Euro Truck Simulator 2'nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]
Connect with us

ETS 2 Genel

Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.

ETS 2‘nin 1.31 güncellemesi geçtiğimiz haftalarda tamamlanmış ve çok olumlu geri bildirimler alınmıştı. Şimdi ise 1.32 güncellemesine ait yeni bir özelliği duyuruyorlar. Topluluğun en büyük isteiği olan ana haritanın yenilenmesi 1.32 güncellemesi ile ilk olarak Almanya’da gerçekleşecek. Harita tasarımcıları arasındaki küçük ama tutkulu bir ekip var olan ana haritayı en son çıkan DLC’deki görsel kalite standartına ya da en azından ona yakın bir noktaya getirmek için oyun haritasının Almanya bölümünde rötuş ve yenileme yapıyor. Yıllar önce inşa edilen Almanya’dan başlamayı seçmişler.

SCS Software açıklamasında tek bir adımda bütün ülkeyi yapamayacağını belirtmiş. Almanya’nın kapladığı alan herhangi bir harita DLC’si ile karşılaştırıldığında çok büyük kalıyor. ETS 2 ve ATS için yeni içerik ilermelelerini yavaşlatmak istemiyorlar. Bu nedenle eski harita içeriğini yenileme amacı olan ayrı bir takım kurulmuş. Sadece Almanya’yı değil ana haritadaki diğer ülkeleri de yenileyecekler bunun için birçok oyun güncellemesi çıkacak ve önemli bir zaman harcanacak. Ve iş bittiğinde eski DLC’ye de başlayabileceklerini ekliyorlar.

Ekran görüntülerinde görüldüğü gibi Alman otobanlarındaki dokunuşlar dikkate değer. Bazı şehirler büyük ölçüde değişirken bazıları da yeni dokular, bitki örtüsü ve en kötü olan şeylerin temizliği ile şimdilik biraz cilaya kavuşacakmış. 1.32 güncellemesindeki değişiklikler ile birlikte bu takımın odak noktası yavaş yavaş kuzeyden güneye doğru kayacak. Aşama 1’de şu an gördüğümüz yerler değişecek. Bu böyle sürecek. Tüm bu çalışmalar Euro Truck Simulator 2 sahibi olan herkese ücretsiz güncelleme olarak sunulacak. Herhangi bir DLC ile sunulmayacak ve ücret ödenmeyecek.

 

Rock, Paper, Shoutgun sitesinin SCS Software çalışanları ile gerçekleştirdiği sohbette ETS 2 ana haritasının yenileneceği açıklanmıştı. Buradan izleyebilirsiniz. Sonuç olarak Almanya’nın kuzey kısımları 1.32 güncellemesi ile yenileniyor. Aşama aşama başta Almanya ardından diğer ülkeler yenilenecek. Şimdilik Baltik Ülkeleri paketine yakın olan yerler yenileniyor. Bunlara örnek vermek gerekirse Hamburg, Kiel, Rostock, Berlin şehirleri gösterilebilir.

Teşekkürler SCS Software!

 

Son gelen önemli bilgileri yine burada aktarmıştık. Mutlaka okuyun!

SCS Software’dan Yine Çok Önemli Açıklamalar! [Open House Prague 2018]

 

1.32 güncellemesinin ana konusunu burada açtık. Bekleriz… 🙂

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
13 Comments

13 Comments

 1. efsane 51

  May 23, 2018 at 15:45

  hepsi iyi güzel de yine versiyon değişikliği olacak oyundaki ana modlar yine değişecek demektir ki bu güne kadar nice güzel “mod”larım sırf bu versiyon değişikliği yüzünden heba oldu. Valla verdiğimiz parayamı yanalım geliştirme adına yapılan saçma sapan işlere mi anlayamadım.

  • efsane 51

   May 23, 2018 at 15:52

   ben artık değişiklik versiyonmuş yenilemeymiş onlarla uğraşmak istemiyorum. Yenilemeyi de kapatıcam.

   • efsane51

    May 27, 2018 at 19:42

    1.31 nasıl oluyor da tam not alıyor anlamadım.Öncelikle direksiyon hassasiyeti yok özellikle volvoda 8×4 araçlarda hiç dönüşler yapılamıyor. siktiri boktan bir oyun oldu ETS2… Ben klavye kullanıyorum önceki oyunlarda harikaydı ne zaman 1.31 oldu saçma sapan olaylar başladı.Üstelik yeni şirket kurduğum halde.. Bu kadar aymazlık olamaz.. süslerle uğraşacaklarına ana temayı doğru dürüst yapsınlar yoksa çok müşteri kaybederler. ben güncelleme istemiyorum . Bir program sırf para kazanmak için bu kadar harcanamaz.. Kesinlikle SCS de sabotaj yapanlar var..ya da işi bilmeyen andavallar..

 2. hasan

  May 23, 2018 at 16:37

  italya fransa iskandinavya hepsi var ama almanya aşırı derece sıktı artık ana harita yenilenmesi şart acaba nezaman 1.32 güncellemesi gelir ?

 3. mehmet akif kapıcıoğlu

  May 23, 2018 at 19:53

  türkiye haritasını dlc siz olarak direk oyuna ekleseler çok güzel olur bence 1.32 de olmazsa da 1.33 de yapsınlar ve birde artık şu yeni man ile yeni renault tırını 1.32 güncellemesinde oyuna koysunlar

  • Yiğit Özdemir

   May 25, 2018 at 10:46

   Hocam sen ne yaptın ya? Bunun için ilk önce Balkan DLC’si çıkması lazım. Belki Balkan DLC’siyle Marmara’nın Avrupa kısmını eklerlet sadece. Yani güncelleme ile gelmesi imkansız ve DLC ile gelmesi çok düşük bir ihtimal. O yüzden bekleme derim ben.

   • mehmet akif kapıcıoğlu

    May 31, 2018 at 18:38

    o zaman napıcaz dlc ile türkiyeyi ekleyene kadar bizde internetten türkiye haritası indircez yapacak bişey yokböyle idare edicez yani

 4. Kerem

  May 23, 2018 at 20:05

  İnşallah yeni man ve renault 1.32 de çıkar

  • mehmet akif kapıcıoğlu

   May 31, 2018 at 18:39

   inşallah

 5. Hakan Tarhan

  May 23, 2018 at 21:48

  sadece almanya mı

 6. xerad

  May 25, 2018 at 02:41

  gerekli bi güncellemeydi oyunun vazgeçilmez ülkesinin yolları cidden çok kötüydü
  inşallah dlc ile yeni şehir eklemezler de tadını çıkartırız

 7. bydigi

  May 25, 2018 at 18:25

  çok geç bile kalındı.ben oyun oynarken almanyadan geçmiyorum bile.navigasyonu başka ülkelere ayarlyıom…

 8. melih

  Haz 3, 2018 at 15:40

  otobüs etes hrata mubo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software, Prag’da FOR GAMES Fuarına Katılıyor

SCS On the Road takımı yine yollara düşüyor ancak bu kez kendi ülkelerindeki bir etkinliğe katılacaklar. Bu hafta 25-28 Ekim tarihleri arasında Prag’da FOR GAMES adında bir oyun fuarı gerçekleşecek.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software, Prag’da FOR GAMES Fuarına Katılıyor

SCS On the Road takımı yine yollara düşüyor ancak bu kez kendi ülkelerindeki bir etkinliğe katılacaklar. Bu hafta 25-28 Ekim tarihleri arasında Prag’da FOR GAMES adında bir oyun fuarı gerçekleşecek. SCS takımı da ATS’nin yeni çıkan Oregon genişlemesini ve yakında yayınlanacak olan Special Transport DLC’sini orada tanıtacağını açıkladı. Ayrıca ETS 2 için Beyond the Baltic Sea DLC’sinin de tanıtımları olacak.

 

Geçen hafta Polonya’da PGA 2018’e katılmışlardı. Orada çektikleri görüntülerden oluşan bir video yayınladılar. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!

50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor.

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!
50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor. Etkinlikteki amacımız Almanya’dan veya oraya 10 farklı ülkeden teslimat yapmak. İster Almanya’dan 10 farklı ülkeye isterseniz de 10 farklı ülkeden Almanya’ya yaparak katılabilirsiniz. 10 tane tesliamatı yaptıktan sonra ilk hediyelerinizi alıyorsunuz. Bundan sonraki teslimatlar ana hedef olan 50 milyon ton taşıma için geçerli oluyor. Ve burada mesafe sınırı ve farklı ülke şartı artık yok. Topluluğun bu etkinliği bitirmesi için 50 milyon ton taşımış olması gerekiyor. Bu tamamlanınca diğer hediyeler verilecek. Şu an worldoftrucks.com‘da yaklaşık 6 milyon ton taşınmış.
 
Özet;
Kişisel görevinizde en az 300 km mesafedeki teslimatları yapacaksınız.(İlk hediyeleri alacaksınız)
Kişisel görevinizi bitirip topluluk hedefi(50 milyon ton taşıma) için ise mesafe sınırı ve farklı ülke şartı yok. Daha kısa mesafelerde çalışabilirsiniz. Bu tamamlanınca diğer hediyeleri alacaksınız.

 
Under the Bridge arkaplan hediyesinin nasıl göründüğünü video ile gösterdiler.

 
Ödül olarak; BrandenBurg Gate isimli aksesuar ve 3 rastgele ülke flaması herkese(ilk 10 teslimat için) verilecek. Topluluk hedefi tamamlandığında ise Under the Bridge isimli menü arkaplanı, Altın Geyik ve Alman Çoban Köpeği(sallanan kafalı) aksesuarı hediye gelecek. Bunları WorldofTrucks üzerinden Steam’e aktarabilirsiniz. Topluluk ödülünü kazanmanız için kendi görevinizi tamamlamanınz gerek.

Steam envanterine eklenecek olan bu hediyeler takas edilebilir veya pazarda satılabilir.

Not: Bu etkinliğe katılabilmek için ETS 2 profilinizin World of Trucks ile senkronize olması gerekmektedir.

Logbook sayfasında yaptığınız işleri takip edebilirsiniz.

ETS 2 – Almanya Ticari Bağlantılar etkinliği için ana konu burada!

 

İlgili haber

WoTR – Euro Truck Simulator 2 – Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2 için Saint Petersburg Western Diameter Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yıl sonunda çıkacak olan Beyond the Baltic Sea harita genişlemesi için yeni bir video paylaşıldı. Rusya’nın ikinci büyük şehri Saint Petersburg’da bulunan Western High-Speed Diameter adlı yol bağlantısını videoda net olarak görebiliyoruz. T

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2 için Saint Petersburg Western Diameter Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yıl sonunda çıkacak olan Beyond the Baltic Sea harita genişlemesi için yeni bir video paylaşıldı. Rusya’nın ikinci büyük şehri Saint Petersburg’da bulunan Western High-Speed Diameter adlı yol bağlantısını videoda net olarak görebiliyoruz. Türk inşaat firması IC Holding tarafından inşa edilen yüksek hızlı yol ve köprülerin bağlantıları SCS stüdyosunu optimizasyon konusunda epey zorlamıştı.

 

 

4 hafta önce St. Petersburg’dan ilk ekran görüntüleri paylaşılmıştı.

ETS 2 için Rusya’nın Saint Petersburg Şehrinden Ekran Görüntüleri

 

Steam

ETS 2 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler