in , , ,

Farming Simulator 22 ilk haftasında 1.5 milyon kopya satmayı başardı!

22 Kasım’da yayımlanan Farming Simulator 22‘nin ilk haftasının ardından 30 Kasım’da 1.5 milyon kopya sattığı açıklandı. GIANTS Software ekibi yeni oyunu hem geliştiriyor hem de kendileri dağıtıyor. Çıktığı günden bu yana yoğun bir şekilde oynanıyor. Hatta her akşam 90 bin anlık oyuncuya sadece Steam üzerinden erişiyor. Buna perakende PC sürümü ve konsol platformlarındaki oyuncuları da dahil edersek artıyor.

GIANTS Software‘e göre Farming Simulator oyuncu kitlesi her geçen gün daha da büyüyor. Stüdyonun CEO’su Christian Ammann ise bundan çok gurur duyduğunu ifade etti.

PC ve konsolları bir araya getiren multiplayer crossplay desteği ile birlikte hem mevcut nesil hem de eski nesil konsol oyuncuları birbirine bağlanıyor. GIANTS Software’de Nisan 2020’den bu yana görev yapan Yayımcılıktan Sorumlu Boris Stefan ise bu ilk haftanın başarısı ve oyunculardan aldıkları harika geri bildirimlerin Farming Simulator’ın doğru yönde ilerlediğini kanıtladığını açıkladı. Stüdyonun stratejik hedeflerine ulaşmak için yayımcılık iletişimini tüm yönleriyle liderlik etme ve yönetme planlarının başarıya ulaştığını belirtti.

Çıkıştan beri multiplayer ve bağlantı problemleri oyuncuları çıldırtacak derece kendini gösterdi. Çeşitli hatalar ve mevsimsel oynanış ile üretim zincirinin getirdiği bazı yanlış hesaplamalar da oyunun büyük bir güncellemeye ihtiyacı olduğunu gösteriyor. GIANTS ekibi bu sorunları araştırdığını da belirtmişti. Oyuncular şu an çıkacak olan ilk güncellemeyi bekliyor.

 

Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PMDG Douglas DC-6 uçağının Microsoft Flight Simulator Marketplace satış fiyatı 197,50 TL oldu!

Microsoft Flight Simulator – Türk Hava Yolları “TC-JPC” Livery