Farming Simulator 19 Çıktı!
Connect with us

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 Çıktı!

2 yıllık bekleyişin ardından grafik motorunun yenilendiği Farming Simulator 19 yayınlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator 19 Çıktı!

2 yıllık bekleyişin ardından grafik motorunun yenilendiği Farming Simulator 19 yayınlandı.

An itibariyle PC/MAC, PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları yeni çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 19‘u oynayabiliyor. PC sürümünde Türkçe dil desteği yer alırken konsol sürümlerinde bunun öyle olmayacağını geçen hafta yaptığımız haberle duyurmuştuk. Geçtiğimiz hafta Çarşamba akşamı test etmeye başladık. Sıkıntı yaşadığımız birkaç sorun hala giderilmedi. Bugün ilk gün güncellemesi yayınlanacak. Hatta şu an gelişmiş bağlantı özelliği bile oyunda bulunmuyor. Bu akşam Twitch&YouTube’da canlı yayında multiplayer sunucumuzda diğer çiftliklerle birlikte oynayacağız. FS 19 ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Oyunun yorumlama/inceleme videosu ise önümüzdeki günlerde gelebilir. Konuşulacak çok şey var… Keyif alıyoruz ancak hala sinir olduğumuz özellikler, eksikliğini ciddi anlamda hissettiğimiz ve bundan da ötesi artık oyuna yakıştıramadıklarımız var. Farming Simulator 19, Giants Software’ın 10. yılına özel olarak yayınladığı bir oyun oldu. 10 yıl önce bu zamanlarda Farming Simulator 2008 oynuyorduk. Nereden nereye ha?

İlk oynanış videosu(YouTube her önemli oyunda bir terslik çıkarır 1080p yapmamış)

 

Resmi tanıtım metni;

Milyonlarca satan seri, 2018’de büyük bir adım atıyor ve mükemmel çiftçilik simülasyonu bu yıl grafik motoru tamamen yenilenmiş olarak geri dönerek bilgisayarlardaki en derin ve en eksiksiz çiftçilik deneyiminin yanı sıra, en çarpıcı ve sürükleyici görsel ve efektleri sunuyor.

Farming Simulator 19, serinin gelmiş geçmiş en kapsamlı araç listesiyle büyük bir adım atıyor! Başta ilk kez oyuna dahil olan dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere dahil olmak üzere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha pek çoğunun aralarında bulunduğu endüstrinin önde gelen markalarına sadık kalınarak yeniden yaratılmış araç ve makineleri kontrol edeceksin.

Farming Simulator 19, Amerika ve Avrupa’dan, çiftliğini geliştireceğin ve genişleteceğin yeni ortamları içeriyor ve yeni makinelerin yanı sıra, pamuk ve yulaf mahsulleri dahil olmak üzere heyecanlı yeni çiftlik faaliyetleri sunuyor! Domuz, inek, koyun ve tavuklarına bak veya ilk defa atlarına binerek çiftliğini sarmalayan geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfet.

Bilgisayarlara yönelik gelmiş geçmiş en zengin ve eksiksiz çiftçilik deneyimi olan Farming Simulator 19 yıl sonunda piyasaya çıkıyor!

TEMEL ÖZELLİKLER

  • Farming Simulator, gelmiş geçmiş en çarpıcı ve sürükleyici grafikleri sunarak en büyük adımını atıyor
  • Orijinallerine sadık kalınarak tasarlanmış yüzlerce çiftlik aracı ve aletini sür ve kullan. Oyuna ilk defa dahil olan dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi: John Deere
  • Domuz, inek, koyun ve tavuklarına bak ve ilk defa atlarına bak
  • Kendi atlarına binerek, çiftçilik faaliyetleriyle doldurulmuş devasa açık dünyalarda sunulan geniş arazileri keşfet.
  • Çiftliğini çevrimiçi olarak 16’ya kadar oyuncuyla geliştir ve bilgisayarlardaki toplulukların oluşturduğu modlarda Çiftçilik deneyimini zenginleştir


 

PlayStation 4 için siparişi için buraya, Xbox One için ise buraya tıklayabilirsiniz. Ancak Türkçe oynayamacaksınız.

Steam’de 123 TL’den satın alabilirsiniz.

 

Verygames.net https://www.verygames.net/en/shop/fs19-server-host-fs19-rental-mieten_54 (%5 indirim kuponu “simturk” ) sponsorluğunda sunucumuz açıldı ve kasaba sistemimizde çiftlikler kuruldu. Buradan takip edebilirsiniz.

 

Farming Simulator 19 forumu için tıklayın.

Modlar burada listelenmeye başlanacak.

 

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 için Gerçek Kirlenme Renkleri

Bu modla araç ve ekipmanlar çevre ortamına göre kirleniyor. 10 farklı kirlenme rengi ekleniyor. Kırmızı kir, toprak, ot, gübre, sıvı gübre, kireç, kar, kahverengi kir ve çamur şeklinde birçok farklı renkte araçlar kirlenmeye başlıyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator 19 için Gerçek Kirlenme Renkleri

Bu modla araç ve ekipmanlar çevre ortamına göre kirleniyor. 10 farklı kirlenme rengi ekleniyor. Kırmızı kir, toprak, ot, gübre, sıvı gübre, kireç, kar, kahverengi kir ve çamur şeklinde birçok farklı renkte araçlar kirlenmeye başlıyor. Gerçekçi bir özellik ancak biraz da abartı söz konusu. 2 oyun modu da varmış. xml dosyası içerisinde “simple mode” ve independent wheel mode” ayarları ile araç tekerlekleri ayrı ayrı kirlenebiliyor.

Yapımcı: ViperGTS96

Kullanabileceğiniz platformlar:PC/MAC

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Not: Oyun içerisinden abone olabilirsiniz.

Okumaya devam edin

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 için 1.3 Güncellemesinin Betası Başladı

Farming Simulator 19 için 1.3 güncellemesinin betası başladı. Önemli sorunlara çözümlerin bulunduğu ve birkaç yeniliğin olduğu güncellemenin ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator 19 için 1.3 güncellemesinin betası başladı. Önemli sorunlara çözümlerin bulunduğu ve birkaç yeniliğin olduğu güncellemenin ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Çimen dokularını boyadığınızda büyümenin ilk aşamasında olan çimenler eklenecek.(peyzaj ile gelen çimen çıkmama sorunu çözüldü)
  • Ekipmanlar ve araçlar için doldurma yüzdesi eklendi.
  • Ekipman/araç içinde ekin/tohum/gübre adı artık yazıyor.
  • Logitech MOMO Racing Wheel için varsayılan kontrol eşleştirmesi eklendi.
  • gamepad analogunda direksiyonu ayarlamak için yeni hassasiyet kontrolü getirildi

Diğer hata düzeltmeleri;

Multiplayer’da balyaların desenkronizasyon sorunları çözüldü. BGA(biyogaz tesisleri) fiyatları ve boşaltma sorunları düzeltildi. Satın alınmış balyanların haritanın altında doğma sorunu çözüldü. Fanatec Clubsport V3 ve T-Pedals eşleştirmelerindeki sorun düzeltildi. Birkaç dil desteğinin çeviri sorunu düzeltildi. G27 direksiyon setinin eşleştirme isimleri artık düzgün görüntülenecek. Çeşitli ses iyileştirmeleri ve araçlar ile oynanış için oyun dengesi ayarlmaları ile ilgili düzeltmeler yapıldı. Direksiyon ve pedalları kullandığınızda düzgün çalışmayan seyir kontrolü düzeltildi. Landscaping/Peyzaj özelliğinde aynı dokunun üzerini boyadığınızda artık para istemeyecek. Hayvanların su ve yiyecek almadan üretime devam etme sorunu da çözüldü. Alt-tab ile masaüstüne geçip geri döndüğünüzde direksiyon setinin bağlantısının engellemesi sorunu çözüldü. Multiplayer sunuculardaki çeşitli LUA hataları düzeltildi. Goldhofer dorsenin arka parçasının sorunu düzeltildi.

 

Uyarı! Beta güncellemesine katılmadan önce Farming Simulator 19 kayıt dosyalarınızın yedeğini almanız tavsiye ediliyor.

Perakende sürümüne sahipseniz Farming Simulator resmi internet sitesinden indirmek için tıklayın.

Steam sürümüne sahip olanlar FS 19 özellikler penceresine gelerek BETALAR sekmesinden patch1.3.0_beta güncellemesine katılabilir.

Multiplayer sunucularında bu sürüm çalışmıyor. Tamamlandığında onlar da güncellenecek ama kendi oturumunuzu başlattığınızda oynayabilirsiniz.

Farming Simulator 19 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 için Claas mı geliyor? FarmCon 19 videosunda mesaj verildi!

Giants Software artık her yıl yaz aylarında Farming Simulator için topluluğun bir araya geldiği bir kamp düzenliyor. Bu yıl da yine 27-28 Temmuz tarihleri arasında FarmCon 19 olarak düzenlenecek. Bugün ilk teaser videosu paylaşıldı. Burada çok önemli olan ne var diyeceksiniz? Bu yıl ki etkinlik Harsewinkel şehrinde bulunan Claas Werke tesislerinde gerçekleşecek.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Farming Simulator 19 için Claas mı geliyor? FarmCon 19 videosunda mesaj verildi!

Giants Software artık her yıl yaz aylarında Farming Simulator için topluluğun bir araya geldiği bir kamp düzenliyor. Bu yıl da yine 27-28 Temmuz tarihleri arasında FarmCon 19 olarak düzenlenecek. Bugün ilk teaser videosu paylaşıldı. Burada çok önemli olan ne var diyeceksiniz? Bu yıl ki etkinlik Harsewinkel şehrinde bulunan Claas Werke tesislerinde gerçekleşecek. Daha önce birçok haber çıkmıştı ancak Farming Simulator 19 öncesi firma bu konuda pek ses etmedi. Bu etkinliğin orada gerçekleşecek olması yıl sonu veya 2020’de FS 19 için kapsamlı bir Claas güncellemesi/DLC’nin geleceğini gösteriyor. Claas markasının fabrikası Almanya, Harsewinkel şehrinde bulunan devasa bir alana kurulu. Etkinliğin burada gerçekleşecek olması hem Farming Simulator hem de Claas açısından büyük önem taşıyor. Farming Simulator eSpor liginin bir turnuvası da FarmCon 19’da yapılacaktı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın! 🙂

 

2012 yılında çekilen bir video

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler