Euro Truck Simulator 2'nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]
Connect with us

ETS 2 Genel

Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.

ETS 2‘nin 1.31 güncellemesi geçtiğimiz haftalarda tamamlanmış ve çok olumlu geri bildirimler alınmıştı. Şimdi ise 1.32 güncellemesine ait yeni bir özelliği duyuruyorlar. Topluluğun en büyük isteiği olan ana haritanın yenilenmesi 1.32 güncellemesi ile ilk olarak Almanya’da gerçekleşecek. Harita tasarımcıları arasındaki küçük ama tutkulu bir ekip var olan ana haritayı en son çıkan DLC’deki görsel kalite standartına ya da en azından ona yakın bir noktaya getirmek için oyun haritasının Almanya bölümünde rötuş ve yenileme yapıyor. Yıllar önce inşa edilen Almanya’dan başlamayı seçmişler.

SCS Software açıklamasında tek bir adımda bütün ülkeyi yapamayacağını belirtmiş. Almanya’nın kapladığı alan herhangi bir harita DLC’si ile karşılaştırıldığında çok büyük kalıyor. ETS 2 ve ATS için yeni içerik ilermelelerini yavaşlatmak istemiyorlar. Bu nedenle eski harita içeriğini yenileme amacı olan ayrı bir takım kurulmuş. Sadece Almanya’yı değil ana haritadaki diğer ülkeleri de yenileyecekler bunun için birçok oyun güncellemesi çıkacak ve önemli bir zaman harcanacak. Ve iş bittiğinde eski DLC’ye de başlayabileceklerini ekliyorlar.

Ekran görüntülerinde görüldüğü gibi Alman otobanlarındaki dokunuşlar dikkate değer. Bazı şehirler büyük ölçüde değişirken bazıları da yeni dokular, bitki örtüsü ve en kötü olan şeylerin temizliği ile şimdilik biraz cilaya kavuşacakmış. 1.32 güncellemesindeki değişiklikler ile birlikte bu takımın odak noktası yavaş yavaş kuzeyden güneye doğru kayacak. Aşama 1’de şu an gördüğümüz yerler değişecek. Bu böyle sürecek. Tüm bu çalışmalar Euro Truck Simulator 2 sahibi olan herkese ücretsiz güncelleme olarak sunulacak. Herhangi bir DLC ile sunulmayacak ve ücret ödenmeyecek.

 

Rock, Paper, Shoutgun sitesinin SCS Software çalışanları ile gerçekleştirdiği sohbette ETS 2 ana haritasının yenileneceği açıklanmıştı. Buradan izleyebilirsiniz. Sonuç olarak Almanya’nın kuzey kısımları 1.32 güncellemesi ile yenileniyor. Aşama aşama başta Almanya ardından diğer ülkeler yenilenecek. Şimdilik Baltik Ülkeleri paketine yakın olan yerler yenileniyor. Bunlara örnek vermek gerekirse Hamburg, Kiel, Rostock, Berlin şehirleri gösterilebilir.

Teşekkürler SCS Software!

 

Son gelen önemli bilgileri yine burada aktarmıştık. Mutlaka okuyun!

SCS Software’dan Yine Çok Önemli Açıklamalar! [Open House Prague 2018]

 

1.32 güncellemesinin ana konusunu burada açtık. Bekleriz… 🙂

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
13 Yorum

13 Comments

 1. Avatar

  efsane 51

  May 23, 2018 at 15:45

  hepsi iyi güzel de yine versiyon değişikliği olacak oyundaki ana modlar yine değişecek demektir ki bu güne kadar nice güzel “mod”larım sırf bu versiyon değişikliği yüzünden heba oldu. Valla verdiğimiz parayamı yanalım geliştirme adına yapılan saçma sapan işlere mi anlayamadım.

  • Avatar

   efsane 51

   May 23, 2018 at 15:52

   ben artık değişiklik versiyonmuş yenilemeymiş onlarla uğraşmak istemiyorum. Yenilemeyi de kapatıcam.

   • Avatar

    efsane51

    May 27, 2018 at 19:42

    1.31 nasıl oluyor da tam not alıyor anlamadım.Öncelikle direksiyon hassasiyeti yok özellikle volvoda 8×4 araçlarda hiç dönüşler yapılamıyor. siktiri boktan bir oyun oldu ETS2… Ben klavye kullanıyorum önceki oyunlarda harikaydı ne zaman 1.31 oldu saçma sapan olaylar başladı.Üstelik yeni şirket kurduğum halde.. Bu kadar aymazlık olamaz.. süslerle uğraşacaklarına ana temayı doğru dürüst yapsınlar yoksa çok müşteri kaybederler. ben güncelleme istemiyorum . Bir program sırf para kazanmak için bu kadar harcanamaz.. Kesinlikle SCS de sabotaj yapanlar var..ya da işi bilmeyen andavallar..

 2. Avatar

  hasan

  May 23, 2018 at 16:37

  italya fransa iskandinavya hepsi var ama almanya aşırı derece sıktı artık ana harita yenilenmesi şart acaba nezaman 1.32 güncellemesi gelir ?

 3. Avatar

  mehmet akif kapıcıoğlu

  May 23, 2018 at 19:53

  türkiye haritasını dlc siz olarak direk oyuna ekleseler çok güzel olur bence 1.32 de olmazsa da 1.33 de yapsınlar ve birde artık şu yeni man ile yeni renault tırını 1.32 güncellemesinde oyuna koysunlar

  • Avatar

   Yiğit Özdemir

   May 25, 2018 at 10:46

   Hocam sen ne yaptın ya? Bunun için ilk önce Balkan DLC’si çıkması lazım. Belki Balkan DLC’siyle Marmara’nın Avrupa kısmını eklerlet sadece. Yani güncelleme ile gelmesi imkansız ve DLC ile gelmesi çok düşük bir ihtimal. O yüzden bekleme derim ben.

   • Avatar

    mehmet akif kapıcıoğlu

    May 31, 2018 at 18:38

    o zaman napıcaz dlc ile türkiyeyi ekleyene kadar bizde internetten türkiye haritası indircez yapacak bişey yokböyle idare edicez yani

 4. Avatar

  Kerem

  May 23, 2018 at 20:05

  İnşallah yeni man ve renault 1.32 de çıkar

  • Avatar

   mehmet akif kapıcıoğlu

   May 31, 2018 at 18:39

   inşallah

 5. Avatar

  Hakan Tarhan

  May 23, 2018 at 21:48

  sadece almanya mı

 6. Avatar

  xerad

  May 25, 2018 at 02:41

  gerekli bi güncellemeydi oyunun vazgeçilmez ülkesinin yolları cidden çok kötüydü
  inşallah dlc ile yeni şehir eklemezler de tadını çıkartırız

 7. Avatar

  bydigi

  May 25, 2018 at 18:25

  çok geç bile kalındı.ben oyun oynarken almanyadan geçmiyorum bile.navigasyonu başka ülkelere ayarlyıom…

 8. Avatar

  melih

  Haz 3, 2018 at 15:40

  otobüs etes hrata mubo

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

ETS 2 – Ödüllü #IDriveDAF Screenshots Yarışması & Steam İndirimleri Başladı! [Video]

ETS 2 için #IDriveDAF isimli screenshots yarışması başlatıldı. SCS Software ve DAF Trucks tarafından düzenlenen ekran görüntüsü yarışmasında birbirinden güzel ödüller var. DAF çekicilerinizle siz de katılabilirsiniz! Ayrıca Steam’de başlayan ETS2 ve ATS indirimlerini de aktarıyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 için #IDriveDAF isimli screenshots yarışması başlatıldı. SCS Software ve DAF Trucks tarafından düzenlenen ekran görüntüsü yarışmasında birbirinden güzel ödüller var. DAF çekicilerinizle siz de katılabilirsiniz! Ayrıca Steam’de başlayan ETS2 ve ATS indirimlerini de aktarıyoruz.

#IDriveDAF►https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-idrivedaf-ekran-goruntusu-yarismasi-basladi/
ETS2Park►https://park.simulasyonturk.com/c/kamyon-parki/euro-truck-simulator-2
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/publisher/SCSsoftware

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 için #IDriveDAF Ekran Görüntüsü Yarışması Başladı!

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.
 
Ayrıca haftalık Steam indirimlerinde ETS 2 ve ATS‘nin ana oyunları dahil tüm DLC’lerini büyük indirimlerle satın alabiliyorsunuz. Daha önce yayınlanan DAF modifiye paketi de indirime girmiş hatta bunun için DAF Bundle hazırlamışlar.
 
 
 
#IDriveDAF ekran görüntüsü(screenshots) yarışması 20 Mayıs 2019 tarihinde başlamış olup 3 Haziran 2019 gece yarısı sona erecek. Yarışmada şanslı 5 kişi bazı fantastik ödüller kazanacak. Ayrıca mansiyon ödülleri de verilecek.
 
Şartlar çok basit:
 1. DAF Trucks videosunu dikkatle izleyin
 2. Bu videoya benzeyen yerlerde DAF çekicinizle(XF 105 veya XF Euro 6) oyun içi ekran görüntüsü alın.
 3. Bu görüntüleri #IDriveDAF etiketi ile Twitter’da DAF Trucks ve SCS Software etiketleyerek veya Instagram’da yine DAF Trucks ve SCS Software hesaplarını ekleyerek paylaşın.
 4. Eğer Facebook üzerinden katılmak istiyorsanız DAF ve Euro Truck Simulator 2 sayfalarında duyuru yazısının altına #IDriveDAF etiketi ile ekran görüntülerinizi paylaşabilirsiniz.
 5. Birden fazla ekran görüntüsü paylaşımı kabul ediliyor ancak her birinin özgün olmasını istiyorlar(Facebook’ta her farklı paylaşım için ETS 2 ve DAF sayfalarına ayrı yorumlar atmanız gerekiyor) ve Twitter/Instagram’da aynı ekran görüntüsünü birden fazla paylaşmak diskalifiye edilmenize neden oluyor. Çapraz paylaşıma izin veriyorlar.
 6. DAF içeriği ve genel markası olduğu sürece modlara izin veriliyor.
 7. Fotoğraflarda düzenleme/işlemelere izin verilmiyor. Yani ekran görüntülerinizde çeşitli fotoğraf düzenleme yazılımlarını kullanmamalısınız.

Ödüller:

Bu ekran görüntüsü yarışması şanslı 5 kişi DAF Trucks ve SCS Software online mağazalarından çeşitli ödüller kazanacak.

 1. DAF miniature truck (büyük) + SCS hoodie, T-shirt ve hat
 2. DAF jacket + SCS hoodie ve T-shirt
 3. DAF travel bag + SCS T-shirt set ve hat
 4. DAF polo shirt + SCS mug set de Luxe veya yolculuk bardak seti(yarın canlı yayında gösterilecek) ve lunchbox
 5. DAF miniature truck (küçük) + SCS bag ve lanyard
Ek olarak 21 Mayıs Salı akşamı Türkiye saati ile 18.00’de SCS Software’ın Twitch ve Steam sayfalarında canlı yayın yapılacak. Alex(LondonLad) sunacak ve ona Carthoo, Nemiro eşlik edecek. Yayında çeşitli hediyeler de dağıtılacak.


 
Euro Truck Simulator 2 forumumuzda ETS 2 Screenshots konusuna paylaşım yapanlardan yarışmaya katılmalarını rica ediyoruz. 🙂 Daha önce yaptıkları video yarışmasından çok daha iyi olacak. Türk oyuncularının etkisini görelim. Harika ekran görüntülerinizi bu yarışmada değerlendirip ödülleri kazanabilirsiniz. 🙂
 
SimülasyonTÜRK
 
Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 | DirectX 11 vs DirectX 9 nedir? ne işe yarar? [1.35 Güncellemesi Beta]

Euro Truck Simulator 2 için 1.35 güncellemesi ile beta olarak gelen DirectX 11 desteğini anlatıyoruz. DirectX 11’in DirectX9’dan farkları neler? DirectX12 neden yok? FPS ve performans artışı gerçekten oluyor mu? DX11 ile neler yapılabilir?

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 için 1.35 güncellemesi ile beta olarak gelen DirectX 11 desteğini anlatıyoruz. DirectX 11’in DirectX9’dan farkları neler? DirectX12 neden yok? FPS ve performans artışı gerçekten oluyor mu? DX11 ile neler yapılabilir? SCS Software bu özelliğin tam sürümünde ayrıntılı açıklama yapana kadar öğrendiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Siz de yaptığınız testleri yorumlarda belirtebilirsiniz.

1.35 Açık Beta►https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-1-35-guncellemesi-acik-beta/
1.35 Ana Konu► https://park.simulasyonturk.com/t/euro-truck-simulator-2-1-35-guncellemesi-ana-konu/5037/
ETS2ATS DX11 Ana Konu►https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-ve-ats-icin-directx-11-ana-konusu/5230/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/

Okumaya devam edin

Categories

F-MAX projesi hakkında tüm ayrıntılar bu sayfada!

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler