in , ,

Farming Simulator 22’nin üretim zincirindeki tüm ürünler, üretim tesisleri ve bağlantıları açıklandı!

 

Üretim zinciri için tüm ürünler, üretim tesisleri ve bağlantıları açıklandı. Farming Simulator 22‘nin en büyük yeniliklerinden olan üretim zinciri daha önce bu yazıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştı. Yeni blog yazısında üretilebilecek tüm ürünler ve nelerden üretilecekleri gösteriliyor. FS 22’de toplamda 13 farklı üretim tesisi var. Malları tedarik ediyor, aynı zamanda satın alabilyor, sahiplenebiliyor ve bu tesisleri arazilerinize yerleştirebiliyorsunuz. Örneğin fırın kurduğunuzda ekmek veya çilekli pasta üretmek için bir dizi malzemenin tedarik edilmesi gerek. Un, şeker, yumurta, tereyağı ve seralardan toplayacağınız çileklere ihtiyacınız olacak. Seralar hakkında yakında tanıtım yazısı paylaşılacak. Ayrıca yazının sonunda arılar için de bir ipucu bırakılmış. Arı kovanlarının olduğu alanlar da muhtemelen daha farklı işleyecek.

Un, Ekmek, Mısır Gevreği, Pasta, Şeker, Çikolata, Bal, Tereyağı, Peynir, Kanola Yağı, Ayçiçek Yağı, Zeytin Yağı, Üzüm Suyu, Kuru Üzüm, Çilek, Marul, Domates, Kumaş, Giysiler, Mobilya ve Tahta(Kalas) gibi ürünler var.

Kestiğimiz ağaçlardan oluşan odunları marangoza veya mobilya fabrikasına satabiliyoruz. Sütlerimizi tesise sattığımızda çikola, peynir, terayağı ve şeker ile birlikte pasta için gereken malzemeleri üretmiş oluyoruz. Gübre atıklarından biyogaz tesisinde biyometan oluşturabiliyoruz. Pamuk ve iplik fabrikasından kumaş ürettirip onları giysilere dönüştürebiliyoruz. Bu şekilde yukarıdaki görsele bakarak ürünler arasında üretim bağlantılarını inceleyebilirsiniz. Üretim zinciri ile FS 22’de iş sistemi genişliyor ve karmaşıklaşıyor. Bu tesislerin üretime devam edebilmesi için haritada gereken ham maddelerin, tahılların üretilmesi(yetiştirilmesi için ekilip biçilmesi) gerekecek. Multiplayer sunucularında bu özelliğin sunacağı ortam şimdiden heyecan verici…. 😀


Farming Simulator 22 Üretim zinciri oynanış videosu: Fırında Ekmek ve Pasta Üretimi (FarmCon 21)

Farming Simulator 22 – Üretim zinciri özelliği tanıtıldı! Yağ, un, şeker ve ekmek üretimi…

Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WRC 10 İlk Oynanış “Dünya Ralli Şampiyonası Simülasyonu” (video)

Tarihi Monza Pistinde BMW 2002 Turbo ile titreye titreye yarışıyoruz! – Automobilista 2 (video)