Farming Simulator 19'un Amerikan Haritası Ravenport'a Tanıtım Videosu Yayınlandı
Connect with us

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19’un Amerikan Haritası Ravenport’a Tanıtım Videosu Yayınlandı

20 Kasım’a şurada ne kadar kaldı ki? İşte karşınızda FS 19’un Amerikan haritası Ravenport! Yenilenmiş grafik motoruyla harika görünüyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator 19’un Amerikan Haritası Ravenport’a Tanıtım Videosu Yayınlandı

20 Kasım’a şurada ne kadar kaldı ki? İşte karşınızda FS 19’un Amerikan haritası Ravenport! Yenilenmiş grafik motoruyla harika görünüyor. Grafik motorunda yapılan yenilikler işe yaramış. Onca eksikliğe rağmen baştan sona değiştirilen grafikler yine de sabırsızlandırıyor. Videoyu izleyince siz de beğeneceksiniz.

Mevsimler ve daha nice özellik bu grafiklerde harika olmaz mıydı? Yine mi kar modu kuracağız? Mevsimler modunun çıkmasını bekleyeceğiz? Offff… Hala bir umut…

Farming Simulator 19 forumu için tıklayın.

FS 19 modları için ayrı bir alan hazırlıyoruz. Takipte kalın!

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
1 Yorum

1 Yorum

  1. Avatar

    Reis

    Eki 11, 2018 at 16:53

    Abi bütün bilgileri toplayıp hem optimizasyon hemde yeni gelen özelliklerle ilgili bi video hazırlarsan sevinirim

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 19

Farming Simulator League turnuva sistemi ve oyun modu nasıl çalışıyor? FSL DLC’si çıktı!

Farming Simulator 19‘un espor ligi Farming Simulator League (FSL) için turnuva sistemi ile oyun modu Giants Software tarafından tanıtıldı. Birçok marka ile birlikte organize edilen espor ligi bir DLC olarak yayınlandı. Ücretsiz olan FSL DLC’sini buradan takımınızla başvurarak kabul edildikten sonra indirebiliyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator League turnuva sistemi ve oyun modu nasıl çalışıyor? FSL DLC’si çıktı!

Farming Simulator 19‘un espor ligi Farming Simulator League (FSL) için turnuva sistemi ile oyun modu Giants Software tarafından tanıtıldı. Birçok marka ile birlikte organize edilen espor ligi bir DLC olarak yayınlandı. Ücretsiz olan FSL DLC’sini buradan takımınızla başvurarak kabul edildikten sonra indirebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu DLC’de turnuvalarda kullanılacak olan oyun modu(özel hazırlanmış) bulunacak. Bu oyun modunun yani Farming Simulator eSpor Lig’inin nasıl olduğunu gösteren eğlenceli bir video hazırlanmış. Bu videoya bakarak yazarsak daha önce yapılan şampiyonalara hiç benzemediğini belirtelebiliriz. Daha kapsamlı, eğlence odaklı olmuş. Farming Simulator League destekçileri arasında Corteva, Logitech G, Intel, DLG “Alman Tarım Birliği”, Nitrado Server, noblechairs bulunuyor. 

Farming Simulator League Turnuva İstemci DLC‘si sadece PC’de kullanılabiliyor. En oynama yolunun da dedicated server yani ücretli kiralayabildiğiniz normal oyun sunucuları olduğu belirtilmiş. Yerel ağ kurup oynamak mümkün ama problemler olabiliyormuş. FSL DLC’si ücretsiz ancak kullanabilmek için doğal olarak Farming Simulator 19 ana oyunu gerekiyor.  Her takım için 8 lisans anahtarı veriliyor. Giants Software’ın indirme merkezinden bunları aktif edip FSL DLC’sine erişebiliyorsunuz. Online turnuvalara katılmak için arkadaşlarınızla bir araya gelerek ücretsiz şekilde başvurmanız yeterlidir. Lisans anahtarları herkese dağıtılıyor. Bu oyun modunu normal olarak da eğlence amaçlı oynayabiliyorsunuz.ine ulaşabiliyorsunuz. Kayıt olduktan sonra Media sayfasında ise başvurabileceğiniz turnuvalar bulunuyor.


Farming Simulator Ligi 2010-2020 Takvimi

FarmCon19 bu yıl Harsewinkel, Almanya’da bulunan Claas tesislerinde 27-28 Temmuz’da düzenlenecek. İlk turnuva burada gerçekleşecek. Ardından ilk online turnuva ise 10-11 Ağustos 2019’da yapılacak. 20-24 Ağustos’ta ise gamescom turnuvası Almanya’nın Köln şehrinde yapılacak. Zürih Game Show’da ise 3. turnuva 13-15 Eylül yapılacak. Polonya’nın Poznan şehrinde her yıl düzenlenen Poznan Game Arena, 18-20 Ekim’de FSL turnuvasına ev sahipliği yapacak. Paris Game Week turnuvası ise 30 Ekim-3 Kasım arasında olacak. Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen tarım fuarı AgriTechnica turnuvası ise 10-16 Kasım 2019’da düzenlenecek. 22-24 Kasım’da ise HEROFEST turnuvası İsviçre’de yapılacak. Böylece 2019 sezonu sona erecek. Ardından 2020 yılında online turnuvalarla yeni sezona başlanacak.

 

Farming Simulator Lig Takımları

HORSCH, KRONE, LINDNER, MYINSANITY takımları şu an yerini aldı. Daha birçok takım hazırlanıyor.

 


 

 

Oyun modu

Turnuva sistemi

 

 

FSL kuralları v11 burada, FSL eğitim bilgileri ise burada, FSL araç durumları ise burada yer alıyor.

 

Oyun modunu test ettikten sonra daha ayrıntılı bilgileri aktaracağız.

 

Farming Simulator League ana konusu için buraya tıklayın.
Farming Simulator 19 forumu için ise buraya tıklayabilirsiniz.
 
 
SimülasyonTÜRK
Okumaya devam edin

Farming Simulator 19

Farming Simulator League için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Farming Simulator 19’un espor ligi Farming Simulator League (FSL) için tanıtım videosu yayınlandı. Giants Software tarafından birçok marka ile birlikte organize edilen espor ligi bir DLC olarak yayınlanacak. Ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu DLC’de turnuvalarda kullanılacak olan oyun modu(özel hazırlanmış) bulunacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator League için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Farming Simulator 19‘un espor ligi Farming Simulator League (FSL) için tanıtım videosu yayınlandı. Giants Software tarafından birçok marka ile birlikte organize edilen espor ligi bir DLC olarak yayınlanacak. Ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu DLC’de turnuvalarda kullanılacak olan oyun modu(özel hazırlanmış) bulunacak. Bu oyun modunun yani Farming Simulator eSpor Lig’inin nasıl olduğunu gösteren eğlenceli bir video hazırlanmış. Bu videoya bakarak yazarsak daha önce yapılan şampiyonalara hiç benzemediğini belirtelebiliriz. Daha kapsamlı, eğlence odaklı olmuş. #FSL için ayrıca 5 Haziran günü Türkiye saati ile akşam 19.00’da Giants Software’ın Twitch, YouTube, Mixer sayfalarında canlı yayınla bu oyun modunun nasıl çalıştığını gösterecekler.

Çok farklı alanlarda farklı araçlar ve işler yaparak bu şampiyonada yarışıyoruz. Sadece balya yükleme şampiyonası gibi değil. Zaten öyle olsa çok basit ve kötü olabilirdi. Doğal olarak herkesin ilgisini çekebilecek bir oyun modu olmuş. Farming Simulator League ile ilgili Türk oyuncuların da katkı sağlamasını istiyoruz. Kendi takımlarınızı kurup online turnuvalarda yarışma imkanınız olacak. Kim bilir belki Türkiye’den bir takım Avrupa’nın yolunu tutar ve şampiyonada yarışır? Katılan markalar bir bir kendi takımlarını kurduklarını açıklıyor. Profesyonel oyuncularla anlaşmalar yapıyor. Farming Simulator’ın eSpor sektöründe en ilginç katılımcılardan biri olacağı kesin!

FSL oyun modunun arayüzü(konsept)
 
 
 
 
Farming Simulator League ana konusu için buraya tıklayın.
Farming Simulator 19 forumu için ise buraya tıklayabilirsiniz.
 
FSL için bizlere her yerden ulaşabilirsiniz.
 
SimülasyonTÜRK
Okumaya devam edin

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 – Thrustmaster T16000M Joystick İncelemesi ve Performans Testleri [Video]

Thrustmaster T16000M joystick ile Farming Simulator 19’da ön yükleyicili traktör, kepçe, ağaç kesme, odun yükleme vinçlerini kullanarak performansını test ediyor ve ayrıntılarını gösteriyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator 19 – Thrustmaster T16000M Joystick İncelemesi ve Performans Testleri [Video]

Thrustmaster T16000M joystick ile Farming Simulator 19’da ön yükleyicili traktör, kepçe, ağaç kesme, odun yükleme vinçlerini kullanarak performansını test ediyor ve ayrıntılarını gösteriyoruz. Logitech Extreme 3D Pro joystick modelini ne yapamıyor da yeni aldığımız Thrustmaster T16000M joystick yapıyor? videoda cevabını veriyoruz. Thrustmaster joystick ile oynanış videolarımız devam edecek. Daha önce satın almış olup kullananlar ve satın almak isteyenler yorumlarda bulunabilir.

FS19 ►https://www.simulasyonturk.com/kategori/ciftcilik/farming-simulator-19/
ThrustmasterT16000M►https://park.simulasyonturk.com/t/thrustmaster-t16000m-joystick-deneyimleri-ve-incelemesi-ana-konu/5062
inputBindig-Kontroller dosyası►https://park.simulasyonturk.com/t/thrustmaster-t16000m-joystick-deneyimleri-ve-incelemesi-ana-konu/5062/40
FS 19 Multiplayer server► https://www.verygames.net/en/shop/fs19-server-host-fs19-rental-mieten_54

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Recent Comments

Trendler