Ana Sayfa Çiftçilik SimülasyonlarıFarming Simulator 20 Farming Simulator 20 sistem gereksinimleri ve ön siparişleri!

Farming Simulator 20 sistem gereksinimleri ve ön siparişleri!

Yazar SimülasyonTÜRK

Farming Simulator 20 sistem gereksinimleri ve ön siparişleri!

Farming Simulator 20‘nin mobil cihazlar için ön siparişleri başladı ve sistem gereksinimleri açıklandı. Büyük bir ilgi ile beklenen FS 20, 3 Aralık 2019‘da iOS, Android ve Nintendo Switch için yayımlanacak. Oyunda Türkçe dil desteği bulunuyor.

iOS cihazlarda 976.6 MB yer isterken şu cihazlarda çalışabilecek; iOS 11.0 veya daha üst sürümü gerektiriyor.

Şu telefonlarla uyumlu; iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPad Pro (12.9-inch), iPad Pro (12.9-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7‑inch), iPad Pro (9.7-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5‑inch), iPad Pro (10.5-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (11-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad (7th generation), iPad (7th generation) Wi-Fi + Cellular, ve iPod touch (7th generation).

Android için ise mağaza sayfasına giderek cihazınızın uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

iOS fiyatı 5,99 dolar olarak belirlenmiş. Android için ise sadece ön kayıt var. Çıktığında fiyatını öğreneceğiz. Nintedo Switch için ise 44,99 dolar fiyat var.

Tanıtım videosu

 

 

“Farming Simulator 20 ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.

Farming Simulator 20’de sektörün önde gelen markalarından yola çıkarak yapılan 100’den fazla aracı ve aleti kontrol edin. Buna mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makinesi şirketi John Deere de dâhil. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve pek çoğu gibi ünlü tarım markalarının makinelerini kullanın.

Farming Simulator 20 çiftliğinizi geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makineler ile pamuk ve yulaf gibi ekinler dâhil olmak üzere çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarın.

Farming Simulator 20 şunları içerir:

• En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın
• Çeşitli ekinler ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk
• Süt ve yün üretip satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin
• Atlarınıza ilgilenin ve onlara binerek çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfedin
• Yeni 3 Boyutlu grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor
• Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden daha gerçekçi bir sürüş yapmanızı sağlar”

Farming Simulator 20 ana konusu için buraya tıklayın.
SimülasyonTÜRK

4 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

4 yorum

Avatar
Kadir Kas 8, 2019 - 17:41

Abi Android de hangi cihazlar uyumlu acaba bılgendirirmisin??

Cevapla
Avatar
Orxan Kas 27, 2019 - 13:24

Fs 20 cikdiginda ücretlimi olacak? Yoksa cikdikinda ücretsiz. sora 1 aydan falan ücretlimi olacak?

Cevapla
Avatar
Hüseyin Ara 8, 2019 - 01:38

Cihazıma ilk çıktığı gün uyumluydu oyun Ogün kartımda para yoktu 3 gün sonra yüklemek istedim bu cihaza uyumlu değil yazıyor cihazım oppo AX7

Cevapla
Avatar
Ahmet Muhammet Erdoğan Mar 10, 2020 - 19:18

Huaweı y5 2019 A yüklesem oynayabilirmiyim acama ram 2 gb

Cevapla

Yorum yazın