in , ,

Farming Simulator 22 için Türk Lirası modu çıktı! 1 Dolar 1 TL olabiliyor…

Bu mod ile Farming Simulator 22‘de Türk Lirası dahil pek çok para birimini kullanabiliyorsunuz. Üstelik güncel döviz kurlarından çevrilmiş ve isterseniz bunu kapatıp 1 Dolar = 1 Türk Lirası şeklinde oynayabilirsiniz. Türk Lirası ise Dolar karşısında 13,89 olarak hesaplanmış.

Oyunda resmi olarak yer almayan ve bu modla eklenen para birimleri: Brezilya Reali, Çin Yuanı, Çek Korunası, Macar Forinti, Japon Yeni, Norveç Kronu, Polonya Zlotisi, Romen Leyi, Rus Rublesi, Güney Kore Wonu, İsviçre Frangı, Türk Lirası, Ukrayna Grivnası 

ESC Ana Menü > Genel Ayarları > Para Birimleri > Turkish Lira

Döviz Çevirici ise Açık veya Kapalı yapılabilir. Açık yaptığınızda mod yapımcısının ayarladığı kurdan hesaplanıyor.

Türk Lirası güncel kur kapalı

Türk Lirası güncel kur açık


Yapımcı: Rockstar

İndirmek için tıklayın.


İsterseniz modu düzenleyebilirsiniz.

Belgelerim\My Games\FarmingSimulator2022\mods adresine giderek FS22_additionalCurrencies.zip dosyasını açın. xml klasörünün içindeki currencies.xml dosyasını Notepad ile açarak düzenleyin.

 

 

 

Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. yav şunu düzgünce anlatsana birader Allah allah.Mods içinde hiç bir dosya yok benim.Rardan 4-5 dosya çıktı hepsini mods içine mi kopyalıcam yoksa currencies.xml yi açıp şu sitedeki resimdeki gibi düzenleyip mods içinemi atacam ? bunu bile anlatmamışsın haaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FS 22 Direksiyonda Force Feedback, Debriyajlı Düz Vites Testleri w/Wheelcam 15.Bölüm

Microsoft Flight Simulator – Sim Update 7, Game of the Year Edition ile yeni uçaklar, havaliamanları, özellikler ve dahası….