in , ,

Farming Simulator 22 çıkış tarihi açıklandı! Sinematik tanıtım videosunda üzüm bağları ortaya çıkıyor…

Farming Simulator 22‘nin yayınlanan sinematik videosu ile çıkış tarihi duyuruldu ve ön siparişler başladı. FS 22 yepyeni özelliklerle 22 Kasım 2021‘de yayınlanacak. Seride ilk kez üzüm bağları ve zeytinlik ile birlikte sorghum yer alacak. Mevsimler sayesinde bu yeni ürünler belli aylarda ekilip toplanacak. Sinematik videoda tüm bu yeni araçlar ve özellikler kullanılarak mevsimlerle beraber çiftçi baba-kız üzerinden bir hikaye oluşturulmuş.

Resmi web sitesinde ön siparişler başladı. Bonus içerik olarak Claas Xerion Saddle Trac Pack verilecek. Global satış fiyatı 49.99 Dolar olarak belirlenmiş. Steam ön siparişerli daha sonra başlayacak. PlayStation ve Xbox için şimdiden başladı. PS4&PS5 için 439 TL fiyat belirlenmiş. Xbox tarafında ise 141,25 TL‘den ön siparişe açıldı. İki konsol platformunun arasında Türkiye fiyatı farkı oyuncuları üzecek. Ancak Crossplay özelliği sayesinde tüm platformlardaki oyuncular birbirleriyle oynayabilecekler.

Ancak buna rağmen FS 22’de yeni bir hayvan türü gelmiyor. Belirtilene göre 40 GB disk alanı istiyor.

Akdeniz haritasında asmalarla dolu bağlarda üzümleri New Holland Braud 9090X ile hasat edeceğiz. Seride ilk kez üzüm ve zeytin bağlarının yer alacak olması nedeniyle üretim zincirinde üzümleri meyve suyu işleme tesisine satabileceğiz. Zeytinlerden zeytin yağı üretilebilecek. Üzümler için şarap üretiminin olmayacağı belirtildi.  MACK markası lisanslı Super-Liner çekici modeli ile yer alacak.

*Yeni ürünler(üzüm, zeytin, sorghum) için buraya tıklayın.

Farming Simulator 22, 22 Kasım 2021 tarihinde PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia platformları için yayınlanacak.


Günümüz çiftçilerinden biri ol ve Amerika ve Avrupa’daki üç farklı ortamda çiftliğini inşa ederken yaratıcı çözümler kullan. Farming Simulator 2022 tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle sizlerle!
John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi 100’ün üstünde gerçek ziraat markalarına ait 400’ten fazla makine, alet ve çok daha fazlasıyla buğday, mısır, patates ve pamuk gibi ürünleri ekip hasat edebileceksin. Yeni makine kategorileri ve ekinlerle de oyun deneyimine yeni mekanikler eklenecek.
Hatta çiftliğini çok oyunculu modda diğer oyuncularla işbirliği yaparak yönetebilecek ve topluluk tarafından oluşturulmuş bol miktardaki modifikasyonlarla oyun deneyimini bir adım öteye taşıyabileceksin. Farming Simulator 22 oyunculara hiç olmadığı kadar özgürlük sunuyor ve başarılı bir çiftçi olman için sana meydan okuyor. O yüzden hemen çiftçiliğe başla ve güzel zamanların tadını çıkar!


 


CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack

  • CLAAS XERION 4200 SADDLE TRAC
  • KAWECO XERION SADDLE TRAC Tanker
  • KAWECO XERION SADDLE TRAC Semi-Trailed Tanker
  • KAWECO OPTI-JECT 800
  • KAWECO Front-Unit

Farming Simulator 22 ile ilgili her şey 21-23 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan FarmCon21’de ortaya çıkacak.

Farming Simulator 22 için yeni mahsuller: Üzüm bağları, Zeytin bahçeleri ve Sorghum


Üretim zinciri başlıklı blog yazısı için buraya tıklayın.

Koleksiyon sürümü ile ilgili haber için buraya



Farming Simulator 22 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Turtle Beach VelocityOne Flight Yoke ve Throttle Quadrant Ekipmanları, Microsoft Flight Simulator için duyuruldu!

Farming Simulator 22 için yeni mahsuller: Üzüm bağları, Zeytin bahçeleri ve Sorghum