Ana Sayfa Çiftçilik SimülasyonlarıFarming Simulator 20 Farming Simulator 20 çıktı!

Farming Simulator 20 çıktı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Farming Simulator 20 çıktı!

Mobil çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 20, 3 Aralık’ta iOS, Android ve Nintendo Switch için yayımlandı. Giants Software bizlere önceki mobil oyunlardan tamamen farklı bir oyun sunuyor. Ancak bu değişim performans anlamında oyuncuları olumsuz etkilemiş görünüyor. Grafiklerde bulunan fazla ayrıntılar oyunu orta-üst seviye cihazlarda oynamaya mecbur bırakıyor. Performans sorunları hem iOS hem de Android kullanıcıları için geçerli diyebiliriz. Güncellemelerle sorunların çözüleceğine eminiz ancak FS 20 genel olarak memnun edecek içeriklere sahip. FS 19’un sadece grafikleri düşürülmüş hali gibi duruyor. FS 20’yi yüksek grafik ayarında oynarken bunu fark ediyorsunuz. Türkçe dil desteği bulunan FS 20’nin satış fiyatları şöyle; iOS Fiyatı 5,99 Dolar, Android Fiyatı 40,99 TL, Nintendo Switch 44,99 Dolar

Sistem Gereksinimleri

Android 6.0 ve üzeri

iOS cihazlarda 976.6 MB yer isterken şu cihazlarda çalışabilecek; iOS 11.0 veya daha üst sürümü gerektiriyor.

Şu telefonlarla uyumlu; iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPad Pro (12.9-inch), iPad Pro (12.9-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7‑inch), iPad Pro (9.7-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5‑inch), iPad Pro (10.5-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (11-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad (7th generation), iPad (7th generation) Wi-Fi + Cellular, ve iPod touch (7th generation).

 

Çıkış videosu

“Farming Simulator 20 ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.

Farming Simulator 20’de sektörün önde gelen markalarından yola çıkarak yapılan 100’den fazla aracı ve aleti kontrol edin. Buna mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makinesi şirketi John Deere de dâhil. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve pek çoğu gibi ünlü tarım markalarının makinelerini kullanın.

Farming Simulator 20 çiftliğinizi geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makineler ile pamuk ve yulaf gibi ekinler dâhil olmak üzere çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarın.

Farming Simulator 20 şunları içerir:

• En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın
• Çeşitli ekinler ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk
• Süt ve yün üretip satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin
• Atlarınıza ilgilenin ve onlara binerek çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfedin
• Yeni 3 Boyutlu grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor
• Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden daha gerçekçi bir sürüş yapmanızı sağlar”


FS 20’yi oynadık ancak Android emülatörlerinde çalışmıyor. BlueStacks’ta harita yükleme kısmından sonra atıyor. Haliyle video çekemiyoruz.

 

Farming Simulator 20 ana konusu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

6 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

6 yorum

Avatar
Emin Ara 4, 2019 - 17:32

Çıksa ne olacak optimizasyon düzgün değil j7 prime telefon oyun takıla takıla gidiyor

Cevapla
Avatar
Muhammed Ara 6, 2019 - 11:45

Sen nerden indirdin benim telefon j7 prime google playda cihazinizin surumune uyumlu degil diyor..

Cevapla
Avatar
Ömer Ara 4, 2019 - 22:54

Android 9 ama açılmıyo

Cevapla
Avatar
Diyar Ara 6, 2019 - 16:32

Oyunu note 10 da oynuyorum hiç kasma yok ama arkadaşlar ipad tabletlerle oynamazızı daha iyi buluyorum çünkü 8. 0 sürüm olursa tabletinizde oyun hiç kasmiyo

Cevapla
Avatar
Şahin Ara 8, 2019 - 17:14

Odunculuk yok neden kaldırıldı ki? Bilgisi olan varmı?

Cevapla
Simülasyon Türk
Simülasyon Türk Ara 9, 2019 - 12:20

Güncelleme ile gelebilir.

Cevapla

Yorum yazın