Ana sayfa Euro Truck Simulator 2 ETS 2 Genel Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor!

Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

13
Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.

ETS 2‘nin 1.31 güncellemesi geçtiğimiz haftalarda tamamlanmış ve çok olumlu geri bildirimler alınmıştı. Şimdi ise 1.32 güncellemesine ait yeni bir özelliği duyuruyorlar. Topluluğun en büyük isteiği olan ana haritanın yenilenmesi 1.32 güncellemesi ile ilk olarak Almanya’da gerçekleşecek. Harita tasarımcıları arasındaki küçük ama tutkulu bir ekip var olan ana haritayı en son çıkan DLC’deki görsel kalite standartına ya da en azından ona yakın bir noktaya getirmek için oyun haritasının Almanya bölümünde rötuş ve yenileme yapıyor. Yıllar önce inşa edilen Almanya’dan başlamayı seçmişler.

SCS Software açıklamasında tek bir adımda bütün ülkeyi yapamayacağını belirtmiş. Almanya’nın kapladığı alan herhangi bir harita DLC’si ile karşılaştırıldığında çok büyük kalıyor. ETS 2 ve ATS için yeni içerik ilermelelerini yavaşlatmak istemiyorlar. Bu nedenle eski harita içeriğini yenileme amacı olan ayrı bir takım kurulmuş. Sadece Almanya’yı değil ana haritadaki diğer ülkeleri de yenileyecekler bunun için birçok oyun güncellemesi çıkacak ve önemli bir zaman harcanacak. Ve iş bittiğinde eski DLC’ye de başlayabileceklerini ekliyorlar.

Ekran görüntülerinde görüldüğü gibi Alman otobanlarındaki dokunuşlar dikkate değer. Bazı şehirler büyük ölçüde değişirken bazıları da yeni dokular, bitki örtüsü ve en kötü olan şeylerin temizliği ile şimdilik biraz cilaya kavuşacakmış. 1.32 güncellemesindeki değişiklikler ile birlikte bu takımın odak noktası yavaş yavaş kuzeyden güneye doğru kayacak. Aşama 1’de şu an gördüğümüz yerler değişecek. Bu böyle sürecek. Tüm bu çalışmalar Euro Truck Simulator 2 sahibi olan herkese ücretsiz güncelleme olarak sunulacak. Herhangi bir DLC ile sunulmayacak ve ücret ödenmeyecek.

 

Rock, Paper, Shoutgun sitesinin SCS Software çalışanları ile gerçekleştirdiği sohbette ETS 2 ana haritasının yenileneceği açıklanmıştı. Buradan izleyebilirsiniz. Sonuç olarak Almanya’nın kuzey kısımları 1.32 güncellemesi ile yenileniyor. Aşama aşama başta Almanya ardından diğer ülkeler yenilenecek. Şimdilik Baltik Ülkeleri paketine yakın olan yerler yenileniyor. Bunlara örnek vermek gerekirse Hamburg, Kiel, Rostock, Berlin şehirleri gösterilebilir.

Teşekkürler SCS Software!

 

Son gelen önemli bilgileri yine burada aktarmıştık. Mutlaka okuyun!

SCS Software’dan Yine Çok Önemli Açıklamalar! [Open House Prague 2018]

 

1.32 güncellemesinin ana konusunu burada açtık. Bekleriz… 🙂

 

SimülasyonTÜRK

13 YORUMLAR

 1. hepsi iyi güzel de yine versiyon değişikliği olacak oyundaki ana modlar yine değişecek demektir ki bu güne kadar nice güzel “mod”larım sırf bu versiyon değişikliği yüzünden heba oldu. Valla verdiğimiz parayamı yanalım geliştirme adına yapılan saçma sapan işlere mi anlayamadım.

  • ben artık değişiklik versiyonmuş yenilemeymiş onlarla uğraşmak istemiyorum. Yenilemeyi de kapatıcam.

   • 1.31 nasıl oluyor da tam not alıyor anlamadım.Öncelikle direksiyon hassasiyeti yok özellikle volvoda 8×4 araçlarda hiç dönüşler yapılamıyor. siktiri boktan bir oyun oldu ETS2… Ben klavye kullanıyorum önceki oyunlarda harikaydı ne zaman 1.31 oldu saçma sapan olaylar başladı.Üstelik yeni şirket kurduğum halde.. Bu kadar aymazlık olamaz.. süslerle uğraşacaklarına ana temayı doğru dürüst yapsınlar yoksa çok müşteri kaybederler. ben güncelleme istemiyorum . Bir program sırf para kazanmak için bu kadar harcanamaz.. Kesinlikle SCS de sabotaj yapanlar var..ya da işi bilmeyen andavallar..

 2. italya fransa iskandinavya hepsi var ama almanya aşırı derece sıktı artık ana harita yenilenmesi şart acaba nezaman 1.32 güncellemesi gelir ?

 3. türkiye haritasını dlc siz olarak direk oyuna ekleseler çok güzel olur bence 1.32 de olmazsa da 1.33 de yapsınlar ve birde artık şu yeni man ile yeni renault tırını 1.32 güncellemesinde oyuna koysunlar

  • Hocam sen ne yaptın ya? Bunun için ilk önce Balkan DLC’si çıkması lazım. Belki Balkan DLC’siyle Marmara’nın Avrupa kısmını eklerlet sadece. Yani güncelleme ile gelmesi imkansız ve DLC ile gelmesi çok düşük bir ihtimal. O yüzden bekleme derim ben.

   • o zaman napıcaz dlc ile türkiyeyi ekleyene kadar bizde internetten türkiye haritası indircez yapacak bişey yokböyle idare edicez yani

 4. gerekli bi güncellemeydi oyunun vazgeçilmez ülkesinin yolları cidden çok kötüydü
  inşallah dlc ile yeni şehir eklemezler de tadını çıkartırız

 5. çok geç bile kalındı.ben oyun oynarken almanyadan geçmiyorum bile.navigasyonu başka ülkelere ayarlyıom…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here