Ana Sayfa Çiftçilik SimülasyonlarıFarming Simulator 20 Farming Simulator 20 için Nintendo Switch çıkış tarihi ve özellikleri açıklandı

Farming Simulator 20 için Nintendo Switch çıkış tarihi ve özellikleri açıklandı

Yazar SimülasyonTÜRK

Farming Simulator 20, gamescom 2019‘da tanıtılmıştı. Şimdi ise resmi ekran görüntüleri ve özellikleri yayımlanarak çıkış tarihi verildi. Giants Software‘ın PC ve konsollar için geliştirdiği Farming Simulator 19‘un direkt Nintendo Switch’e uyarlanmış hali olan yapım 3 Aralık 2019’da çıkacak. Yeni gelen markalar, araçlar, oyun özellikleri FS 20’de de bulunuyor. Nintendo Switch konsolunda Focus Home Interactive tarafından 3 Aralık 2019’da yayımlanacak. iOS ve Android sürümlerinin 2019 yılının son çeyreğinde kesinlikle yayımlanacağı belirtiliyor. Mobil sürümü Giants Software tarafından yayımlanıyor. iOS ve Android sürümü için daha sonra bilgilendirileceğiz.

 

 

Ekran Görüntüleri

100’den fazla tarım makinesi ve ekipmanlarını Nintendo Switch’de kullanabileceksiniz. Farming Simulator 20’de John Deere markası dahil Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha fazlasını sürebileceksiniz. FS 20, Kuzey Amerika haritasında geçiyor ve çiftliğinizi geliştirip ve genişletebiliyorsunuz. Pamuk ekebiliyor ve bunları Case marka makine ile toplayabiliyorsunuz. Ve çiftliğinizde bakacağınız atlar için de yulaf ekebiliyorsunuz. PC ve konsol sürümünde mevcut olan özellikler bu platforma uyarlanıyor. Domuz, İnek, Koyun ve Atları besleyip, yetiştirebiliyorsunuz. Üstelik atlara binme ve onları sürerek eğitme de FS 20’de bulunuyor.

Video

-Henüz tanıtım videosu paylaşılmadı. Eklenecek…

gamescom 2019 – FS 20 oynanış videoları

 

Farming Simulator 20 ana konusu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
Umut osman aydın Eki 20, 2019 - 19:25

Oyun bence çok iyi olucak

Cevapla
Avatar
Orxan Kas 27, 2019 - 20:05

Biz şimdi 3 aralik oyun cikdiginda telefonumuza indire bileceyikmi? Sora oyun 1 ay falan ücretsiz olacakmi?

Cevapla
Avatar
Denizbgn15@gmail.com Mar 23, 2020 - 15:29

Ani güzel olacak abi hileli için vido çeke bilirmisin
Abi bide bir araba modu atabilirmisin.

Cevapla

Yorum yazın