Ana Sayfa Balıkçılık SimülasyonlarıFishing: North Atlantic Fishing: North Atlantic, 16 Ekim’de çıkıyor

Fishing: North Atlantic, 16 Ekim’de çıkıyor

Yazar SimülasyonTÜRK

Fishing: North Atlantic, 16 Ekim’de çıkıyor

Misc Games‘in geliştirdiği Fishing: North Atlantic sonunda çıkıyor. Birkaç ertelemenin ardından kesin çıkış tarihi 16 Ekim 2020 olarak açıklandı. Fishing: Barents Sea’nin devamı olan yapım Kanada’nın Nova Scotia bölgesinde geçiyor. Hem yeni lisanslı iş ortakları ve gemiler hem de iyileştirilmiş özelliklerle karşımıza çıkacak. Önümüzdeki hafta önizleme sürümünün gönderileceği belirtildi. Geldiğinde hep birlikte test edip nasıl bir oyun olduğunu göreceğiz. 🙂


Popüler simülasyon oyunu Fishing: Barents Sea‘nin devamı olan oyun, kaptan şapkanı bir kez daha takmaya davet ediyor: Büyük Nova Scotia okyanusunu keşfet, tümüyle yeni balıkçılık yöntemlerini dene ve son derece ayrıntılı, çok çeşitli gemilerin keyfini, balıkçılık simülatörü Fishing: North Atlantic‘te çıkar.


Okyanus yaşamının bol çeşitliliğine hayran olurken Kanada Nova Scotia‘nın muhteşem dünyasını keşfet. Kariyerinde ilerlerken yükseltilebilir gemiler ve donanım ile balıkçılık bölgelerini keşfet.


Önceki oyun Fishing Barents Sea‘de olduğu gibi, Fishing: North Atlantic de, gerçek haritalara, teknelere ve balık türlerine dayanan atmosferik ve gerçekçi bir oyun dünyası deneyimi sunuyor. Yükseltilmiş atmosferik efektler içeren yeni hava durumu sistemleri, Kuzey Amerika Tekneleri ve zıpkın, derin su oltalarıyla şamandıralı balıkçılık ve ıstakoz sepetleri gibi balıkçılık tekniklerinin keyfini çıkarmaya hazırlan. Daha büyük tekneler ve daha iyi donanımlar satın almak balıkçı becerilerini artıracaktır.


Fishing: North Atlantic, kılıçbalığı ve ton balığı avlamak için kullanılan zıpkınlama gibi her türlü balıkçılık tarzı ve balıkçılık tekniği için 25 gemiyi emrine sunuyor. Zıpkınlama ile başla, ardından şamandıralı derin su oltaları yerleştirmeye, kar yengeci ya da ıstakoz yakalamaya çalış. Ayrıca paraketa, ağ ve trol de var. Bu zorlu görevi tamamlamak için gereken niteliklere sahip misin?


Tüm yıl boyunca balıkçılık kariyerinin gidişatını planla: En iyi balıkçılık alanlarını ararken yağmura ve kara meydan oku; ama kotalarını aşma riskine girmediğinden de emin ol! Yeni gelişmiş balık yapay zekası nedeniyle, hava durumu ve mevsime göre avını takip etmek için GPS ve sonar kullanman gerekiyor.

Önemli Özellikler

  • Balıkçılık yöntemleri – Zıpkınlama, Şamandıralı Derin Su Balıkçılığı, Istakoz, Yengeç Avı, Paraketa, Ağ, Trol
  • Balık türleri – Kılıçbalığı, Ton, Istakoz, Kar Yengeci, Morina, Mezgit, Kömür Balığı, Orfoz, Uskumru, Gümüş Mezgit
  • Bölgeden alınan gerçekçi hava durumu, verisi gelişmiş su gölgeleri ve hava durumu sistemi
  • Dinamik balık fiyatları – Diğer balıkçılık tekneleri de balık avlar ve limanlara balık getirir; bu da fiyatları etkiler
  • Dinamik balık yaşam alanları – Balıklar, yıllık sezon boyunca harita çevresinde dolaşır
  • Balıkçılık endüstrisi lisans ortaklarından 25 gerçek el yapımı tekne
  • Altı gerçekçi liman ile Nova Scotia, Kanada‘ya yayılan büyük harita (200 x 300 km)
  • Balıkçılık endüstri lisans ortakları – A.F. Theriaul & Son, Skipasyn, Scanmar, Hermes, Selfa ve Moen Marin

Tanıtım videosu

Steam

Fishing: North Atlantic ana konusu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın