Ana Sayfa Haber Farming Simulator için Claas Lisansı Alındı

Farming Simulator için Claas Lisansı Alındı

Yazar SimülasyonTÜRK

Farming Simulator için Claas Lisansı Alındı

9 yılın ardından Claas markası Farming Simulator serisine geliyor.

Avrupa’da en çok kullanılan traktör markasından biri olan Claas için sevindirici bir haber geldi. Farming Simulator serisinde bir türlü yer alamayan Claas markası ile Giants Software resmi olarak bir anlaşmaya vardığını Alman sitesi LS-Nachrichten dün gece yarısı saatlerinde duyurdu.

FarmCon‘da biliniyormuş! Giants Software CEO’su Thomas Frey gayri resmi bir şekilde Claas markası ile sözleşme aşamasında olduklarını ve kesinleşmediği için resmi olarak duyuramadıklarını geçtiğimiz yaz düzenlenen Farming Simulator kampında dile getirmiş.

LS-Nachrichten ise bu hafta Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Yeşil Hafta etkinlikleri kapsamında Claas pazarlama sorumlusu ile konuşma fırsatını yakalamış ve resmi açıklamayı alabilmiş. Claas markası ve Giants Software bir işbirliği için anlaşmaya vardığını belirterek bunun doğru olup olmadığını sormuş. Claas Pazarlama Departmanı da bunun doğru olması gerektiğini belirtmiş.

Claas Axion 950-920

2018 yılında gelecek!

Claas ve Giants Software arasındaki sözleşme bu yılı kapsamıyor. 3D verileri Giants ekibine iletilmiş. Ayrıntılı çalışmalar Giants Software’ın Zürih stüdyosunda 3D tasarım uzmanları tarafından başlatılmış. Böylece 2018 yılında resmi olarak Farming Simulator serisine gelebilecek. Farming Simulator 17 için bir DLC mi olacak yoksa yeni çıkacak oyuna mı eklenecek yine bilinmiyor.

LS-Nachrichten sitesinin vermiş olduğu bilgili güvenili olduğundan bu lisans anlaşması hakkında şüphemiz yok. Önümüzdeki günlerde resmi olarak bilgiler de gelmeye başlayabilir.

CLAAS LEXION 780-740

Claas markasının hangi araç ve makinelerinin bulunacağı şimdilik bilinmiyor. Farming Simulator 17 için Claas traktör, biçerdöver, sılaj makineleri gibi modlar paylaşılmaya devam ediliyor. Bu lisans anlaşmasının ardından Giants ekibi bazı modları resmi galerilerinden ön plana bile çıkarabilir.

Claas firması ayrıca Cattle and Crops için de lisans vermişti ve oyunun içerisinde yer alan ana markalardan biri olacağını biliyoruz. Lisans anlaşmasının bu yıl geçerli olmamasının nedeni bu simülasyon oyunu olabilir.

 

 

SimülasyonTÜRKFarming Simulator 17

4 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

4 yorum

Avatar
berken Oca 23, 2017 - 17:42

dlc olarak gelebilir

Cevapla
Avatar
Kemal Oca 23, 2017 - 18:19

2018 çok geç değil mi? Altı üstü modelleyip oyuna aktaracaklar. Sanki modlar gibi özellikleride yok düz traktör…

Cevapla
Avatar
ilyas okuroğlu Oca 24, 2017 - 16:41

EFSANE GELDİ SONUNDA . HEYECAN İLE BEKLİYORUM…

Cevapla
Simülasyon Türk
Simülasyon Türk Haz 12, 2018 - 16:00

Claas için Farming Simulator 19’da bir açıklama yapılmadı. LS Nachrihten sitesi de eski yazıyı kaldırmış. Şu an neler oluyor bilinmiyor. Cattle and Crops cephesi Claas ile lisanslama sürelerini uzatmış olabilir. Yani yine arkada lisans savaşları sürüyor. Muhtemelen açıklama da olmadığına göre yeni oyunda olmayacak. Sonradan DLC olarak gelir mi??? bilemiyoruz.

Cevapla

Yorum yazın