in , ,

F1 2021 için Suudi Arabistan’ın Cidde pisti gerçek yarıştan önce simülasyona eklendi!!

Gerçek yarıştan önce simülasyona ekleniyor! Suudi Arabistan’ın Cidde pisti F1 2021 için ücretsiz güncelleme ile yayınlandı. Codemasters ekibi Portimao ve Imola güncellemelerinin ardından planladığı gibi Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde inşa edilen pisti simülasyona getiriyor. Cidde pisti Formula 1 yarışına bu sezon 3-5 Aralık 2021 tarihlerinde ilk kez ev sahipliği yapacak. Kızıldeniz’in kıyısında inşa edilen takvimdeki en uzun ikinci pist(6.174km) oluyor. Yarış 50 turdan oluşacak ve toplamda 308.45 km yarışılacak.

1.13 güncellemesinde ayrıca kariyer modu için F1 sürücülerinin hareketlerini devre dışı bırakma seçeneği eklendi. F1 2021 araçlarının kullanıldığı Grand Prix yarış modunda ise eşit performans seçeneği getirildi. 2021 Red Bull aracının boyaması da görsel güncelleme yapılarak son haline döndürüldü. Pit Lane Tyre Temperature simülasyonunu etkinleştirme ve devre dışı bırakma seçeneği eklendi. Pit şeridi girişine daha yakın olan araçlar artık pit şeridinden çıkarken daha soğuk lastiklerle dezavantajlı konumda olmuyor. Diğer değişikliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Son güncellemeyi Xbox, PlayStation, ve PC platformlarında indirebilirsiniz.

Bu güncellemeyi indirdikten sonra Time Trial, Grand Prix, Real-Season Start veya online modda Imola’yı hemen kullanabilirsiniz. Bir kariyerin ortasındaysanız yeniden başlamanıza gerek yok bir sonraki sezonunuzda bu pist takvime otomatik olarak eklenecek.

 

 

Cidde pistinde yapılan hızlı bir tur

Saudi Arabia Jeddah Circuit Hot Lap

 


F1 2021 ana konu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 22 Fact Sheet #11 Meridian Helezon ve Siloları, John Deere traktör ve biçerdöverleri…

ETS 2 – Tırtıklı Şerit Sesi Modu