Gran Turismo 6 için Geniş Kapsamlı Güncelleme

0

Gran Turismo 6 için Geniş Kapsamlı Güncelleme

gran-turismo6-kahve-molası

Gran Turismo 6 için 1.05 sürümü yayımlandı. Ana özelliklerin listesi şu şekilde:

Açık Lobi’ye yeni özellikler eklendi
– [Zamana Karşı Yarış], [Drift Denemesi] ve [Serbest Sürüş], “Etkinlik Ayarları” ekranındaki [Oda Ayarları] içindeki [Yarış Türü] seçeneğine eklendi.
– [Araç Seçim Metodu], [Üretici olarak Filtrele] ya da [Kategori Olarak Filtrele] şeklinde ayarlandığında bile [Performans olarak Filtrele] şeklinde ayarlanması da mümkün.
– Ayrıca Tek Modelli yarışlarda, Pist Türü olarak “Hava: Değişken” şeklinde ayarlanan pistlerde [Go-Kart]’ı seçmek şimdi mümkün.
– Bir odaya girmeden önce şimdi “Yönetmelik Ayarları” onay penceresine göz atmak mümkün.
– [Eleme Ayarları] içindeki [Yalnız Yarış]’ı seçerken, sizin dışınızdaki araçlar çizgi olarak görünür. [Yarışı İzle] modundayken, “Hedef Araç” dışındaki araçlar çizgi olarak görünür.

Çoklu Monitör modu şimdi eklendi
[MENÜ]’deki [Seçenekler] ekranında bulunan [Görüntü] bölümüne yeni bir [Çoklu Monitör Ayarları] seçeneği eklendi. (START düğmesine basarak erişilebilir.)

Araç Arama özelliği entegre edildi
“Evim” bölümündeki [ARAÇLAR] kısmına bir [Araç Arama] işlevi eklendi. Şimdi Bayilikler içinden çeşitli parametrelerle bir aracı aramak mümkün.

Satın alınabilecek ayrı renkli Yarış Kıyafetleri şimdi mevcut durumda
Tam set yerine şimdi ayrı renkli Yarış Kıyafetlerini satın almak mümkün. Bazı Yarış Kıyafetleri’nin fiyatı düzenli olarak ayarlanacaktır.

Go-kart araçları için modifiye seçenekleri genişletildi
– Go-kart araçları için şimdi [Sürüş Seçenekleri] ekranındaki [Çekiş Kontrolü] ve [Patinaj Önleme Kuvveti] değerlerini ayarlamak mümkün.
– [Araç Ayarları] ekranındaki [Fren Dengesi] değerlerini şimdi ayarlamak mümkün. Standart go-kart araçları için sadece arka kısım değiştirilebilirken, vitesli go-kart araçlarının hem ön hem de arka kısımları modifiye edilebilir.

Diğer geliştirmeler ve ayarlamalar
– “Peş Peşe Giriş Bonusu” durumunu gösteren bir simge (1’den 5 güne kadar), [Evim] ekranının üst kısmına ve bir yarışın sonunda ödül onay ekranına eklendi.
– [Araç Ayarları] içindeki [Ön/Arka Tork Dağıtımı] için artan değer, 5’den 1’e düşürüldü.
– Bayilik içeriği güncellendi.
Oyuna girdiğiniz çevrimiçi olarak güncellenecektir.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz