerlekli özel bisikletler gibi tamamen yeni, kişiye özel ayarlanabilen ürünler geliştirin.

INDUSTRY MANAGER: Future Technologies, yeni başlayanlar için kullanıcı dostu bir sezgisel ara yüz sunarken deneyimli oyuncuları mest etmek için de çok sayıda düzenleme ayarına da sahiptir. INDUSTRY MANAGER: Future Technologies, tamamen arz ve talep dengesine dayalı hareketli bir ekonomi sistemine sahip bir açık dünya simülasyon oyunudur. Ekonomi sabit kalmaz, size ve rakiplerinize ait eylemlerden sürekli etkilenir. Yerel mağazalarınızda veya küresel dünya pazarında ürünlerinizi satın. Oyunun ilerleyen aşamalarında menkul kıymetler borsasında hisse alıp satabilir ve rakiplerinizin şirketlerini ele geçirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Açık dünya oynanışı: Tüm kararları alma gücüne sahipsiniz
  • Kendi iş krallığınızı kurun
  • 200’ün üzerinde farklı ürün ve kaynak
  • Modern bir ortama sahip
  • Üretim için yeni teknolojiler araştırarak kendi şirketinizin mucidi olun
  • Yapay zeka rakiplere karşı mücadele edin ve onları yenin
  • Arz ve talep dengesine bağlı gelişen karmaşık ekonomi sistemi
  • Menkul kıymetler borsası aracılığıyla rakip şirketlerden hisse alın ve yönetimlerini ele geçirin

Özellik videoları

 

 

SimülasyonTÜRKIndustry Manager: Future Technologies

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın