Ford Cargo Midilli yenilendi

0

Ford Otosan, 2014 model Midilli’yi yenilikleriyle müşterilerinin hizmetine sundu. Yeni nesil Midilli serisi, gücüne güç kattı.

Ford Otosan, Ford Cargo Midilli kamyonlarını; ürün geliştirme ve yeniliklerle geliştirerek pazara sundu. One Ford stratejisinin ağır ticari araç sınıfındaki uygulaması doğrultusunda geliştirilen Midilli Yol Serisi, yeni nesil özellikleri ile performansını daha da yükseltti.

ford-cargo-midilli-serisi-soguk-hava-deposu
“Teknik özellikleriyle göz dolduruyor.”

18 ton ve 25 ton kamyonu pazarında müşterilerin beğenisini kazanan Midilli Yol Serisi, yeni nesil hafifletilmiş (17X) arka aks kullanımı ve optimize edilmiş son tahvil oranları ile gücüne güç katarken; 320 PS güce sahip motorunun tork değeri 1100 Nm’den 1300 Nm’ye çıkarıldı. Midilli Yol Serisi; yüksek performansını yeni nesil ZF 9S1310 şanzıman ile yola kesintisiz aktarıyor.

Tırmanma kabiliyetinde yüzde 20’ye (75km/s hızda), ivmelenmede yüzde 15’e (70 km/s-90km/s hız aralığında) varan iyileşme oranları ile yüzde 5 daha az yakıt tüketen Yeni nesil Midilli Yol Serisi, 30 kilogramın üzerinde azaltılan ağırlık avantajıyla artık daha da verimli. 1826, 2526, 2532LR ve 2532HR modellerindeki tüm bu yenilikçi özellikler, Midilli Yol Serisi araçlarının daha cimri ve daha güçlü olmasını sağlıyor.

“Her türlü taşımacılık şekli düşünülmüş.”

Sebze meyve taşımacılığı, frigorifik gıda taşımacılığı, balık taşımacılığı, eşya-mobilya taşımacılığı, tavuk-yem taşımacılığı, içecek taşımacılığı ve akaryakıt taşımacılığı gibi sektörlerde müşterilerin tercihi ve ideal iş ortağı olan Midilli Yol Serisi, uzun şasi mesafesi ile de hacimli taşımacılıkta verimli kullanım sağlıyor.

ford-cargo-midilli-serisi

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz