Ana Sayfa Haber Grand Truck Simulator 2 çıktı!

Grand Truck Simulator 2 çıktı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Grand Truck Simulator 2 çıktı!

Pulsar Gamesoft tarafından geliştirilen devam oyunu Grand Truck Simulator 2 geçtiğimiz hafta Android cihazlar için Google Play mağazasında ücretsiz yayınlandı. Yeni oyun eklenen özellikleri ile mobil platforma kamyon simülasyonu konusunda ciddi ve ayrıntılı özellikler getiriyor. İlk oyunundaki modlama desteği ve diğer özellikleri ile büyük ilgi gören Grand Truck Simulator’ın 2. oyununda bu kez yeni bir konsept deneniyor. Gerçekçi yakıt tüketimi, hasar ve aşınmaya sahip olan yeni bir fizik sistemi, tüm sürüş ve yönetim becelerinizi test ediyor. GTS 2’de artık lastik basıncını ölçebilecek, motor için yağ ve antifriz soğutma sıvısı koyabilecek, kullanılmış 2. el kamyonları satın alabileceksiniz. Kamyonların motorları, şanzımanları, diferansiyelleri, lastikleri ve jantları değiştirilebiliyor. Yeni haritaları ve geliştirilmiş hava durumları ile yeni bir oyun deneyimi sunmaya çalışılıyor. Yeni özellikler ise önümüzdeki güncellemelerde Pulsar Gamesoft tarafından eklenmeye devam edilecek.

 

Grand Truck Simulator 2
Grand Truck Simulator 2
Developer: Pulsar GameSoft
Price: Free

Yeni özellikler ile Grand Truck Simulator 2 mobil kamyon simülasyonu severleri memnun edecek bir oyun tarzına sahip olmuş. Biz de deneyip şahit olduk. Yapım sürecini takip etsek de yeterli materyal olmadığı için gelişmeleri aktaramamıştık. Buna rağmen oyuncuların ne istediğini kavrayı ona uygun bir oyun geliştirmişler. Hem arayüzü hem de özellikleri ile GTS 2 mobil tarafta ilgi görmeye devam edecek gibi duruyor.

Grand Truck Simulator 2 ana konusu için buraya tıklayın. Oyunucuların deneyimlerini aktarmasını bekliyoruz.

SimülasyonTÜRK

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

Avatar
Enes Tem 20, 2020 - 14:51

ETS 2 de istediğimiz özellikleri adamlar mobile getiriyor. Ne olur yani. Tırlara bi 10 bin bakımı yapsak. Kazalar dışında motor ve lastikler hasar görse veya bozulsa. Oyunda Ekonomi yok Tır sürmekten başka bir şey yapmıyorsun insanlar sıkıldı 8 senedir aynı şeyler.

Cevapla
Avatar
Mert Tem 22, 2020 - 09:44

Evet ekonomi kısmında haklısın, sadece yol gidiyoruz ama çok hız yaptığında lastikler patlayabiliyor, ağır kazalarda motor bozulabiliyor ve yenisini almak gerekiyor. Mobil oyuncu musun bilmiyorum ama bu oyun mobil için mükemmel ötesi. Tek sorun diğerlerinde de olduğu gibi hikaye yok sadece tır sürüyoruz

Cevapla

Yorum yazın