in ,

Forza Motorsport 7 Duyuruldu! İlk Bilgiler…

Forza Motorsport 7 Duyuruldu! İlk Bilgiler…

E3 2017 Microsoft Xbox konferansı ile birlikte paylaşılan tüm bilgiler

Yeni Forza Motorsport 7, E3 2017’de Xbox konferansında resmen duyuruldu. Xbox One ve Windows 10 için 3 Ekim’de çıkacak olan yapım yine konferansta duyurulan Xbox One X konsolunda 4K çözünürlük HDR’de 60 FPS çalışabilecek.

Turn10 Studios tarafından geliştirilen Forza Motorsport 7’de 2018 model Porsche 911 GT2 RS olacak.

https://youtu.be/Dokpy_KIuyA

 

Ferrari, Lamborghini, Porsche markalarından oluşan şimdiye kadarki en büyük araç garajına sahip olan Forza Motorsport 7’de 700’ü aşkın arabanın olacağı belirtiliyor. Dinamik yarış hava durumu ile yoğun yağmur, büyüyen su birikintileri, sınırlı görünürlük oyunu muhteşem bir cesaret ve direksiyon becerisi testine dönüştürüyor. Yeni ligler, geliştirilmiş izleme modları, Mixer platfomunun entegrasyonu, Porsche gibi prömiyer iş ortaklarıyla Forza Motorsport 7 oyuncular ve izleyiciler için muhteşem bir yarış spor oyunu olacak. Bu yıl arabalarla birlikte sürücülere de odaklanılıyor. Devasa olan sürücü donanım koleksiyonunda görünümünüzü kişiseleştirebileceksiniz. Onlarca yıllık yarış tarihine ve pop kültürüne dayanan yüzlerce seçenek olacak.

Açıklamada şimdiye kadar oluşturulan en güzel, en gerçekçi oyun olarak bahsediliyor. Xbox One X konsolunda 4K ve 60 fps deneyimi sunacak olan oyun HDR ile piste her geri döndüğünüzde değişen yarış koşulları ile görsel bir başyapıt olarak hazırlanmış.

Forza Motorsport 7 ana özellikleri arasında 700’den fazla ForzaVista arabası ile yarışabiliyor onları kişiselleştirebiliyoruz. 30 yarış ortamında 200’den fazla şerit olacak.

Ekran görüntüleri

Forza Motorsport 7, Windows 10 ve Xbox One konsollarına özel olarak 3 Ekim 2017’de çıkacak. Xbox Play Anywhere özelliği sayesinde satın alan kullanıcılar ister Win10 isterse Xbox One konsolunda oynayabilecekler. Xbox One X konsolunun 7 Kasım’da çıkmasıyla o platformda da oynanabilecek.

Özel sürümler, Delux ve Ultimate sürümleri olacak. Dijital bonus içerikler, VIP üyelik, Day One Car Pack bulunacak. Ultimate sürümü satın alanlar oyuna 29 Eylül’de eriebilecek ve Forza Motorsport 7 Car Pas ile gelecek olan araçları alabilecekler.

 

 

Forza fırtınası SimülasyonTÜRK’te devam edecek…. 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Bu sefer Windows 10 içinde çıkacak bu muhteşem çok mükemmel görünüyor oynanış video sunu izledim sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farming Simulator 17’nin Mod Yarışmasını Değerlendiriyoruz! [Video]

the Hunter: Call of the Wild 1.8 Güncellemesi ve ATV Saber 4X4 Duyuruldu!