Ana Sayfa Çiftçilik SimülasyonlarıFarming Simulator 19FS 19 Haber & Video İlk ormancılık makinelerini üreten Rottne DLC’si Farming Simulator 19 için yayınlandı

İlk ormancılık makinelerini üreten Rottne DLC’si Farming Simulator 19 için yayınlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

İlk ormancılık makinelerini üreten Rottne DLC’si Farming Simulator 19 için yayınlandı

İsveçli ormancılık makineleri üreticisi Rottne markasının iki yeni aracı Farming Simulator 19‘a eklendi. Rottne DLC‘si 16 Mart 2021 Salı günü yayınlandı. Steam’de Türkiye fiyatı 20 TL olarak belirlenmiş. Bu DLC ile Rottne H21D ve Rottne F20D makinelerine sahip oluyorsunuz. Rottne markası ilk ormancılık makinelerini üreten firmalardan biri olarak anılıyor. First in Forest sloganı da bu nedenle kullanılıyor.

Rottne DLC’si 16 Mart 2021’de €3,99 fiyatı ile PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia platformlarında satışa sunuldu. Epic Games Store’da FS 19 sayfasından ulaşabilirsiniz.

Steam 

Giants Software, yeni Farming Simulator oyunu duyurusunu henüz yapmadı. Giants çalışanları tarafından başlatılan Podcast yayınlarında birçok konuya değiniliyor. Yavaş yavaş bu sürecin sonunda yeni oyunun duyurusunu görmeyi umuyoruz. Farming Simulator League turnuvaları da devam ediyor.

Farming Simulator 19 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
1

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın