Fishing: Barents Sea'nin Yengeç Avlama Paketi Kasım Ayında Geliyor!
Connect with us

Fishing: Barents Sea

Fishing: Barents Sea’nin Yengeç Avlama Paketi Kasım Ayında Geliyor!

Norveçli geliştirme stüdyosu Misc Games yol haritasında açıkladığı özellikleri ve DLC’leri bir bir yayınlıyor. gamescom 2018’de kısmen de olsa gördüğümüz yengeç avleme paketi King Crab DLC’sinin Kasım ayında resmen yayınlanacağı açıklandı.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Fishing: Barents Sea’nin Yengeç Avlama Paketi Kasım Ayında Geliyor!

Norveçli geliştirme stüdyosu Misc Games yol haritasında açıkladığı özellikleri ve DLC’leri bir bir yayınlıyor. gamescom 2018’de kısmen de olsa gördüğümüz yengeç avleme paketi King Crab DLC‘sinin Kasım ayında resmen yayınlanacağı açıklandı. Böylece yepyeni bir deniz canlısı türünü ve bunun avlama mekaniklerini görmüş olacağız. Her ne kadar Deadliest Catch Alaskan Storm havasında olmasa da Fishing: Barents Sea oyunundaki yengeç avlama özelliği için Norveçli yengeç avlama şirketi Selfa Arctic AS. ile iş birliğine gidilmiş. Bu şirketin iki gemisini lisanslı bir şekilde DLC’de görebileceğiz. Yengeç avlamak Norveç’in kuzeyinde çok önemli bir endüstiri olduğu için bu gemilerde özel sonar cihazlar olacak.  Ayrıca yengeçlerin cinsiyetine göre sıralanmasını gerektiğini belirten bir resmi yasa bulunuyor. Erkek yengeçler limanda çok daha fazla paraya satılabiliyorken dişi yengeçler ise soyun devamını sağlamak için okyanusa geri atılıyor.

King Crab DLC’sinin Steam’deki satış fiyatı 19,99 Euro/19,99 USD/16,99 GBP olarak belirtilmiş. Umarız Türkiye’de çok daha uygun fiyata satılıyor çünkü geçtiğimiz günlerde Astragon yayınladığı kendi oyunlarına zam yaptı. Fishing: Barents Sea’nin fiyatı da 31 TL’den 78 TL’ye çıkmıştı.

 

Fishing: Barents Sea forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Fishing: Barents Sea’nin Yengeç Avlama DLC’si Çıktı!

King Crab DLC’si ile balıkçılık simülasyonuna iki yeni yengeç avlama gemisi ekleniyor. Barents Denizi sularında artık yengeç avlayabiliyoruz. Misc Games’in geliştirdiği Fishing: Barents Sea’nin ikinci genişleme paketi King Crab DLC’si oldu.

Simülasyon Türk

Published

on

Fishing: Barents Sea’nin Yengeç Avlama DLC’si Çıktı!

King Crab DLC’si ile balıkçılık simülasyonuna iki yeni yengeç avlama gemisi ekleniyor. Barents Denizi sularında artık yengeç avlayabiliyoruz. Misc Games‘in geliştirdiği Fishing: Barents Sea‘nin ikinci genişleme paketi King Crab DLC‘si oldu. Deadliest Catch programında olduğu gibi açık denizlerde yengeç avına çıkabileceğiz. Oyuna yengeç avlamak için biri küçük biri büyük toplamda iki tekne eklendi. Diğer gemilerde olduğu gibi bunlarda da gerçek bir firma olan Selfa Arctic AS. ile iş birliğine gidilmiş. Aslında bu sayede simülasyon oyunu tamamen Norveç’te bulunan deniz ürünleri şirketilerine adanmış oldu.

 

Tanıtım videosu

 

Steam’de ana oyunun fiyatı yükselince haliyle sonradan yayınlanan DLC çalışması da pahalıya satışa sunuldu.

Cesaretini göster ve yeni bir av türü yakalamak için hırçın Barents Denizine açıl: Kral yengeç. İki yepyeni gemiden birine kafesleri doldur ve en büyük av için en iyi yavrulama alanlarını bul. İki yeni mini oyun ile yükünü optimize et: Yengeç sepetlerini çekmek için vinci kullan ve erkek yengeçleri dişi yengeçlerden ayırarak yerel popülasyonun sağlıklı kaldığından emin ol.

Özellikler:

 • 2 yeni gemi
 • Yeni bir balık tutma mekaniği
 • 2 yeni mini oyun
 • Yeni popülasyon: Kral Yengeçler

 

Su fizikleri hala değişmediği için açıkçası yeni bir deniz hayvanı türünden başka bir şey gelmemiş oluyor.

 

 

Fishing: Barents Sea forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Fishing: Barents Sea

Yengeç Avlama DLC’si 7 Kasım’da Çıkacak!

Simülasyon Türk

Published

on

Yengeç Avlama DLC’si 7 Kasım’da Çıkacak!

Fishing: Barents Sea’nin yengeç avlama gemilerinin ekleneceği DLC çalışması olan King Crab, 7 Kasım Çarşamba günü Steam’de yayınlanacak. Norveçli yengeç avlama firması Selfa Arctic AS.  işbirliği ile geliştirilen paketin içerisinde lisanslı iki yengeç avlama gemisi bulunuyor.  Sizlere daha önce kapsamlı şekilde bir haber yayınlamıştık. Buradan ulaşabilirsiniz.

 

Fishing: Barents Sea forumu için buraya tıklayabilirsiniz. SimülasyonTÜRK

Ayrıntıları burada paylaşmıştık.

Fishing: Barents Sea’nin Yengeç Avlama Paketi Kasım Ayında Geliyor!

Continue Reading

Haber

Fishing: Barents Sea için Ağ ve Olta Balıkçılığı Gemileri DLC’si Yayımlandı!

Norveç kıyılarında balıkçılık yaptığımız Fishing: Barents Sea için Net and Line Ships DLC’si geçtiğimiz hafta 9 Ağustos’ta yayımlanmıştı. Beş yeni balıkçı teknesi ile filomuz genişliyor.

Simülasyon Türk

Published

on

Fishing: Barents Sea için Ağ ve Olta Balıkçılığı Gemileri DLC’si Yayımlandı!

Norveç kıyılarında balıkçılık yaptığımız Fishing: Barents Sea için Net and Line Ships DLC’si geçtiğimiz hafta 9 Ağustos’ta yayımlanmıştı. Beş yeni balıkçı teknesi ile filomuz genişliyor. Steam’de DLC’nin fiyatı 13,50 TL olarak belirlenmiş. Moby D, Snarset, Sharky, Fix ve Tobie isimli hem olta hem de ağ balıkçılığı için uygun olan bu gemilerle açık denizlerde çok daha fazla kalabiliyorsunuz. Beş geminin de gerçekçi tasarımları ve ayrıntılı kokpitleri mevcut.

 

Steam

Bu DLC ile Fishing: Barents Sea oyununa beş yeni gemi ekleyerek gemi filonu genişlet. Gemiler ya ağ ya da olta balıkçılığı için uygun olup her birinin kendi kotası bulunmaktadır. Gemini kullanarak dilediğin şekilde balık tut. Denizleri keşfetmek ve yeni balık alanları bulmak için birçok fırsat seni bekliyor. Daha fazla gemi, doldurulacak daha fazla kota demek!

Özellikler

 • Beş yeni gemi
 • Olta balıkçılığıyla uyumlu iki gemi (Tobi ve Fix)
 • Ağ ve olta balıkçılığıyla uyumlu üç gemi (Moby D, Snarset, Sharky)

Gemiler

 • Moby D
 • Snarset
 • Sharky
 • Fix
 • Tobie

 

Tanıtım videosu

 

Fishing: Barents Sea forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler