in

Farming Simulator 17’nin Modern Classic Mod Paketi DLC Olarak Satılmaya Başlandı!

Farming Simulator 17’nin Modern Classic Mod Paketi DLC Olarak Satılmaya Başlandı!

Topluluk tarafından geliştirilen mod paketi artık ücretli!

Farming Simulator 17’nin modlama yarışması olan Mod Contest 17’de kazananlar FarmCon 17’de açıklanmıştı. Bir kısmı harika ödüller kazanırken ilk 25 katılımcıya modlarını DLC şeklinde satışa sunma şansı verilmişti. Böylelik sıfırdan tasarlanan modellerle girdikleri yarışmada ortaya çıkan kaliteli modlar satılabilecek ve buradan emeklerinin karşılığını alabileceklerdi. Horsch markasının jüri özel ödülü bile verildi. Daha sonra bu modlar herkese yayınlandı. Buradan ilgili haberlere ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise Modern Classic isimli bir ücretli DLC yayınlandı. Farming Simulator’ın online satışma mağazasında PC ve Mac için çıktı. Mattxjs isimli mod yapımcısı tarafından 1990’lı yılların popüler 11 yeni aracı paket içerisinde yer alıyor.

İkinci DLC paketi ise Grimme markasının olacak. Şu an FSI Modding Team tarafından geliştiriliyor ve yakında satışa sunulacak.


 

FS 17 – Modern Classic DLC satın almak için buraya tıklayın. Fiyatı 4,99 Euro olarak belirlenmiş. Steam’de satılmadığını da ekleyelim.

Sürülebilir:

  • Case IH Maxxum 5150
  • JCB 525-67
  • JCB Fastrac 150
  • Massey Ferguson 390T
  • New Holland TX34 (tabla ve taşıma römorku dahil)

Ekipmanlar:

  • Amazone D8-30 Special
  • Kverneland EG85
  • Lemken Smaragd 80-260
  • Lizard TA18

 

 

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
  1. Gereksiz masraf olduğunu düşünenler için yazıyor düşünce yapılarını birazda olsa değiştirmek için. Bu DLC bir yarışma sonucu ortaya çıktı yani firma ile alakası olmayan bir kişi veya kişiler tarafından sıfırdan modellenip oyuna aktarılmış bir şeyden bahsediyorum sırf bu emeği verenler bir gelir kaynağı elde etsinler diye yani. Sıfırdan modelleme yapıp tamamen oyuna firma yapmış gibi kaliteli bir içerik şeklinde yapılmış bu DLC ‘yi almayacaksanız en azından emeğe saygı duyun. Ben 3D modelleme ve yazılım uzmanıyım bu iş gerçekten ciddi emek istiyor bunu bilin böyle yorum yapın paranız sizde kalsın sadece fikirleriniz değişsin yeter. Son olarak 2 adet aldım biriside kardeşim için yaptıklarının en azından buna değdiğini düşünsünler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Cities Skylines’ın Doğal Afetler Paketi Konsollara Çıkıyor!

Yeni Uçuş Simülatörü: Deadstick – Bush Flight Simulator