in , ,

Hannover şehri yıllar sonra yenileniyor

Hannover şehri yıllar sonra yenileniyor

Avusturya ve Kaliforniya yenileme çalışmalarının ardından SCS Software, Almanya’daki Hannover şehrinin yenileneceğini duyurdu. Almanya daha önce 3 farklı etapta yenilenmiş ancak şehirleri eski tasarımda kalmıştı şimdi ise sıfırdan yapılan çalışmalarla Hannover gerçeğe uygun olarak hazırlanmış. 1.45 güncellemesi ile yayınlanacak. Önümüzdeki güncellemelerde Almanya’nın diğer şehirleri ve ana haritada eski kalan küçük ülkeler de olabilecek gibi görünüyor.

Avusturya’da olduğu gibi neredeyse tüm şehri silip sıfırdan başlamışlar. Şehir merkezi yenilenmiş, yeni ekonomik bölgeler eklenerek tamamen farklı bir yerleşim düzeni oluşturulmuş. Hannover iş merkezleri ve ticaret alanları artık yer alıyor. Ticaret fuarı merkezi olan Hannover Messe ise 1:1 ölçekte dahil edilmiş. Hem ticari araçlara yönelik bir sergiye sahip hem de bu markaların teknolojik gelişmeleri, inovasyonlarını sergilemelerini sağlayan IAA Taşımacılık Fuarı düzenleniyor.

SCS Software ekibi bu ve benzer fuarlara katılıyor. IAA Fuarı ise 20-25 Eylül 2022 tarihlerinde olacak. Hannover Fuarı ise 30 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında yapıldı. Bakalım ileride bu sanal alanlar neler için kullanılacak?

1.45 güncellemesinde başka hangi özellikler olacak şimdilik bilinmiyor. İsviçre yenileme güncellemesi de söz konusu olabilir.


Hannover konusuna tekrar dönecek olursak çok ama çok eski bir tasarıma sahipti. German Truck Simulator’a kadar inebiliyoruz. 😀 Tam 12 yıl sonra Hannover şehri yenileniyor…

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DÖNER-KEBAP İSTEYEN? Kebab Simulator Demo İlk Oynanış (video)

MSFS – PMDG 737 Cold&Dark Başlatmak, FMC, Uçuş Planı Rehberi 1. Bölüm (video)