Fernbus Coach Simulator’ın Gelecek Planları Açıklandı!

7

Fernbus Coach Simulator’ın Gelecek Planları Açıklandı!

Modlama, yeni otobüsler, yeni haritalar, yeni özellikler…

 

TML Studios, Fernbus Coach Simulator’ı yayınlayalı 1 yıl oldu. Oyun desteği 1 yıldır devam ediyor ve güncellemeler yayınlanıyor. Bununla birlikte Citybus Berlin adında şehir içi otobüs simülasyonu projesi devam ediyor.

Sırada ne var?!

Elbette yeni özellikler, düzeltmeler ve oyun deneyimini harika hale getiren geliştimeler gelecek ama bundan çok daha fazlası var.

 

Modding Tools

Fernbus Coach Simulator’ın Modding Tools yani modlama eklentisi birkaç gün içinde çıkacak. Bu eklenti oyunun var olan haritasını düzenleme ve yeni bir harita oluşturma imkanı veriyor. Oyuncular kendi haritalarını oluşturabilecekler. Örneğin bütün Avrupa için gerçek alanlar dahil doğru ölçekleme, yükseklik verisi, ve koordinatlar ile bir yönlendirme kılavuzu olacak. Sokakları ve objeleri kolayca yerleştirebileceksiniz. Fernbus Coach Simulator için herhangi bir programlama veya 3D bilgisi gerektirmeyen bir video eğitim seti yayınlanacak. İlk modunuzu oluşturmanıza yardımcı olacak. İlk sürümden başlayarak tüm temel bilgileri açıklayan videolar yayınlanacak ve daha ayrıntılı aşamaları gösteren videolarla devam edecek.

 

Harita DLC’leri – Avusturya, İsviçre ve Fransa

 

TML ekibi Modding Tools çıkışından önce şu an geliştirme aşamasında olan ilk resmi harita DLC’sini duyuruyor. Avusturya ve İsviçre(birlikte) ve Fransa(tek) DLC olarak Fernbus Coach Simulator’da yer alacak.

 

Usedom – Özel yeni içerik ile ücretsiz DLC!

Almanya’nın Usedom adası Fernbus Coach Simulator’a ücretsiz bir DLC ile geliyor. Üstelik hepsi bu değil içerisinde oyun ve Modding Tools için yeni içerikler, yeni bitki örtüsünün yer aldığı özellik paketi de olacak. Bir veya iki dakika beklemenize neden olacak demiryolu geçişleri üzerinde de çalışılıyor. DLC’nin resmi çıkış tarihi çok yakında duyurulacak!

Yeni otobüsler!

Neoplan Skyliner çıkışından sonra gelecek olan otobüsler duyuruldu. Fernbus Coach Simulator için 2 otobüs paketi çıkacak. VDL otobüsleri 6 varyasyon ile gelirken diğer pakette Setra ComfortClass otobüsleri 5 varyasyon ile çıkacak. Daha fazla ayrıntı yakında paylaşılacak.

Fernbus Coach Simulator Eğlence Paketi – Multimedya DLC
En çok istenilen özelliklerden biri geliyor. Fernbus Coach Simulator eğlence paketi içerisinde reklamsız tam özellikli radyo, 70’in üzerinde lisanslı müzik, orijinal jingle’lar içeren bir MC, hava tahmini ve yeni trafik bozuklukları ile interaktif radyo trafik hizmeti!

 

Alman Futbol Ligi – Bundesliga DLC
Alman Futbol Ligi’nin(Bundesliga) yeni sezonunda favori takımınızın oyuncularını otobüsünüzle taşıyacaksınız. Bu yeni bölümde nereye gittiğinize siz karar vereceksiniz. TML forumlarında bu DLC’nin gidişatı ile ilgili bilgiler paylaşılacak.
Elbette normal güncellemeler çıkmayacak devam edecek. Oyunun istikrarlı bir şekilde devam etmesi için grafikler ve işlevleri yanı sıra Alman haritasındaki etkileşimler sürekli iyileştirilecek. AI sistemi de tamamen revize edilecek. Force Feedback özelliğini daha iyi getirmeye de çalışacaklar.

Böylece 2017 ve 2018 yılı için Fernbus Coach Simulator’ın planlarını öğrenmiş olduk. Bunların yanında bir de şehir içi otobüs simülasyonu var. Güzel özellikler gelecek olsa da otobüs sürüşü, fizikleri ile ilgili bir açıklama göremedik.

SimülasyonTÜRK

7 YORUMLAR

  1. Yolcuların ışınlanmadığı gün tekrar oynamaya başlayabilirim yeni çıkacak şehir içi oyununda bunda düştüğüm hataya düşmeyeceğim yani hemen satın almayacağım eğer onda da yolcular ışınlanırsa hiç almam otobüsün dönerken yatacak gibi olması da çok sinir bozucu sürüş dinamiği konusunda baya bi çalışmaları gerekiyor.

    • Bence diğer oyunda ışınlanma gibi bir olay olmayacak neden dersen çünkü oyunun ilk oynanış videosunda otobüs’ün orta kapısında engelli arabaları için rampa falan var büyük ihtimal yürüme falan gelir yoksa bişeye yaramaz

      • Bu oyunda da kapılar ve bagaj kapakları açılıyor ama hiç bir işe yaramıyor her şey ışınlanıyor umarım dediğiniz gibi olur yoksa yaptıkları oyun tamamen hüsran olur.

  2. Abi haritalara bak ya götüm düştü fotoğraflar çok güzel. adamlar yapmış aga keşke ets 2 de böyle şeyler görsek ellerine sağlık

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here