Farming Simulator Konsol Sürümü Bu Ay Amerika'da!
Connect with us

FS 2013 Genel

Farming Simulator Konsol Sürümü Bu Ay Amerika’da!

Farming Simulator Konsol Sürümü Bu Ay Amerika’da!

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Farming Simulator Konsol Sürümü Bu Ay Amerika’da!

Farming Simulator’ın PS3 ve Xbox 360 için geliştirilen sürümü Avrupa ve Asya’dan sonra 19 Kasım’da Kuzey Amerika için çıkıyor. Avrupa pazarında önemli bir satış elde edilmiş.

Yeni Farming Simulator versiyonunda Amerikan haritasıda bulunuyor.

farming-simulator

Amerika modu PC için FS: Titanium Edition adıyla geçtiğimiz ay piyasaya çıkmıştı. Oyuna yeni bir hava katan mod gayet başarılı olmuştu.

Tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

simulasyonturk.com

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FS 2013 Genel

Farming Simulator 15 Multiplayer Server Kurulum ve Ayarlama (Video)

Farming Simulator 15 Multiplayer modu için sunucu satın almak istiyor fakat bilmiyorsanız bu rehber sizin için!

Simülasyon Türk

Published

on

Farming Simulator 15 Multiplayer Server Kurulum ve Ayarlama (Video)

Farming Simulator 15 Multiplayer modu için sunucu satın almak istiyor fakat bilmiyorsanız bu rehber sizin için! Türkiye’de düşük pingle ve uygun fiyatla Nitrado’dan nasıl alınır? Nasıl ayarmaları yapılır? Çalıştırılır? Modlar ve kayıtlar nasıl yüklenir? Tüm ayrıntılarıyla sizlere aktarıyoruz.

Nitrado sunucu satın alma sayfası https://server.nitrado.net/tur/order-gameserver/14/717536

Farming Simulator 15 Multiplayer SimülasyonTÜRK Sunucusu https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/farming-simulator-15-multiplayer-simulasyonturk-sunucusu.19168/

FS15 Kategorisi https://www.simulasyonturk.com/kategori/farming-simulator-15/
Steam http://store.steampowered.com/app/313160/

Not: Videoda gösterilen bilgiler değiştirilmiştir. Bu videonun Nitrado ile bir ilişkisi yoktur. Tamamen Farming Simulator oyuncularını bilgilendirme amacıyla çekilmiştir. Uzun olması tüm bilgileri vermeye çalıştığımız içindir. Takıldığınız yerleri yorum olarak gönderebilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

FS 2013 Genel

Farming Simulator için Direksiyon Seti Projesi

Farming Simulator için Direksiyon Seti Projesi
Uzun süredir merak ettiğimiz donanımdan resmi açıklama geldi. Giants Software ve Saitek ortaklığında…

Simülasyon Türk

Published

on

Farming Simulator için Direksiyon Seti Projesi

Uzun süredir merak ettiğimiz donanımdan resmi açıklama geldi. Giants Software ve Saitek ortaklığında…

Giants Software yani Farming Simulator serisinin yapımcısı özel bir  donanım üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında proje açıklanmıştı. Konsept tasarım ve şirketin düşünceleri paylaşılmış oyuncularda büyük bir merak uyandırmıştır. Ardından bugün Giants Software şirketi özel donanım için Saitek firmasıyla yaptıkları ortaklığı duyurdu. Aşağıdan süreç ile ilgili tüm gelişmeleri öğrenebileceksiniz.

Proje?

Bu projede Farming Simulator oyunu için bir direksiyon seti donanımının geliştirilmesi amaçlanıyor. Tıpkı kamyon, yarış, uçuş simülasyonlarında olduğu gibi tarım makinelerinin konsolu simüle edilerek bir donanım oluşturulacak.

İlgili açıklama http://www.farming-simulator.com/surveyWheel.php (Mayıs 2014)

Konsept tasarım

farmingWheelConcept

Bu görsel sanırım sizi biraz heyecanlandırdı. Gelişmiş simülasyon oyunları sayesinde artık sadece bilgisayar kullanmak yeterli olmuyor. Logitech ve diğer donanım üreticileri gibi firmaların ürünlerine ihtiyaç duyuyoruz. Örnek olarak yarış veya kamyon simülasyonunda Logitech G27 gibi direksiyon seti ile tam performans alıyoruz. Uçuş simülasyonları için de aynısını yazabiliriz.

İnşaat, vinç gibi özellikle son dönemde çıkan simülasyonlarda bolca vinç gibi ek donanım kullanmamızı gerektiren araçlar bulunuyor. 30 Ekim’de çıkışını gerçekleştiren Farming Simulator 15 bunun en somut kanıtı. Oyunda bulunan Ponsse, Stepa gibi ve buna ek olarak traktörlere takılan ön yükleyici sistemi, kepçe araçlarını klavye ve fare ile kullanmak oldukça zor. Bu nedenle joystick kullanmamız gerekiyor.

Konsept tasarıma bakarsak bir traktörün konsolu referans alınmış. Tabi oyunda bulunan diğer araçlarla uyumlu olacak. Bu sistemle Farming Simulator oynamak o araçları kullanmak çok zevkli olur!

 

Yukarıda yazılanlar kişisel düşüncelerimdir. Ön bilgilendirme yapmak istedim. Aşağıdan projeyle ilgili daha fazla bilgi alabileceksiniz.

 

Saitek ve Giants Software ekipleri Farming Simulator’ın ilk özel donanımını oluşturmak üzere bir araya geliyor!

Bu haber oyuncuları sevindirdi. Donanımın geliştirilme aşamasından bir görsel yayınlandı.

 

tech-farming-simulator-saitek-giants-software

Farming Simulator için 900 derecelik dönüş açısına sahip bir direksiyon seti! Normal direksiyon setlerinde oyunu tam anlamıyla kontrol edemiyorsunuz. Bu direksiyon seti ile gerçek butonlar sayesinde aracı ve diğer oyun içi ayarlarını kontrol etmenizi sağlayacak. Saitek bu oyun için özel araç yan paneli geliştiriyor. Gaz ve fren pedalları da direksiyon ile standart olarak gelecek.

Yan panel özellikleri

Bu panel sayesinde aracın ön yükleyici kontrolü için çubuk, ışıklar, korna, araç geçişi, seyir kontrolü, ekipman ekleme ve ayırma gibi özellikleri kontrol edebileceğiz.

Bunlar sadece henüz geliştirilme aşamasında olan Farming Simulator donanımının özellikleridir. Topluluğun görüşleri önemli olacak. Daha önce anket yapılmıştı.

 

Saitek, Mad Catz isimli bir firmaya bağlıdır. Bu firma özel donanımlar üretiyor. Saitek web sitesine girerseniz uçuş simülasyonları için bolca ekipman göreceksiniz.

Saitek Farming Simulator sayfası

http://www.saitek.com/farmsim/

 

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

SimülasyonTürk

 

 

Continue Reading

FS 2013 Genel

Farming Simulator 2013 Oyununa Elveda Çekilişi

Farming Simulator 2013 Oyununa Elveda Çekilişi
Şanslı kişiye Farming Simulator 2013: Titanium Edition hediye edeceğiz.

Simülasyon Türk

Published

on

Farming Simulator 2013 Oyununa Elveda Çekilişi

Şanslı kişiye Farming Simulator 2013: Titanium Edition hediye edeceğiz.

Merhaba arkadaşlar!

30 Ekimde çıkacak olan Farming Simulator 15 öncesi tanıtım amaçlı bir çekiliş düzenliyoruz. Şanslı kişi SimülasyonTürk‘ten 1 adet Farming Simulator 2013: Titanium Edition Steam kazanacak.

 

Farming Simulator 15’in çıkmasıyla FS2013 tarihin tozlu sayfalarına girecek. Her yeni oyun simülasyon sektörünü daha da ileriye götürüyoruz. Farming Simulator 15 en geniş simülasyon oyunlarında biri olacak. Farmingsim15.com’u takip etmeye devam edin. Ezber bozacak bir site 🙂 Sürekli mod paylaşıp gereksiz sitelerden olmayacak.

 

[button color=”custom” link=”http://www.farmingsim15.com/568/farming-simulator-2013-oyununa-elveda-cekilisi.html” size=”big” align=”center” target=”_blank” font=”0″ font_weight=”bold” textcolor=”#ffffff” texthcolor=”#000000″ bgcolor=”#119300″ hoverbg=”#119300″]ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN[/button]
Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler