in , ,

Farming Simulator 22’nin yeni karakter oluşturma ekranı özellikleri tanıtıldı

Farming Simulator 22‘nin yeni karakter oluşturma ekranı yeni özellikleriyle tanıtıldı. Yeni karakter editöründe yepyeni özelleştirme imkanları sunuluyor. Yeni eklenen kıyafetler, aksesuarlar ve insan modelleri ile birbirinden farklı kombinasyonlar oluşturulabiliyor.

 • Karakter
 • Saç tasarımları(farklı renkler)
 • Sakal
 • Bıyık
 • Kıyafetler(mesleklere uygun)
 • Üst giysiler
 • Alt giysiler
 • Ayakkabılar, çizmeler, botlar
 • Kasklar, Şapkalar, Kasketler, Kulaklıklı kasklar
 • Eldivenler
 • Gözlükler

Aşağıdaki ekran görüntülerinde yeni karakter oluşturma ve kişiselleştirme ekranında farklı denemeler yapılmış. Diğer oyunlarda olduğu gibi FS 22’nin de karakter oluşturma ekranıda detaylı ve çeşitli hale getirilmiş. Oyunun kalitesini yükselten ve her oyuncunun kendine benzeyen karakteri oluşturmasını sağlayacak. Farklı işlerle uğraşırken uygun kıyafet giymeniz gerekebilir. 🙂


Daha önce çeşitli ekran görüntülerinde gördüğümüz markalara ait kıyafetler de yer alıyor. John Deere traktörü, biçerdöveri ile çalışırken uygun bir şekilde giyinebilirsiniz. Veya Case IH, CLAAS, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi sevdiğiniz markaların amblemli kıyafetleri, şapkaları giyilebilir. Ormancılıkta ise testereli makine ile uğraşırken kask takabileceksiniz. Bu normalde direkt geliyordu ama karakter özelleştirme ekranında kıyafet olarak gösterilmiş. ELTEN markasının güvenlik ayakkabıları ve Engelbert Strauss’un özel iş kıyafetleri de olacak.


Aşağıda ise son olarak farklı kombinasyonlarla çeşitli karakterler gösterilmiş. Farming Simulator 22’nin dünyasında neredeyse yapacağınız her türlü faaliyete özel kıyafetler, aksesuarlar getirilmiş.

Oyuncuların en büyük sıkıntısı ise karakter özelleştirmesinin eski oyunlarda direkt giriş ekranında profil oluşturmada yer almasıydı. FS 22’de ise artık karakterlerimizin kıyafetini direkt oyun içerisinden istediğimiz zaman değiştirebiliyoruz. Bunun için saçlarınızı kesmeniz veya şapka takmanız, kıyafeti değiştirmeniz gerektiğinde çiftlik evindeki gardırobu açarak yapabilirsiniz. İsim değiştirme de zaten vardı. Ancak 3. şahıs gözünden bakış açısı olmadığı için kıyafet özelleştirmeleri bir araca bindiğimizde veya multiplayer oturumlarında diğer oyuncular tarafından görülebiliyor. Topluluğun 3. şahıs kamerası isteği olsa da şu an geleceğine dair bir işaret yok.


Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

On The Road geliştiricisinden yeni simülasyon oyunu “Heavy Cargo – The Truck Simulator”

iRacing ile Mercedes-AMG F1 takımı anlaştı! Lisanslı Formula 1 araçları geliyor…